آیا Aldi جدید ناف شیر واقعا طعم مانند نان موز? من سعی کردم آن را به پیدا کردن.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هنگامی که

توسط DASTESALAMATT در 31 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هنگامی که من این خبر را شنیده است که Aldi در حال حاضر حمل Mooala های لبنی-رایگان مهره جایگزین شیر ساخته شده از موز من شک و تردید بود در بهترین حالت. آیا Aldi واقعا نیاز به یکی دیگر از گزینه در "شیر" راهرو? در حال جو و سویا و نارگیل و بادام و فندق و شاه و برنج و نخود شیر کافی نیست ؟

شک و تردید من تنها رشد زمانی که به من گفته شد که این "bananamilk" در سلیقه های خاص مانند مایع نان موز. به عنوان کسی که مصرف سالانه خود را حد نان موز در طول چند ماه گذشته مشخصات عطر و طعم نیست دقیقا همان چیزی است من به دنبال در اشکال دیگر. افسوس که من به دست آورد 1.5 لیتر ظرف و رو به مزه.

Mooala را عنصر لیست خوش کوتاه شامل آب فیلتر شده و موز و تخمه آفتابگردان. هر 8 اونس خدمت شامل 60 کالری, 4 گرم شکر و 1 گرم پروتئین است. آن را نیز دارای کلسیم و پتاسیم است. نتایج غیر منتظره خامه و خنثی مزه ایده آل برای ریختن به یک کاسه از غلات و یا شاخص های شبانه جو مخلوط و چیا پودینگ. اگر شما تا کنون قطعه قطعه کردن یک موز قرار داده و آن را در خود و حبوبات و مصرف شیر باقی مانده این است که آنچه که مزه (بدون لبنیات بخشی, البته).

به عنوان وعده داده شده یک جرعه از Mooala می کند, در واقع بیرون کشیدن ماهیت نان موز (آن را حتی کمی دارچین) اما در بسیار ظریف و لذت بخش است (دفعات بازدید: این سلیقه نیست مانند یک مخلوط خوب پخته). من تصور می کنم این امر می تواند جایگزین شیر در برخی پخت پروژه ها.

به عنوان کسی که به طور انحصاری را دوست دارد موز در طبیعی ترین شکل با توجه به تجربه بد با یک آب نبات زرد-که-باید-نمی-تواند-به نام که من از هر چیزی "موز با طعم" برای همیشه لطفا برای من احساس می کنم بی طرفانه در مقام ارزیابی که Mooala فوق العاده است. آن را قطعا ارزش دنبال کردن را اگر جایگزین شیر خود را به چیزی.

آن را پیدا کنید: Mooala, $4.39 برای 48 اونس

همانطور که در حال حاضر Mooala در دسترس است در Aldi مکان در سواحل غرب اما آنها در حال گسترش به سایر کدهای پستی در سراسر سال است. Mooala است همچنین در دسترس در تمام غذاهای Wegmans, ShopRite, Albertsons-Safeway, غول, Kroger. لطفا کلیک کنید اینجا برای پیدا کردن یک فروشگاه است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن