Dyson بزرگ روز یادبود فروش خود را شامل محبوب ترین خلاء و تصفیه هوا طرفداران

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.این آخر ه

توسط DASTESALAMATT در 1 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این آخر هفته است (غیررسمی) شروع تابستان و (رسمی!) یکی از بهترین زمان از سال به خرید ليزينگ اقلام است. مورد در نقطه: Dyson یادبود روز می پردازد. برخی از آنها بالا خلاء هستند تا 200 دلار حق در حال حاضر از جمله Dyson Cinetic — یک نجات دهنده زندگانی برای هر کسی که مبتلا به آلرژی و یا حیوانات خانگی. آنها همچنین ارائه معاملات در دو تا از آنها بالا-فروش تصفیه طرفداران خالص سرد و خالص سرد من که هر دو ایده آل اصحاب در طول فصل آلرژی و سوزان تابستان است. اگر شما یک Dyson فن (و چه کسی است?), این معاملات برای شما.

1. Dyson V11 گشتاور درایو

این Dyson V11 گشتاور درایو Dyson آخرین خلاء بزرگ برای هر کسی که با یک فضای کوچکتر و متعدد سطوح برای تمیز کردن. این قدرت از طناب دار خلاء و در عین حال آن را شارژی و همراه با آرایه ای از فایل پیوست برای تمیز کردن همه چیز از پرده را که سخت به رسیدن به نقطه کنار یخچال.

خرید: Dyson V11 گشتاور درایو 600 دلار (به طور معمول $700)

5. Dyson Cinetic توپ بزرگ حیوانات + آلرژی

نام آن را همه می گوید: این ماشین طراحی شده برای نگه داشتن همه چیز فوق العاده تمیز, به خصوص برای پدر و مادر حیوان خانگی. علاوه بر این که آسان به مانور یکی از بزرگترین مزیت است که وجود دارد بدون فیلتر برای تمیز کردن و یا جایگزین که اگر شما صاحب یک حیوان خانگی است که علاوه اصلی.

خرید: Dyson Cinetic توپ بزرگ حیوانات + آلرژی 500 دلار (به طور معمول $700)tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب