DJI را Mavic هوا 2 شاخه 8K Hyperlapse – اما آیا شما قادر به مشاهده آن ؟

می خواهید به استفاده از DJI Mavic هوا 2 جدید 8K hyperlapse ویژگی ؟ این که چگونه آن را بر روی اکثر کامپیو

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399
می خواهید به استفاده از DJI Mavic هوا 2 جدید 8K hyperlapse ویژگی ؟ این که چگونه آن را بر روی اکثر کامپیوترها در حال حاضر مگر اینکه شما دانلود یک ویدئو خاص بازیکن.

در اوایل این ماه ما بررسی DJI آخرین مصرف کننده درجه هواپیماهای بدون سرنشین: این Mavic درجه 2. این ماشین جمع و جور دارای یک آرایه از ویژگی های به طور معمول این سایت متعلق به پایان بالاتر و حرفه ای درجه هواپیماهای بدون سرنشین است. قابل توجه DJI تبلیغ این واقعیت است که Mavic درجه 2 در حال حاضر ارائه می دهد کاربران توانایی ضبط 8K hyperlapse تصویری.

هنگامی که ما انجام بررسی اولیه ما تنها قادر به تست 1080p hyperlapse که نیز موجود است در Mavic 2 Pro و زوم مدل. روز Mavic درجه 2 ساخته شده بود رسما در دسترس عمومی DJI منتشر شد به روز رسانی سیستم عامل است که شامل توانایی ضبط 8K فیلم. زمانی که آن را تلاش این هفته روند ساده بود به اندازه کافی. اما من پیدا کردم آن را غیر ممکن است برای مشاهده و ضبط شده hyperlapse کلیپ ها در کامپیوتر است.

این چیزی است که 8K hyperlapse کلیپ تصویر بالا باید مانند نگاه کنید (تصویر گرفته شده با استفاده از sPlayer نرم افزار). DJI است که در حال حاضر در حال کار بر روی یک به روز رسانی سیستم عامل برای بهبود سازگاری انتظار می رود در اوایل ماه ژوئن است.

در ابتدا من فکر کردم فایل های گرفته شده در شرایط مختلف کارت های حافظه و آپلود برای هر دو MacBook Pro و iMac مجهز اخیر سیستم عامل به روز رسانی خراب شد. همانطور که معلوم است, مشکل نبود مرتبط با کامپیوتر.

این Mavic درجه 2 48MP دوربین است که چه چیزی باعث 8K فیلم ممکن است. در hyperlapse حالت هواپیماهای بدون سرنشین طول می کشد یک سری از عکس ها به صورت خودکار و بخیه آنها را با یکدیگر برای تولید یک ویدیو مرور زمان. 48MP عکس شامل چهار 12MP تصاویر هم دوخته. در این زمان نیمی از این عکس ها نشان داده نمیشود ، این کار باعث ایجاد شطرنجی اثر دیده می شود در تصویر اول که این فیلم ،

به نظر می رسد که یوتیوب کند رسیدگی به Mavic درجه 2 8K hyperlapse ویدئوها به درستی. می خواهید به بازی اصلی فایل تصویری بر روی کامپیوتر خود را? شما می توانید آن را از اینجا دانلود.

8K hyperlapse ویدئو کلیپ ها را با موفقیت پخش با استفاده از sPlayer نرم افزار رایگان برای دانلود است و در دسترس برای هر دو ویندوز و مک. DJI به ما می گوید که آن را برای هدف اوایل ماه ژوئن به روز رسانی سیستم عامل است که اجازه می دهد 8K hyperlapse فیلم به طور گسترده ای سازگار با دیگر نرم افزار. علاوه بر این, با کیفیت 4K hyperlapse به روز رسانی انتظار می رود برای رسیدن در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای و 2.7 K hyperlapse در تاریخ بعد.

اگر شما جدید به ایجاد hyperlapse ویدئوها نگه داشتن در ذهن است که ضبط 1 یا 2 کلیپ می توانید بیشتر از عمر باتری خود را – بسته به طول تیراندازی خود را با فاصله و به طور کلی ویدئو کلیپ زمان انتخاب شده است. این Mavic هوا 2 باتری دارای حداکثر 34 دقیقه زمان پرواز. حداقل فاصله زمانی بین عکس برای 8K hyperlapse است 6 ثانیه در مقابل 2 ثانیه به صورت 1080p. به عنوان یک نتیجه از یک کلیپ 5 در 6 فواصل دوم را 12 دقیقه, 30 ثانیه به ضبط.

اگر شما مشتاق به شلیک 8K hyperlapse فیلم خود را با Mavic درجه 2, شما ممکن است بخواهید به نگه کردن کمی. از هم اکنون شما هم نیاز به دانلود sPlayer به مشاهده آن و یا کمی صبر کنید برای به روز رسانی سیستم عامل بعدی از DJI.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب