Fujifilm مصاحبه: 'ما را از طریق این بحران با هم'

Toshihisa ایدا مدیر کل Fujifilm نوری دستگاه الکترونیکی و تصویربرداری بخش محصولات تصویر در Photokina نشان

توسط DASTESALAMATT در 26 فروردین 1399
Toshihisa ایدا مدیر کل Fujifilm نوری دستگاه الکترونیکی و تصویربرداری بخش محصولات تصویر در Photokina نشان می دهد تجارت در شهر کلن آلمان در سال 2018 است.

با CP+ لغو و مسافرت های بین المللی را در دستور کار در حال حاضر, ما در حال انجام کارهای راه قدیمی از مد افتاده: از طریق تلفن. اخیرا ما با Fujifilm را Toshi ایدا به بحث در مورد X-T4 X100V و البته تاثیر مداوم از coronavirus بیماری همه گیر در Fujifilm دوربین صنعت به عنوان یک کل.

در زیر مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و جریان.


چگونه چیزهایی هستند در توکیو ؟

ما در کامل مستند ما هنوز قادر به کار در دفتر با هم اما در این هفته فعالیت در توکیو شده اند محدود شده است. در حال حاضر ما همه چیز امن است.

شما بوده ام در برخورد با COVID-19 وضعیت در حال حاضر برای بیش از دو ماه – چه تاثیر دارد آن را به حال خود عملیات است ؟

وجود دارد سه یا چهار جنبه به این وضعیت است. اولا در سمت تولید. ما چین کارخانه اصلی ما کارخانه برای دوربین ساخت. [فوریه] دولت چین تمدید تعطیلات سال جدید, بنابراین ما نمی تواند راه اندازی مجدد تولید تا 10 فوریه البته در مقیاس محدود. ما در حال ابتلا و [...] در حال حاضر ما تقریبا به عملیات در مقیاس کامل در کارخانه. البته ما در حال کار با سخت سلامت فرآیندهای مدیریت مجموعه را توسط [چینی] دولت است.

به طوری که خبر خوب: ما [تولید] حجم برای X-T4 بنابراین ما با اعتماد به نفس ما می تواند راه اندازی دوربین به طور رسمی در پایان ماه آوریل است.

نکته بعدی این است که تدارکات و خرید و فروش. همانطور که می دانید این وضعیت در ایالات متحده و اروپا جدی تر از هر روز, و این است که ما مؤثر انبارها و لجستیکی عملیات. و همچنین عملیات فروش به دلیل بسیاری از فروشگاه ها در حال تعطیل. بنابراین ما شاهد یک افت ناگهانی در تقاضا که اجتناب ناپذیر بود. در سمت سرویس ما می تواند همچنان به ارائه خدمات پس از فروش در هر دو ایالات متحده و اروپا برای لحظه ای.

که در آن خواهد شد و این بحران را ترک فوجی فیلم به عنوان یک کل ؟

فوجی فیلم است که بسیار متنوع است. ما در پزشکی و بهداشت و درمان کسب و کار است که بزرگترین بخش از شرکت ما است. این دارو Avigan [در حال حاضر در حال بررسی برای استفاده در درمان COVID-19] توسعه داده شد توسط Fujifilm دارویی را بدست آورد. این جریان لحظه ای است که قطعا دشوار است برای تصویربرداری بخشی از کسب و کار ما است, اما من فکر می کنم ما در یک موقعیت خوب برای آب و هوا وضعیت کنونی است.

این مهم است که صحبت کردن در مورد کسب و کار را فراموش نکنید در مورد سلامت مردم

البته این مهم است که صحبت کردن در مورد کسب و کار را فراموش نکنید در مورد امنیت و سلامت مردم. ما ممکن است قادر به پیش بینی زمانی که این بحران خواهد بود و یا زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. اما در نهایت ما را از این طریق دریافت کنید و امیدوارم تقاضا برای محصولات ما خواهد آمد ،

در حال حاضر ما R&D برنامه بدون تغییر است. ما به شما راه اندازی X-T4 در پایان مارس و حرکت به بعدی پروژه است. ما را در تمرکز بر روی ساخت بهتر پروژه ها و توسعه تکنولوژی بهتر.

چه نوع از تأثیر لغو بازی های المپیک در ژاپن در این سال ؟

آن خواهد شد که تاثیر بسیار زیادی بر کل اقتصاد. بسیاری از مردم به سرمایه گذاری در این بازی اتفاق می افتد در این سال پس از آن از دست دادن بزرگ است. در تصویربرداری سمت بدیهی است که رادیو و تلویزیون پوشش همه لغو و نهفته است که ما رادیو و تلویزیون کسب و کار. پخش لنزهای یکی از محصولات کلیدی و ما دیده ایم بسیاری از سفارشات در حال به تعویق افتاده و یا لغو شود.

Fujifilm اصلی ساختمان کارخانه در نزدیکی سندای در ژاپن است. Fujifilm شده است ساخت دوربین های دیجیتال در این مرکز برای مدت زمان طولانی (ما برای اولین بار بازدید از آن راه بازگشت در سال 2002). پس از اینکه به شدت آسیب دیده و در سال 2011 زلزله و به دنبال آن بازگشایی شد در سال 2018 است.

آیا شما فکر می کنم این ثابت خواهد کرد که جدی تر از تاثیر 2011 زلزله و سونامی?

بله قطعا. زلزله و سونامی شد [محدود] ژاپن است. البته لجستیک زنجیره تامین را تحت تاثیر قرار, اما آن را نمی برای مدت زمان طولانی گذشته. در آن زمان ما فقط می خواهم به معرفی اصلی X100 و در عرض دو هفته تولیدی ما بود به حالت عادی بازگشت. وجود دارد سیل در تایلند در سال 2011 بیش از حد آن نیز تحت تاثیر زنجیره تامین, اما آن را تنها تحت تاثیر [مشتری] تقاضا در تایلند خود را.

COVID-19 مؤثر است همه چیز در سراسر جهان است.

چرا شما برای انتخاب یک مدل جدید با نام X-T4 به جای ساخت آن از یک نوع بسیار شبیه X-T3?

ما باید این بحث و یک ایده از تیم ما بود که ما باید آن را X-T3 'S'. اما با توجه به تغییرات ما ساخته شده در X-T4 به جز سنسور و پردازنده آن کاملا متفاوت است. جدید شاتر جدید IBIS واحد باتری جدید. بنابراین ما احساس کردیم که به طور کلی آن را به اندازه کافی متفاوت از X-T3 به نام 'X-T4'.

این IBIS واحد برای GFX100 نشان داده شده در کنار 100 ین سکه برای مقیاس (برای مرجع 100 ین سکه است در مورد به همان اندازه به عنوان یک ربع یا یک 10p قطعه). تجربه به دست آمده در توسعه این IBIS واحد کمک Fujifilm مهندسین ایجاد سبک وزن IBIS مکانیزم های مورد استفاده در فیلم جدید X-T4.

چگونه است که X-T4 را IBIS متفاوت که از X-H1?

این IBIS واحد است به طور کامل دوباره طراحی. جدید قطعات و قطعات کمتر و آن را قوی تر. اجزاء و ساختار کاملا متفاوت هستند. از نظر اندازه آن حدود 30% کوچکتر و 20 درصد سبک تر از این مکانیزم در X-H1.

تجربه با X-H1 و GFX100 کمک کرد ما تیم R&D. بدون X-H1 ما نمی توانست ساخته شده جدید IBIS واحد در X-T4 و این همان با GFX100. بدون که تجربه و دانش ما نمی تواند آن را توسعه داده اند.

در حال حاضر که X-T4 وجود دارد با پیشرفته 4K امکانات و IBIS چگونه خواهد XH خط توسعه ؟

ما نگه داشتن X-H خط در کنار X-T سری. من نمی تواند از ما به اشتراک گذاری دقیق و برنامه های, اما ما همچنان به توسعه این خط در آینده و ما را معرفی نوآوری به این مجموعه است.

آیا X-H خط همچنان تصویری-محور در همان راه به عنوان X-H1 بود که آن را در اصل منتشر شد

احتمالا. من نمی توانم به جزئیات اما مفهوم بسیار متفاوت خواهد بود به X-T سری.

X-H1 بود Fujifilm ویدئو-محور مدل هنگامی که آن را برای اولین بار منتشر شد اما تاکنون leapfrogged بعدی XT-مدل های سری. آقای ایدا به ما می گوید که XH خط را ادامه خواهد داد به توسعه که نکات در حتی بیشتر تصویری قدرتمند از ویژگی های به آمده است.

آیا X-T3 تواند به روز رسانی از طریق سیستم عامل به آن فوکوس اتوماتیک به خط با X-T4?

آن را از لحاظ فنی امکان پذیر است چرا که آنها همان سنسور و همان پردازنده. اما این بستگی به اولویت بندی در سیستم عامل توسعه جانبی. ما بسیاری از پروژه های دیگر اما در آینده ما می خواهم به انجام است که برای ما X-T3 مشتریان.

آیا X-T3 همچنان وجود دارد در کنار X-T4 در صف?

بله. X-T3 شده است در بازار برای بیش از یک سال, اما آن را به خوبی سنسور و پردازنده. آن را ادامه خواهد داد تا در دسترس خواهد بود در کنار X-T4.

X-100 ولت فقط شروع به حمل و نقل اما آیا شما احساس چگونه آن را دریافت کرد?

استقبال بسیار خوب بوده است. چرا که آن را راه اندازی در فوریه اولیه حمل و نقل حجم بسيار محدود بود. در اوایل فوریه ما هنوز تحت محدودیت در تولید جانبی. بنابراین ما تا به حال به تصمیم گیری برای راه اندازی نقره تنها نسخه با نسخه های سیاه و سفید بعد. ما هنوز پشت در دستور. همه از بازخورد بسیار مثبت بوده است.

این X100V ویژگی های جدید لنز و چند ارگونومیک تغییرات نسبت به قبلی X100-سری دوربین های.

آن را برای شما مهم است که X100V ارائه می دهد از جمله پیشرفته 4K video ویژگی های ؟

همه می دانند که برای X100 سری اولیه استفاده مورد است که هنوز هم عکاسی. ما می دانیم که بسیاری از مردم در حال فیلمبرداری ویدئو در سری X100. اما با X100V ما واقعا می خواهید حتی هنوز هم عکاسان برای لذت بردن از 4K فیلم تجربه. ما با افتخار از پیشرفت های ما به کیفیت و ما واقعا می خواهید برای تشویق مشتریان به آن را امتحان کنید. و ما همچنین می خواهم به دوربین در آینده اثبات.

تصویری است که به عنوان مهم در X100V به عنوان X-T4 اما هنوز آن را به خوبی داشته باشد.

صحبت از ویدیو GFX100 وارد بازار شده است در حال حاضر برای تقریبا یک سال. چگونه آن را انجام شده است ؟

از نظر تعداد فروش من می توانم به شما بگویم که آن را در حدود 50 درصد بیشتر از ما در اصل پیش بینی شده است. بنابراین بسیار مثبت است. ما شده ایم بازگشت-سفارش داد اما ما در نهایت ابتلا به. بنابراین تعداد فروش بسیار خوب بوده است و همه از بازخورد به خصوص در اطراف IBIS و فوکوس اتوماتیک این همه مثبت بوده است.

چه نوع از عکاسان شده است خرید آن ؟

همانطور که ما پیش بینی آن را به مد و تجاری و عکاسان چشم انداز, اما در حال حاضر ما در حال گرفتن بهره از بیشتر صنعتی عکاسان برای مثال به صورت هوایی و آرشیوی اهداف است. آن را جالب بوده است.

این GFX100 بدیهی است که بسیار قادر به دوربین. چگونه بسیاری از مشتریان خود را در حال استفاده از آن برای فیلمسازی?

ما می دانیم که برخی از فیلمسازان در حال حاضر ارزیابی سیستم. که چگونه بسیاری از مشتریان در حال تیراندازی تصویری در GFX100 ما نمی دانیم. اما من امیدوارم که مردم با استفاده از آن به صورت تصویری.

فوجی فیلم جدید 'Premista' خط cine لنز طراحی شده است برای بزرگتر از فول فریم تصویربرداری دایره. این لنز جدید می تواند تبدیل به یک گزینه برای GFX-سری تصویری بورس از طریق یک آداپتور.

وجود دارد بالقوه برای طیف وسیعی از Fujinon سینمایی لنز برای دوست دختر?

ما فقط تمدید خط ما را از Premista سینمایی شیشه ای را پوشش می دهد که تصویربرداری منطقه کمی بزرگتر از فول فریم. این یک Vistavision تصویر دایره. ممکن است برای تبدیل این لنز به دختر کوه با یک آداپتور.

GF خط در حال حاضر سه سال – شما می توانید به ما بگویید که چگونه دوربین را تکامل را به آینده ؟

ما سه سبک - این 50R بیشتر فاصله یاب سبک 50S بیشتر SLR-سبک و 100 است که یکپارچه شده است. ما واقعا می خواهید به نگه داشتن این نوع تمایز [در زمین]. این راهی است که ما می خواهم برای رفتن.

آیا شما فکر می کنم که هیچ احتمالی برای ثابت-لنز X100-سبک دختر دوربین ؟

در حال حاضر ما هیچ برنامه ای برای یک دوربین می خواهم که. ما واقعا می خواهید به تمرکز بر روی لنزهای قابل تعویض. یک لنز ثابت طراحی خواهد به این معنی نیست که ما را مجبور به اختصاص یک لنز اختصاصی تیم توسعه به این نوع از دوربین. بنابراین در حال حاضر اولویت ما این است که به گسترش دید لنز صف.

آیا اولویت های خود را وقتی که می آید به گسترش دید لنز خط ؟

ما بزرگترین اولویت معرفی 80 mm F1.7 لنز به صف. ما واقعا با تمرکز بر این نوع از لنز. اما در آینده ما همچنان به گوش دادن به آنچه مشتریان ما درخواست.

Fujifilm را GFX محدوده در حال حاضر شامل سه خط - 'S', 'R' (در اینجا نشان داده شده) و '100'. آقای ایدا به ما می گوید که هر سه ادامه خواهد داد به تکامل است.

چه نوع تغییرات یا بهبود خود را انجام دهید GFX 50S و 50R می خواهید مشتریان در نسل بعدی خود دوربین ؟

همه را دوست دارد این تصویر با کیفیت, رزولوشن و دامنه پویا و سنتی در مقایسه با دوربین های قطع متوسط آنها ساده تر برای استفاده و آسان برای حمل در اطراف. شده است که بسیاری از بازخورد. آنچه که آنها واقعا می خواهید ما را برای بهبود سرعت فوکوس اتوماتیک.

را در آینده تحولات آدرس که نیاز ؟

آن را در بالای لیست از چیزهایی که ما می خواهیم به آدرس. ما ادامه خواهد داد به تمرکز در مورد چگونگی بهبود فوکوس اتوماتیک.

آیا شما می بینید یک تفاوت عمده که در آن انواع خاصی از محصولات فروش ترین در سراسر جهان ؟

وقتی که می آید به اواسط محدوده و دوربین های بالا پایان فروش بسیار است حتی. آمریکا و اروپا و ژاپن - آن تقریبا یک و حتی گسترش یافته است. ما متوسط-فرمت بازار نیز خیلی ها حتی اما بسیار قوی تقاضا برای GFX در چین است. یک استثنا است و ورود به سطح مدل مانند X-A7 و XT-200. آسیا است ما عمده منطقه برای کسانی که دوربین.

این وضعیت در چین تحت تاثیر خود فروش دختر ،

چرا که در ماه فوریه تمام مغازه ها بسته است. اما حدود 80% از فروشگاه های پس از بازگشایی شد. آنلاین فروش پایدار باقی مانده است. من نمی دانم چگونه اما کانال آنلاین بوده است بسیار جامد است.

آنچه شما انجام می دهند برای تشویق رشد شخص ثالث تصویری لوازم جانبی اکوسیستم اطراف خود تصویربرداری ،

مشتریان ما نیاز به سازگاری با شخص ثالث لوازم جانبی مانند gimbals هواپیماهای بدون سرنشین چیزهای شبیه به آن. ما باز تقریبا تمام مشخصات خود را به تولید کنندگان شخص ثالث.

بنابراین آیا شما به طور فعال به صحبت می کنند به شرکت DJI سوار ،

بله ما بسیار فعال در مورد صحبت کردن به آنها.

آیا شما برنامه ریزی در باز کردن X-mount به شخص ثالث لنز تولید کنندگان ؟

بله. Kenko Tokina در واقع در حال حاضر اعلام کرد سه لنز برای X-mount با فوکوس اتوماتیک. بسیاری از مشتریان می خواهید بیشتر لنز و ما می خواهیم برای برآوردن آن نیاز دارید.

من می دانم که سال گذشته شما جمع آوری بازخورد از کاربران در مورد نحوه به روز کردن اولین نسل از لنزهای XF. شما می توانید به ما یک به روز رسانی ؟

ما به طور کامل آگاه از نیاز به به روز کردن ما لنز های قدیمی تر. در حال حاضر ما نقشه راه را شامل نمی شود هر گونه علامت دوم' محصولات اما ما مشغول به کار خواهد شد در نسخه های جدید بسیاری از ما 'کلید' لنز. در برخی موارد ممکن است ما نیاز به یک جدید نوری طراحی و یا شاید فقط یک مکانیک طراحی مجدد.

چگونه لنز XF محدوده توسعه ؟ ما دیدن بیشتر لنز مانند XC 35mm F2?

در ابتدا ما نیاز به ببینید که چگونه مشتریان واکنش نشان می دهند به XC 35mm F2. اگر آن را مثبت, شاید ما می توانیم در نظر گرفتن لنز بیشتر از این نوع است. آن را خیلی زود به بگویید در حال حاضر.


سردبیران توجه داشته باشید: Barnaby Britton

زمانی که من صحبت می کرد به آقای ایدا آن را چند روز قبل از ژاپن اعلام وضعیت اضطراری بیش از COVID-19 اپیدمی زمانی که دفاتر در توکیو هنوز باز و زندگی در این شهر بود و هنوز هم بیشتر یا کمتر از حد نرمال است. که کمی بیش از یک هفته پیش. بسیاری را در مدت زمان کوتاهی پس از مکالمه ما که تنها در خدمت به تاکید جدی از بحران کنونی است.

فراتر از فوری ترین و نگرانی های مهم (جهانی خاموش شدن و از دست رفتن جان انسان بودن رئیس در میان آنها) این البته آخرین چیزی که در عکس صنعت نیاز دارد. در مقایسه با سال 2011 زلزله در ژاپن و سیل در تایلند قرار گرفت که در همان سال تاثیر اقتصادی ناشی از COVID-19 است به احتمال زیاد به مراتب جدی تر است. آن را در حال حاضر با داشتن یک اثر عمیق.

به دلیل آن را بسیار متنوع فوجی فیلم است که در یک موقعیت خوب در مقایسه با برخی از شرکت ها

به گفته آقای ایدا چرا که آن را بسیار متنوع فوجی فیلم است که در یک موقعیت خوب در مقایسه با برخی از شرکت ها و تاثیر فوری چینی خاموش به نظر می رسد که گذشت. کمتر خاص - و به طور بالقوه به مراتب موثر تر است اثر مخرب در دراز مدت فروش ناشی از اقتصادی اختلال در آمریکا و اروپا و بخش هایی از آسیا است. اگر به نظر می رسد بسیار به احتمال زیاد ما تن به تن را به یکی دیگر از رکود اقتصادی جهانی چه اتفاقی می افتد بعدی - پس از ویروس - حدس و گمان است.

در حال حاضر آقای ایدا ما را مطمئن می سازد که Fujifilm R&D برنامه ریزی باقی مانده در مسیر. این فقط یکی از چندین پیام های دلگرم کننده از مصاحبه ما. دیگر شامل قوی اشاره در سیستم عامل آینده برای X-T3 و فوکوس خودکار بهبود در دید صف. صحبت که به نظر می رسد مانند زمان سه شاخه از GFX خط را ادامه خواهد داد و با '100' سری باقی مانده مجزا به عنوان یک 'جدایی' راه حل در حالی که 'R' خط را حفظ جمع و جور rangefinder-style رویکرد مندرج در GFX 50R.

X-H خط را ادامه خواهد داد به توسعه و "مفهوم" از محصولات آینده خواهد بود متمایز از X-T سری

یکی دیگر از محصولات خط که به نظر می رسد مجموعه ای برای ادامه است X-H. وجود X-H1 تصویری قابلیت بودن leapfrogged جدید X-T4 آقای ایدا به من گفت که X-H خط را ادامه خواهد داد به توسعه و "مفهوم" از محصولات آینده خواهد بود متمایز از X-T سری. معلوم نیست دقیقا چه آن را مانند نگاه کنید اما برای فیلمسازان من مطمئن هستم که این خواهد بود که خبری خوش آمدید.

آن را نیز تشویق به شنیدن این که فوجی فیلم است که در ادامه به برقراری ارتباط 'فعالانه' با تولید کنندگان شخص ثالث در مورد حمایت از محصولات خود را به صورت تصویری. بخش بزرگی از چگونه پاناسونیک و سونی موفق به ساخت چنین اصلی تاخت و تاز با فیلمسازان است که اکوسیستم از لوازم جانبی وجود دارد که در اطراف دوربین های خود را و به نظر می رسد که Fujifilm درک اهمیت چنین پشتیبانی می کند.

خبری که Tokina آینده XF-ماونت لنز ارائه خواهد شد فوکوس خودکار (جزئیات از دست رفته در آزادی مطبوعات برای آن دسته از محصولات) نیز بسیار مثبت است. این به این معنی است که فوجی فیلم است که ساخت آن کوه پروتکل های موجود برای صدور مجوز از اشخاص ثالث که (از لحاظ تئوری) باز می شود تا امکان سازگار اپتیک از امثال سیگما و تامرون در برخی از نقطه در آینده است.

ادامه مطلب مصاحبهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن