Gin & تونیک ها با الکس زدن و دوستان

این Gin & تونیک کلاسیک است که می تواند دوباره اختراع خود را در وقت و زمان دوباره. از آن زمان به دریافت خلا

توسط DASTESALAMATT در 3 اردیبهشت 1399

این Gin & تونیک کلاسیک است که می تواند دوباره اختراع خود را در وقت و زمان دوباره. از آن زمان به دریافت خلاق و فراتر از استاندارد خدمت و آزمایش با مواد تازه و فصلی.

نوشیدنی های خود را به ایستادگی کردن اگر شما شروع به صاف و متعادل و متنوع پایه. شروع شناس جین که گردد از 22 محلی دست foraged گیاهی از Islay جزیره در سواحل غرب اسکاتلند. ترکیبی از عصاره های گیاهی همراه با آهسته تقطیر باعث می شود این فوق العاده صاف و متعادل و متنوع جین و پایه مناسب برای هر محلی و فصلی تشکیل دهنده شما می خواهید برای اضافه کردن. هنگامی که شما کردم پایه خود را, سعی کنید یکی از این سه تغییرات منحصر به فرد عملا "به سلامتی" با خانواده و دوستان و یا همکاران! برای کشف بیشتر بازدید www.thebotanist.com.

این گیاه شناس Gin & تونیک

دستور العمل توسط Alex زیر زنانه
باعث می شود 1 Gin & تونیک

2 اونس از گیاه شناس جین
3½ اونس آب تونیک
1 آهک
1½" و یا 2" میدان یخ
ریحان و نعناع برگ کرفس یا خیار (برای خدمت)

برش آهک در نیمه درازا سپس خلال نصف لیمو ترش را به چهار قاچ (هشتم).
قرار دادن تکه های یخ در یک حوله آشپزخانه تمیز و با صدا غذا خوردن با پشت یک قاشق فلزی یا پتک به شکل بزرگ به شکل نامنظم ذرات. پر کردن 12 اونس Collins شیشه ای 1/2 از راه را با یخ ترک خورده.

پور شناس جین بیش از یخ و فشار آب دو لیمو ترش برش به شیشه. اضافه کردن فشرده آهک لایه برداری به شیشه. اضافه کردن بیشتر یخ ترک خورده به شیشه پس از آن ¾ از راه کامل. فشار باقی مانده دو آهک برش به شیشه و اضافه کردن فشرده برش. پور تونیک آب و هم بزنید.

چاشنی زدن با ریحان, نعناع, برگ کرفس یا خیار.

این گیاه شناس Gin & تونیک

Citrusy G&T

دستور العمل های اندی Baraghani
باعث می شود 1 Gin & تونیکtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de