فلوریان Ledoux 'من هستم حیاتی' یک فیلم کوتاه مناسب برای روز زمین

[محتوای جاسازی شده] فلوریان Ledoux است که برنده جایزه عکاس و فیلمساز. خود کار اسناد و مدارک اثرات تغییر آب و ه

توسط DASTESALAMATT در 3 اردیبهشت 1399

فلوریان Ledoux است که برنده جایزه عکاس و فیلمساز. خود کار اسناد و مدارک اثرات تغییر آب و هوا. DPReview , برجسته, برخی از تصاویر گرفته شده در حالی که سفر با قطب شمال هنرهای پروژه در اوایل این سال است. 2 ماه پیش دوم خود را با فیلم کوتاه "من حیاتی' منتشر شد. آن را ارائه به موقع پیام برای امروز 50th annual روز زمین جشن.

مثل همه کار من و من های قبلی مستند " من هستم شکننده,' زیبایی و قدرت و شکنندگی این مناطق قطبی برای من الهام بخش' Ledoux توضیح می دهد که به DPReview که در مورد خواسته خود را الهام بخش در پشت این فیلم است. 'من احساس می کنم بسیاری از احساسات زمانی که من خودم در دور قطب شمال همکاری های موجود در هماهنگی با حیات وحش است که خواستار آن خانه است.'

'من حیاتی' فیلم برداری شده بود در سراسر گرینلند در قطب جنوب, Nunavut, Svalbard و ایسلند در طول دوره 3 سال. هدف آن است که به یاد بینندگان نقش مهم آب در اکوسیستم های ما. جلوگیری از یخچال های طبیعی و یخ ورق که به نگه داشتن تقریبا 70 درصد از جهان را تامین آب از ذوب دور بسیار مهم است برای حفظ سطح دریا. 2019 دوم-گرمترین سال در تاریخ ثبت شده است. قطب جنوب به یک قله متوسط از 18ºC (64.9 F) با توجه به خواندن از یک آرژانتینی ایستگاه تحقیقات دماسنج.

'بدنه اصلی کار من است هنوز هم عکاسی اما در طول چند سال گذشته من را توسعه داده اند تصویری مهارت های خود را. این به من اجازه می دهد به استفاده از فیلم است که باعث ایجاد یک فضای عاطفی در فیلم. هدف من این است که برای اتصال مردم کمی بیشتر با این بخش (قطب شمال) از جهان,' توضیح می دهد Ledoux در مورد انتخاب خود را برای شروع فیلمبرداری نزدیک از یک هوایی دیدگاه با ترکیبی از DJI Inspire فانتوم 4 نرم افزار و Mavic 2 Pro هواپیماهای بدون سرنشین است. 'انتخاب فوق العاده کوتاه و مستند است که به نگه داشتن مردم متمرکز در این پیام که روشن است و به طور مستقیم برای یک زمان بسیار کوتاه مخلوط با تصاویر قدرتمند,' او به ما می گوید.

"من باور و آرزوی برای به اشتراک گذاشتن یک چشم انداز جدید از ما فوق العاده انعطاف پذیر و در عین حال شکننده سیاره فراتر از آنچه ما در حال حاضر دیده می شود از طریق عکاسی سنتی است. من امیدوارم که کار من اجازه می دهد تا بینندگان به رعایت زمین مادر ما و حیات وحش از زوایای جدید و رویکردهای پیش از این هرگز امکان پذیر است. او نتیجه می گیرد. "این هدف من است و برای ارائه یک راه جدید برای یادگیری در مورد سفید بزرگ در شمال. آن است که بیشتر از زمان عمل می کنند و من می خواهم کار من به تاثیر مثبت حفاظت از محیط زیست و در نتیجه جدید و گسترده دریایی مناطق حفاظت.'tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن