همه چیز من می دانم که در مورد پخت برنج گرفتم از Alton Brown

با وجود دو سال از مدرسه آشپزی من صرف بسیاری از بزرگسالان جوان سال ضعیف خوردن برنج پخته شده. من سوخته برنج پخته و آن را به رب و در مورد تقریبا هر گلدان قهوه ای برنج نپخته هر دانه را در یک راه است که می تواند ثابت نمی شود. سپس من به کار می رفت برای Alton Brown.

هفته اول من در کار من تا به حال برای طبخ برنج قهوه ای برای خوب می خورد خدمه ناهار و کسی که در این تیم پیشنهاد آلتون را پخته دستور العمل برنج قهوه ای برای سهولت. با وجود اعصاب من (و آنچه من اعتقاد بر این بود لعنت برنج-پخت و پز برای زندگی) برنج بیرون آمد کاملا مناقصه کرکی جدا کردن دانه با آب کمتر است. آلتون راز برای بهتر برنج? شروع برنج را با آب جوش.

آلتون براون هوشمند ترفند برای پخت برنج سریع تر

بسیاری از دستور العمل های ساده سفید یا برنج قهوه ای تماس را برای شما به ارمغان می آورد آب به جوش, اضافه کردن برنج و پس از آن کاهش حرارت و طبخ برنج تا آب جذب شده است. برخی از روش های تماس برای پخت و پز مثل برنج و ماکارونی و جوش و سپس تخلیه برای heartier برنج قهوه ای سبوس دار است. هر دو آلتون را پخته و برنج قهوه ای برنج در عجله برای تماس مخالف: جوشاندن آب و سپس اضافه کردن آن به برنج در قابلمه یا ماهی تابه. این کاهش در آب نامیده می شود و باعث کاهش زمان پخت و پز برای برخی از ارقام برنج در نیم. هر دو قهوه ای روش است که با شروع جوش آب تولید و روغنی معطر و کرکی برنج با کمتر سر و صدا.

در مورد آلتون را پخته و برنج قهوه ای, آب جوش اضافه شده است به یک ظرف پخت از برنج نپخته است که پس از آن پوشش داده شده و پخته. در نتیجه برنج کاملا چاق و چله و مناقصه ها و مزایده بدون نیاز به تمایل به stovetop پخت و پز و یا تخلیه آن (مثل ماکارونی) پس از پخت و پز. من کوچک این دستور غذا را برای وعده غذایی دبستان و پخته شده آن در همه چیز از تجاری آشپزخانه تست به حداقل اجاره برای تعطیلات.

آلتون برنج در عجله واقعی است showstopper بر, هر چند — دستور العمل توصیه من به هر کسی که فکر می کند آنها نمی توانند طبخ برنج به دلیل آن هرگز نتواند. در حالی که آب برای برنج جوش شما سرخ کرده و برنج را در کمی روغن. شما اضافه کردن آب جوش به برنج بسیار کندوپاش تحقیق و بحث و سپس شما گیره درب و آشپز برنج ماهرانه در زمان کمتر از سنتی stovetop روش!

هوشمندانه تر راهنمایی از Alton Brown

شما می توانید به تماشای آلتون خود را برنج در عجله اخیر یوتیوب قسمت از شربت خانه Raid سری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>