Dyson چوب خلاء عمده فروش و ما هرگز بیشتر هیجان زده برای تمیز کردن ما طبقه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هر ماه ما

توسط DASTESALAMATT در 18 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر ماه ما بسیار دامن زده برای دیدن آنچه که Dyson خواهد شد اضافه کردن به صفحه تخفیف و ممکن است انتخاب این است که به دنبال بسیار شیرین است. خود را خالص فن خنک (در پنج رنگ!) گنجانده شده است در این ماه می پردازد و همچنین به عنوان Dyson V11 خود را, جدیدترین و قدرتمند ترین جارو شارژی. نیز وجود دارد هنوز هم زمان به نمره روز مادر مافوق صوت مراقبت از مو بسته نرم افزاری است که حتی اگر شما یک مادر شایسته شما به هدیه خود را در این آخر هفته. اینجا همه Dyson معاملات ما بیشتر هیجان زده در مورد حق در حال حاضر.

1. Dyson V11 گشتاور درایو

برخی ممکن است می گویند Dyson V11 است لامبورگینی از وکیوم اما شاید حتی بیشتر با تکنولوژی بالا از واقعی Lambo. آن را ساخته شده با Dyson آخرین فن آوری از جمله قدرتمند V11 دیجیتال موتور و صفحه نمایش ال سی دی است که هوشمندانه گزارشهای عملکرد سیستم و عمر باتری در زمان واقعی است. این شرکت همچنین در سه روش متفاوت برای تمیز کردن حالت بنابراین شما می توانید بهینه سازی قدرت و زمان اجرا برای انواع کارهای.

خرید: Dyson V11 گشتاور درایو 600 دلار (به طور معمول $700)

4. Dyson توپ چند طبقه 2

با Dyson را یاد توپ طراحی و امضای نیکل و زرد colorway چند طبقه 2 احتمالا یک روز نمایش داده می شود در MoMA. این هم یک اسب بارکش است که می تواند مقابله با هر سطح و از آن طناب دار می تواند پاک کردن کل یک عمارت در یک بروید.

خرید: Dyson توپ چند طبقه 2, $300 (به طور معمول $400)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب