گوگل سابق منجر محاسباتی عکاسی Marc Levoy به ساخت جدید تصویربرداری تجربیات در نرم افزار Adobe

Marc Levoy1گوگل سابق محاسباتی عکاسی منجر شود و مسلما یکی از بنیانگذاران آمار و ارقام از روش های محاسبات

توسط DASTESALAMATT در 1 مرداد 1399

Marc Levoy1گوگل سابق محاسباتی عکاسی منجر شود و مسلما یکی از بنیانگذاران آمار و ارقام از روش های محاسباتی برای تصویربرداری اتحاد پیوست Adobe به عنوان معاون رئیس جمهور و شخص گزارش به طور مستقیم به افسر ارشد فناوری Abhay Parasnis. در نرم افزار Adobe Marc خواهد شد 'آن شرکت گسترده فن آوری طرح های متمرکز محاسباتی عکاسی و ظهور محصولات متمرکز بر مفهوم جهانی برنامه دوربین.' او همچنین از نزدیک کار با فتوشاپ, دوربین, نرم افزار Adobe, پژوهش, ماشین-یادگیری متمرکز سنسی و تصویربرداری دیجیتال تیم است.

تصویربرداری (persian) گرفته شده بود با تعجب چند ماه به عقب زمانی که مارک چپ گوگل که در آن او به رهبری یک انقلاب در موبایل تصویربرداری با موفقیت بسیار عالی از صفحه گوشی خود عکس و ویدئو قابلیت های. مارک و همکارانش در گوگل توسعه یافته HDR+ استفاده می کند که پشت سر هم عکاسی در کنار هوشمندانه قرار گرفتن در معرض و ادغام تکنیک برای افزایش محدوده دینامیکی از تصرف و کاهش سر و صدا. کار خود را در رابطه با پیمان Milanfar نیز کمک کرد پیکسل دوربین عملکرد قابل رویت عکس ها را در تاریکی شب با استفاده از بینایی و حتی ضبط super-resolution داده که اسیر جزییات بیشتری در 'بزرگنمایی در' عکس های از رقبا با وجود سخت افزار محدود. گوگل در حالت پشت سر هم تکنیک حتی خود را مجاز دوربین به چشم پوشی سنتی demosaicing فرآیندهای بازده بیشتر از تصاویر دقیق از حتی رقابتی دوربین های مشابه سنسور اندازه.2

Marc Levoy... [است] مسلما یکی از بنیانگذاران آمار و ارقام از روش های محاسباتی برای تصویربرداری

مارک همچنین دفاع و پشتیبانی استفاده از یادگیری ماشین به مقابله با چالش ها در ضبط تصویر و پردازش منجر به بهتر پرتره حالت دقیق تر رنگ ها از طریق آموزش مبتنی بر تعادل رنگ سفید و مصنوعی دوباره روشنایی از چهره. مارک کمک مرزهای آنچه ممکن است با سخت افزار محدود با تمرکز به شدت در نرم افزار.

در هسته خود ادوبی یک شرکت نرم افزاری و غیره مارک تخصص در آن مرتبط است. در نرم افزار Adobe Marc ادامه به بررسی نرم افزار محاسباتی عکاسی به Adobe تصویربرداری و عکاسی از محصولات با یکی از خود را با تمرکز در حال توسعه یک جهانی برنامه دوربین است که می تواند عملکرد در سراسر سیستم عامل های مختلف و دستگاه های. این باید اجازه مارک به ادامه شور و شوق خود را برای ارائه منحصر به فرد و ابتکاری تصویربرداری تجارب به توده ها.

مارک دارای یک استعداد برای تقطیر مفاهیم پیچیده به عبارت ساده. شما می توانید یادگیری در مورد الگوریتم ها و روش های خود را در تیم های پیشگام در صفحه گوشی در مصاحبه ما بالاتر است.

بیشتر در Marc Levoy

Marc Levoy سابقه طولانی پیشگام روش های محاسباتی برای تصاویر و بینایی کامپیوتر پوشا هر دو صنعت و دانشگاه. او تدریس در دانشگاه استنفورد جایی که او باقی مانده است, استاد بازنشسته است و اغلب اعتبار به عنوان محبوب اصطلاح 'محاسباتی عکاسی' از طریق دوره های خود را. قبل از او پیوست و گوگل مشغول به کار به عنوان بازدید از دانشکده در Google X در دوربین برای اکسپلورر نسخه از گوگل شیشه ای. کار خود را در اوایل در دانشگاه استنفورد با Google اساس برای نمای خیابان در نقشه های گوگل. مارک همچنین کمک کرد تا مورد پسند عامه کردن نور زمینه عکاسی با کار خود را در دانشگاه استنفورد با علامت هوروویتس و پت Hanrahan مشاوره دانش آموزان مانند Ren Ng که رفت به پیدا Lytro.

مارک همچنین توسعه برنامه های گوشی های هوشمند در اوایل برای استفاده از پتانسیل عکاسی پشت سر هم برای افزایش کیفیت تصویر با برنامه های مانند SynthCam. این ایده اساسی که زیربنای همه multi-تکنیک های تصویربرداری امروز به کار گرفته شده توسط گوشی های هوشمند است - را به تصرف بسیاری از تصاویر به سنتز با هم به یک تصویر نهایی. این روش غلبه بر کاستی های عمده ای از دوربین های گوشی های هوشمند: خود سنسور های کوچک مانند سطح مناطق و لنز خود را کوچک مانند دیافراگم که مقدار نور دستگیر نسبتا کم است. با توجه به این که بسیاری از نویز در تصاویر دیجیتال است که با توجه به عدم دستگیر فوتون (دفعات بازدید: پرایمر در غالب منبع سر و صدا: عکاسی سر و صدا) گوشی های هوشمند مدرن استخدام بسیاری از تکنیک های هوشمندانه برای جذب بیشتر نور تعداد و هوشمند راه ها و همچنین به حفظ هر دو برجسته و سایه اطلاعات در حالی که برخورد با موضوع جنبش از شات به شات. بسیاری از مارک های اولیه به کار به عنوان دیده می شود در SynthCam شد که پایه و اساس چند شات سر و صدا به طور متوسط و بوکه تکنیک های مورد استفاده در صفحه گوشی های هوشمند است.

مارک نیز پرشور در مورد پتانسیل برای تلاش های مشترک و کمک به توسعه 'Frankencamera' به عنوان یک پلت فرم منبع باز برای آزمایش با محاسباتی عکاسی. ما به جلو نگاه به نوآوری او را به Adobe و امید است که مقدار زیادی از آن در دسترس خواهد بود در سراسر سیستم عامل و دستگاه ها به نفع عکاسان در بزرگ است.


پانوشت:

1جدای از اینکه به خوبی مشهور در زمینه تصویربرداری و گرافیک کامپیوتری, Marc Levoy است خود را به علاقه مندان به عکاسی و متخصص و در حالی که در دانشگاه استنفورد تدریس عکاسی دیجیتال کلاس. در این دوره بود که در عمق نگاه در همه چیز از سنسور نوری به نور و رنگ و پردازش تصویر و آنلاین در دسترس است. ما به شدت توصیه ما خوانندگان کنجکاو تماشای سخنرانی خود را به صورت ویدئو و همچنین بازدید Marc البته سایت برای سخنرانی اسلاید و ابزار است که کمک به شما را در درک مفاهیم پیچیده هر دو بصری و تعاملی است.

2خود ما سیگنال:نویز تجزیه و تحلیل از فایل های Raw از صفحه 4 و نماینده APS-C و چهار-دوربین های سوم و نشان دادن صفحه 4 در حالت دید در شب به رقابت در برابر هر دو کلاس از دوربین های دیجیتال و حتی کمی انجام چهار-دوربین های سوم (به صورت استاتیک عناصر صحنه). ببینید ما کامل سیگنال:سر و صدا تجزیه و تحلیل در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب