آیا شما نیاز به ضد عفونی کردن خود از طبقه? در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.اما آنچه

توسط DASTESALAMATT در 19 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اما آنچه در مورد مناطق شما را لمس نمی کند خود را با دست خود طبقه ؟ در برخی از حالات آن را به ارزش مصرف یک گام اضافی برای جلوگیری از گسترش میکروب ها است که می تواند کسی که در خانه خود بیمار — حتی اگر انجام علت سعی و کوشش به معنی اضافه کردن طبقه به خود را ضد عفونی معمول است.

آیا همه ما نیاز به ضد عفونی ما طبقه ؟

تمیز کردن کارشناسان گرجستان دیکسون و آنجلا بل که گرو هدایت گرو مشترک, توصیه به خانواده ها با فرزندان کوچک و یا چند حیوانات خانگی و یا افراد با سیستم ایمنی ضعیف صرف زمان کمی بیشتر شستشو عرشه. افرادی که زندگی می کنند در مناطق شهری نیز ممکن است بیشتر مستعد ابتلا به آوردن میکروب ها از شهر پیاده رو.

همانطور که با تمام مواد ضد عفونی کننده از آن را حس می کند به یک رویکرد هدفمند. شما نمی نیاز به پاکسازی هر طبقه در خانه خود را هر روز. فکر می کنم در مورد که در آن شما در حال ورود به خانه با کفش, سپس آن را با کفش و به طور منظم تمیز طبقه در آن منطقه اگر شما متناسب با معیارهای بالا. اگر کسی اتفاق می افتد به راه رفتن فراتر از گل اتاق یا entryway با کفش, ضد عفونی وجود دارد بیش از حد.

"در حالی که ضد عفونی طبقه از خانه خود را تمام کمتر است و لازم است برای بسیاری از مردم هر کس می تواند به نفع از مصرف به وظیفه خود در ورود به فضاهای می گوید:" دیکسون. "کف و فرش در نزدیکی درهای بیرونی یک محل عالی برای تمرکز خود را ضد عفونی انرژی اگر شما لازم نیست که زمان به طور مرتب ضد عفونی کردن تمام خانه خود را."

ادامه مطلب: تفاوت بین تمیز کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی

نحوه ضد عفونی کردن و یا پاکسازی طبقه خود را

اولین گام برای جلوگیری از گسترش میکروب ها از طریق خانه خود را در حال اجرای یک "خارج و کفش" حکومت. آیا بهترین خود را به هر کسی که وارد از خارج کفش ترک در یک نقطه خاص. وقتی که آن زمان برای پاکسازی آن منطقه دیکسون و بل زیر را توصیه می کنیم روند:

فکر می کنم در مورد سرمایه گذاری در یک تمیز کننده بخار.

اگر شما در حال رفتن به تمیز کردن تمام خانه خود را به طور منظم کف شوی بخار ممکن است یک سرمایه گذاری خوب است. مناسب برای بسیاری از طبقه انواع این باکتری با حرارت بالا. (با توجه به CDC گرما از 167 درجه یا بیشتر کافی است برای کشتن ویروس های تنفسی مانند آنفولانزا و بسیاری از پاک کننده ها بخار می تواند رسیدن به دمای 200 درجه یا بیشتر است.) برای فرش, ببینید, اگر سخت افزار محلی خود را و یا فروشگاه های بهبود خانه اجاره گرم ماشین آلات تمیز کردن فرش است که شما همچنین می توانید برای پاکسازی یک فرش است که متناسب با در واشر یا نیست امن برای شستن. برای کوچکتر پارچه, درب, تشک, شما ممکن است این گزینه را به آنها آویزان از میله برای مثال و با استفاده از یک دستی پوشاک بخار به پاکسازی.

No steam cleaner هیچ نگرانی. به طور منظم mop زوج با یک طبقه تمیز کردن محصول به اندازه کافی موثر برای کاهش خطر ابتلا به میکروب حتی اگر آن را ضد عفونی تعریف. "به طور منظم پاک کننده های کف با استفاده از سورفکتانت ها به شل باکتری ها از سطح زمین به mopped دور—در اکثر مواقع این است که یک راه موثر برای تمیز کردن روزمره خانواده میکروب" بل می گوید.

برای یک لیست از ثبت نام ضد عفونی کننده, بازدید epa.gov.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب