فراموش نکنید پنکیک — غول هلندی نوزادان ساده تر, خوشمزه تر و به مراتب بیشتر و خطر ناک

اگر من Instagram خوراک هر گونه نشانه هلندی عزیزم پنکیک افزایش یافت در محبوبیت در طول این چند هفته در قرنطینه. اما در خانواده من وسواس ما است که به دور از جدید. من 5 ساله شده است شیفته هلندی نوزادان برای سال! این هیجان انگیز ترین صبحانه هر کدام از ما می دانیم که چگونه به را — فوق العاده-تابه داغ و پف خمیر ایجاد سحر و جادو و پف در فر و در نتیجه ترد-کلوچه خامه به اندازه کافی بزرگ برای همه ما است.

شلاق تا یک هلندی نوزاد با هم تبدیل به یک مراسم هفتگی (ما شکوه آنها را با هر و همه بهار میوه به تازگی) و ما لازم نیست صبر کنید تا آخر هفته آن را به اتفاق می افتد: من انگشت کوچک-قول می دهم که هلندی کودک پن کیک ها بسیار آسان و سریع است که شما می توانید آنها را در یک روز هفته صبح. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

خانواده من استراتژی برای روز صبح روز هفته هلندی نوزادان

هلندی, کودک, پنکیک با خود موثر پف و گرد پودر قند فانتزی-ظاهری ظروف اما فریب آمیزی ساده است. خمیر که می تواند مخلوط کردن در پیش است فقط تخم مرغ, شیر, شکر, آرد, چلپ چلوپ, وانیل و کمی نمک. حفظ دستور العمل بخش کمک کرده است تا سرعت این فرایند را برای من اما حتی اگر آن را در اول خود را در طول زمان دبستان هنوز ساعت در فقط در 10 دقیقه.

به هلندی نوزادان در هفته صبح ها ما مخلوط کردن خمیر در یک اسموتی مخلوط کن. (این به این معنی من اصلا به کشیدن پردازنده مواد غذایی و یا ما سنگین, ماشین مخصوص مخلوط کردن, که, به صداقت, من نمی خواهم به انجام در تعطیلات آخر هفته یا.) ما همچنین اضافه کردن مواد تشکیل دهنده در یک کمی جهت های مختلف به طوری که من می تواند کثیف فقط یک فنجان اندازه گیری: دو تخم مرغ در ابتدا به دنبال 1/2 فنجان آرد کمی نمک و یک قاشق مربا خوری شکر. سپس من با استفاده از همان فنجان اندازه گیری برای اندازه گیری 1/2 فنجان شیر (در این مورد فرقی نمی کند که آیا شما با استفاده از یک مرطوب یا خشک فنجان اندازه گیری برای شیر).

اجازه میدهیم تا خمیر استراحت در مخلوط کن در حالی که ما با موسیقی پاپ یک دیگچه آهن در فر و میل لنگ آن را به 425°F. فر طول می کشد حدود 20 دقیقه برای رسیدن به متوسط — ما با استفاده از این زمان به لباس پوشیدن, قلم مو دندان های ما و یا فقط تماشای یک قسمت از Paw Patrol.

وقتی تابه داغ است که ما اضافه کردن یک دکمه از کره و خمیر سریع وزوز دوباره در مخلوط کن, که کمک می کند تا آن را پف در فر قبل از ریختن آن به داخل تابه داغ. در زمان آن طول می کشد برای هلندی کودک به پخت (فقط 15 دقیقه) ما ریز ریز کردن برخی از توت فرنگی یا موز برای شکوه. (اگر شما یک 5 ساله شما در حال حاضر می دانیم که 15 دقیقه است که آسان برای پر کردن با سفت عمل).

از فر ما پوشش هلندی نوزاد با پودر شکر (من عاشق این OXO گرز برای این کار) و خدمت به برش با میوه های خرد شده و بیشتر Paw Patrol یا یک بازی سریع اونو. این آسان صبحانه احساس می کند مانند یک درمان برای بچه های من اما کمی پروتئین بیش از پنکیک های سنتی و در کسری از زمان از آن طول می کشد به تلنگر یک دسته کامل (و کمتر به دست در زمان پخت و پز).

چگونه اغلب شما را به هلندی عزیزم پنکیک ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>