آیا آنچه را که دوست دارید به جای انجام این

در همه جا شما نگاه کنید, شما را پیدا خواهد کرد که مردم خوشحال هستند در مورد کار خود را. آنها مایل به دریافت بی

توسط DASTESALAMATT در 28 فروردین 1399

در همه جا شما نگاه کنید, شما را پیدا خواهد کرد که مردم خوشحال هستند در مورد کار خود را. آنها مایل به دریافت بیشتر از زندگی و یا مردد هستند در مورد چه باید بکنید بعد در زندگی است.

آن است که در طول این زمان که در آن شما شنیدن یک قطعه خاص از مشاوره. شما ممکن است داده اند و آن را به شخص دیگری و یا شما ممکن است شنیده باشید خودتان آن را:

انجام آنچه شما را دوست دارم.

این عبارت در اشکال مختلف می آید:

  • به دنبال شور و شوق خود را.
  • با سخت کوشی و عزم شما می توانید زندگی می کنند رویای.
  • پیدا کردن تلفن خود را.

خوش بینی پشت این عبارات این است که حسن نیت, با این حال, آن است که بدترین نوع مشاوره را به هر کسی. در عوض, من در حال حاضر در این مقاله برخی از جایگزین های ممکن برای این کار است.

چرا انجام آنچه شما عشق است مشاوره بد ؟

قبل از پریدن به آنچه شما باید با توجه به توان آن است که چرا با توجه به ارزش این توصیه وحشتناک یک. دوباره, شما ممکن است کسی که غذاهای این مانند آن است که آب نبات و یا شاید این تنها قطعه ای از مشاوره شما شنیده می شود.

قبل از وارد شدن به جزئیات بیش از حد بسیاری ما برای اولین بار نیاز به توسعه و اکتشاف چه احساسات هستند. اینها چیزهایی است که خودمان تعریف کنیم و به ما معنی می دهد.

که در آن مسئله استوار است با این توصیه این است که با استفاده از آن به عنوان یک ایده آل برای اینکه زندگی خود را برآورده شده است یا انجام.

آن می تواند منجر به سردرگمی بیشتر

این توصیه را افزایش می دهد بسیاری از سوالات. یکی از بزرگترین است "چه شور است ؟ چه معنی آن را به پرشور?"

تبلیغات

روانشناسی امروز نویسندگان آلیسون E McWilliams, Ph. D., نوشت, بخش جالب در مورد رابطه ما به کار [1]. او توضیح داد که سه کلید کار جهت:

  • کار جهت کار یک معنی به پایان اجازه می دهد تا شما به دنبال چیزهای دیگر در زندگی است.
  • حرفه ای جهت مراقبت در مورد کار است که اجازه می دهد تا فرد به ترویج کنید.
  • تماس جهت – کار شما ایجاد می کند هویت خود را. خود را به معنای.

نکته اینجا است که در حالی که برخی از ما ممکن پرشور در مورد کار شما در حال انجام این کار برای یک دلیل. مشاوره "انجام آنچه شما را دوست دارم" می افتد بیشتر به یک تماس و جهت گیری است که ممکن است چیزی را که می خواهید به دنبال.

بعد از همه وجود دارد هیچ مشکلی با هر یک از این جهت. نه یکی از آنها نسبت به دیگران است. این می تواند منجر به سردرگمی در میان مردم چون آنها ممکن است کار کرده اند و به دلایل کاملا متفاوت.

هر کار دارای یک نقطه درد

این که آیا شما در بین مشاغل و یا احساس ناراضی در مورد کار شما می تواند احساس مانند چمن سبزتر است و در طرف دیگر. پس از مشاوره انجام آنچه شما عشق را احساس می کند بزرگ است اما می توان آن را کوتاه زندگی می کردند.

به این دلیل است که هر کار در خارج وجود دارد در حال رفتن به چیزی است که شما نمی خواهید برای لذت بردن از. وجود دارد در حال رفتن به چیزی است که شما باید انجام دهید که باعث می شود آن را احساس می کنم مثل و پرورش به جای چیزی است که شما در مورد پرشور.

آن را تبدیل به یک کار سخت و طاقت فرسا و به نوبه خود شما می تواند از دست دادن شور و شوق است که رانندگی شما را به جلو به این مسیر.

این برد یکی دیگر از نقطه است.

احساسات همیشه لازم نیست برای تبدیل شدن به حرفه

مردم باید چندین احساسات است که به ما گزینه های بیشتری برای انجام آنچه که ما عشق است. آن بزرگ به نظر می رسد اما همانطور که گفته شد برخی از چیزهایی که می تواند نگرش ما به تغییر.

شاید شما بیش از حد بسیاری از احساسات و شما از دست داده گیج یا نا امید با آنچه شما در حال تلاش برای انجام.

تبلیغات

و یا شاید شما را به اجرای چیزی که تغییر چگونه شما نمایش شور و شوق خود را. برای مثال در پخت و پز است که شور و شوق زیادی. اما اگر شما تصمیم به تبدیل شدن به یک آشپز شما خواهد بود موضوع را به ساخت ظروف مشابه به طور مداوم با کمی تنوع.

زمانی که مردم به این توصیه بعضی از آنها را فرض کنیم که ما فقط یک چیز است که ما با عشق انجام می دهند. اما این درست نیست. شما باید چندین احساسات. نه به ذکر است شما می توانید بسیاری از سرگرمی و یا احساسات خود را به کسب و کار امروز به لطف تکنولوژی و ابزارهای کسب و کار.

چه گزینه های شما باید در نظر?

پس چیزی که بر اساس شور و شوق خود را می تواند منجر به مشکلات اما آن وضعیت را تغییر دهید. به عنوان مثل در اینجا برخی از چیزهایی که شما می توانید نگه دارید در ذهن است که می تواند کمک به شما منجر به یک زندگی انجام بیشتر.

1. نگاهی به مجموعه مهارت های خود را

شما باید مهارت های مختلف و استعداد است که می تواند در بخش های مختلف ، اگر شما دارای مهارت های ارتباطی شانس شما خوب هستند در هر نوع کار است که شما نیاز به آوازی.

ایده این است که به خودتان نگاه کنید و ببینید که چه نوع از مهارت های شما را و چگونه آن را منطبق به چیزی است که شما مایل به انجام است. هنگامی که شما شناسایی نقاط قوت خود را و یا چیزی است که نیاز به کمی تلاش از شما برای انجام این معنی که شما باید یک فرصت برای توسعه آن بیشتر است.

برای مثال اگر شما ماهر در اطراف شما می دانید که شما یک چند کلید غذاهای که شما می توانید. اما شما هنوز هم می تواند به رشد مهارت های که با تلاش کردن غذاهای جدید چیدن جدید چند ادویه جات ترشی جات. این اجازه می دهد تا شما را به گسترش مهارت و سرعت خود را.

هنگامی که شما در حال نگاه کردن به خود را به طور کلی مجموعه ای از مهارت های شما خواهد بود قادر به گرفتن یک ایده بهتر از آنچه که شما می توانید دنبال و چگونه شما می توانید مقیاس آن است. با صرف برخی از زمان با آن شما حتی می توانید پیدا کردن یک راه برای انجام بیشتر با آن مهارت های خود را در زمان در محل کار.

2. درخواست برخی از آزمون

در کال نیوپورت کتاب خیلی خوب آنها نمی تواند شما را نادیده بگیرد: چرا مهارت های مغلوب ساختن پیشی جستن شور در جستجو برای کار شما عشقنیوپورت توضیح می دهد که چرا شور است و نه چیزی است که به دنبال. به جای شور و شوق چیزی است که شما به شرح زیر پس از شما را در این کار سخت است.

با این در ذهن وجود دارد دو آزمون است که شما می توانید سعی کنید برای تعیین اینکه آیا یک شور باید بماند شور و شوق و یا اینکه آیا شما می توانید آن را به یک حرفه ای است.

تبلیغات

این آزمون برای اولین بار است که یک شور و تست.

فکر می کنم چیزی که شما در مورد پرشور. اما در اینجا گرفتن است: از خودتان بپرسید که آیا کسی به شما پرداخت برای انجام این کار است.

قصد بازگشت به نقطه قبلی پول اهمیت زیادی است و حتی اگر شما در حال انجام آنچه شما عشق آن است که رفتن به پر کردن معده خالی و یا گرم نگه داشتن شما در شب. این یک واقعیت تلخ است.

نه تنها که اما مردم لزوما مراقبت چگونه پرشور شما در چیزی. آنها در مورد مراقبت از دست دادن پول است. پول آنها در حال قرار دادن در دادن به آنها به اندازه کافی از یک سود ؟ این همه می آید که آیا کسی حاضر به پرداخت برای پرشور خود کار می کنند.

دوم آزمون تجربه و آزمون.

برای این تست شما می خواهید برای ارزیابی چقدر تجربه شما در آن منطقه و چقدر شما مایل به خرج کردن در آن منطقه است.

با این تست ما شور می شود چیزی است که همواره ما را به صرف زمان و تلاش در چیزی. افرادی که در حال پرداخت برای یک شور و شوق آنها را بر خلاف کسانی که در پایین این صنعت به سختی گرفتن.

تفاوت بین کسانی که در حال رونق و کسانی که نمی است که سابق آنهایی که رفته اند را از طریق یک اثر بازخورد. این زمانی است که شما تمرین به اندازه کافی سخت است که شما از شکل شما بهتر از دیگران می آید به این کار.

شما می توانید بازخورد دیگر از راه های دیگر اما به طور کلی آن را ایجاد یک حلقه که در آن است که نظرات شما انگیزه برای تمرین بیشتر. شما شروع به توسعه یک سیستم و یا یک فرایند است که اجازه می دهد تا شما را به پیشرفت بیشتر و توسعه مهارت های خود را.

تبلیغات

با انجام این دو آزمون شما می توانید شروع به دیدن در زمان, آیا این چیزی است که شما می خواهید به دنبال. با بیشتر نظرات شما در یادگیری بیشتر در مورد خودتان و اینکه آیا شما می توانید به دنبال این است.

3. عملی شود نه تنها پرشور

در مقاله منتشر شده در کوارتز کاترین باآب-Muguira صحبت در مورد استدلال برای دنبال کردن یک حرفه ای می پردازد که بیش از انجام چیزی است که شما عشق است. [2]

او استدلال می کند که هنگامی که شما در حال کار برای پول خود را و هدف برای کار روشنتر است. نه تنها این, اما پول نیز یک مشکل است که شما می توانید بیشتر حل و آن را یک هدف خوب به طور کلی.

فلسفه او این است که پول بیشتری به شما را در حال حاضر کمتر شما باید بعد از آن در زندگی و کمتر شما را مجبور به نگرانی در مورد آن هنگامی که به دنبال آن احساسات دیگر.

آن است که یک رویکرد عملی. پس از همه پول نمی توان خرید, شادی, اما آن می تواند منجر به بسیاری از وقایع خوشحال در زندگی است. به طور کلی می توان آن را یک محرک خوب برای شما و می تواند به شکل چگونه شما در حال مشاهده کار خود را در حال حاضر.

شور و شوق چیزی است که می آید در کار است که ما انجام می دهیم. آن چیزی است که به شرح زیر ما به جای چیزی است که ما باید به دنبال. به جای در نظر گرفتن که مشاوره صرف زمان به دنبال در خود و شروع به سوال بپرسید.

آیا شما در مورد پرشور? چه شور و شوق می تواند کمک به شما پول را دارد ؟ آن چیزی است که شما می دانید شما می توانید برای مدت زمان طولانی ؟

نگه داشتن سر سطح و تفکر عقلانی در مورد احساسات ما می تواند به ما کمک کند غربال کردن از طریق آنچه می تواند ما را به یک جدید و بهبود زندگی است.

افکار نهایی

انجام آنچه شما را دوست دارم به نظر می رسد برای اولین بار خوب است. این باعث می شود ما احساس خوب چون ما منجر به این باور است که ما همیشه در کنترل زندگی ما است. اما واقعیت تلخ زندگی باعث می شود این توصیه های عملی.

این بهترین سناریو برای ما اگر ما می تواند انجام آنچه که ما عشق برای زندگی, اما آن را نیز خوب اگر نه.

اطلاعات بیشتر در مورد انجام آنچه شما را دوست دارم

عکس های اعتباری: Gianandrea ویلا از طریق unsplash.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن