نادیده گرفت که ویروسی رختشویی هک — فقط اضافه کردن یک فنجان جوش شیرین به ماشین لباسشویی خود را به جای

سه تمیز کردن محصولات نشستن بر روی لبه وان اخیر ویروسی Infinite: بوراکس, جزر و مد, و یک جعبه بازو و چکش جوش شیر

توسط DASTESALAMATT در 9 تیر 1399

سه تمیز کردن محصولات نشستن بر روی لبه وان اخیر ویروسی Infinite: بوراکس, جزر و مد, و یک جعبه بازو و چکش جوش شیرین شستشو. به گفته خالق این "لباس رقص برهنه کردن" تصویری — و تن از کاربران مانند او که شبیه ویدئوها انباشته میلیون ها نفر از نمایش ها — این مواد با هم کار کنند به "نوار" لباس های شسته شده از طولانی خاک و دوده است که ظاهرا آشکار در آب قهوه ای پس از پنج ساعت گذشت.

"سلب" لباس های شسته شده به نظر می رسد مانند یک ایده خوب پس شما می دانید شما می خواهید خود را در لباس و حوله برای پاک خواهد شد. و تند و زننده آب حمام به نظر می رسد برای اثبات ویروسی نظریه درست است. اما با توجه به خشکشویی متخصص پاتریک Richardson, اگر شما در حال انجام لباس های شسته شده خود را به درستی شما باید در واقع نیاز به آن است.

اول, آن را احتمالا نه در واقع خاک که در آینده حوله اما بیش از حد محصول است. "اگر شما استفاده از بیش از حد از مواد شوینده و یا اگر شما با استفاده از پارچه نرم کننده و یا خشک کن ورق و سپس 'رقص' فرایند فقط مصرف باقی مانده از تمام این چیزها خاموش," او می گوید. "نجات خود را یک گام نه فقط با استفاده از این برای شروع با است."

اگر شما تا کنون روشن به طبیعی تر شامپو (مانند "هیچ پو" روش) شما احتمالا متوجه مومی دوده بر روی پوست سر خود را. این یک عمل مشابه در بازی در اینجا: آن نه خاک و یا میکروب اما سال تجمع از استفاده از محصولات خود را ، از لحاظ تئوری ریچاردسون می گوید: با استفاده از یک زن و شوهر از فنجان جوش شیرین را در یک بار از لباس های شسته شده است یک راه موثر برای خلاص شدن از تجمع خود را در لباس و حوله.

برای جلوگیری از نیاز به سلب مجموع جست و خیز پارچه نرم کننده و خشک کن ورق که فقط کت و مواد آن را کمتر جاذب. "این چیزها فقط اضافه کردن یک لایه به خود را حوله یا لباس ها را فراهم می کند که یک مصنوعی نرمی می گوید:" ریچاردسون. "اما اگر شما استفاده کمتر از مواد شوینده و سپس شما می توانید یک طبیعی نرمی."

چقدر است "کمتر مواد شوینده?" و آن را هنوز هم موثر برای فروختن به مقدار توصیه شده در مواد شوینده بطری ؟ ریچاردسون می گوید بله و این عادی ترین بارهای از لباس های شسته شده تنها نیاز به حدود سه قاشق غذاخوری از مواد شوینده. "آنها باید برای قرار دادن یک مقدار در بطری که با این نسخهها کار در هر وضعیت," او می گوید. "اگر شما از سخت ترین آب در ایالات متحده و یا شما در حال شستن 36, کثیف, لباس فوتبال شوینده هنوز به کار می کنند. اما اکثر مردم نمی لباسشویی است که به طوری که آنها لازم نیست به همان اندازه است."

تنها زمانی شما می خواهم به لحاظ نظری نیاز به نوار حوله خود را است اگر شما در حال انتقال به استفاده بیشتر از طبیعی یا محصولات دوستدار محیط زیست (مانند صابون به جای سخت مواد شوینده) و یا اگر شما در حال ارتکاب به یک روال جدید استفاده کمتر از مواد شوینده. اگر شما در حال حاضر با استفاده از بسیاری از مواد شوینده و یا نرم کننده پارچه شما احتمالا متوجه برخی از دوده در وان اولین بار شما ، اما پس از چند شوی جدید خود روزمره شما متوجه خواهید شد که آب روشن باقی می ماند به جای قهوه ای تبدیل, که به معنی مصنوعی لایه از بین رفته است — همراه با نیاز به خیس کردن لباس های خود را در وان یک بار در ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن