GoPro و VSCO اخراج کارکنان, تغییر مدل های کسب و کار بیش از COVID-19 همه گیر

در میان جریان های اجتماعی فاصله تلاش های هر دو VSCO و GoPro اعلام کرده اند کسب و کار عمده تغییرات ناشی

توسط DASTESALAMATT در 29 فروردین 1399

در میان جریان های اجتماعی فاصله تلاش های هر دو VSCO و GoPro اعلام کرده اند کسب و کار عمده تغییرات ناشی از رکود اقتصادی است. در یک پست در LinkedIn حساب VSCO مدیر عامل Joel Flory نشان داد که شرکت او تا به حال به غیر روحانی کردن 45 کارکنان این هفته است. اعلام شد و به دنبال آن یک پیام مشابه از GoPro که نشان داد که از آن خواهد شد کاهش تعداد کارکنان آن 20 درصد.

بسیاری از شرکت ها در حال تلاش برای ماندن در بالای آب به عنوان یک تعداد متحده و کشورهای پیاده سازی مستند اقدامات است. بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند به طور موقت تعطیل و در حالی که دیگران باقی می ماند در کسب و کار کاهش خرید مصرف کننده را ترک کرده است برخی از شرکت ها در تلاش برای حفظ درآمد خود را تا.

در یک پست در LinkedIn حساب Flory گفت که VSCO به حال انتظار می رود تا سال 2020 به یک سال که در آن ما ادامه خواهد داد برای به جلو سرمایه گذاری به کسب و کار ما.' اما همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده و Flory گفت: "یک شبه محیط زیست ما تغییر کرده است. ما متوجه است که ما نیاز به تغییر به سمت در حال اجرا خود حفظ کسب و کار."

شرکت دادن آن گذاشته و کارکنان حداقل دو ماه از پوشش بهداشت و درمان و هفت هفته از قطع پرداخت با توجه به Flory که می گوید که این شرکت همچنین کمک به آنها را در راه های دیگر. VSCO قصد دارد برای ادامه انتشار ویژگی های جدید در این سال هر چند جزئیات در این شرکت برنامه ریزی شده بودند نشان داد.

GoPro در ضمن خود منتشر مقدماتی Q1 مالی درخواست در 15 آوریل و انصراف آن سال 2020 هدایت در پرتو این بیماری همه گیر. این شرکت اعلام کرد که آن را بازسازی مدل کسب و کار خود را به تمرکز بر روی مستقیم به مصرف کننده فروش و که به عنوان بخشی از بازسازی ساختار جهانی آن برنامه ای برای ذخیره کردن بیش از 20 درصد از نیروی کار خود را.

این اخراج به کمک 100 میلیون دلار کاهش در هزینه های عملیاتی برای سال, با توجه به GoPro که قصد دارد برای ریختن یکی دیگر از $250 میلیون دلار در هزینه های عملیاتی در سال آینده.

مدیر عامل شرکت نیکلاس افغانی گفت که GoPro را در شبکه توزیع شده است ضربه رمان coronavirus همه گیر است و به عنوان یک نتیجه, شرکت باید تسریع تغییر آن به یک "بیشتر کارآمد و سودآور مستقیم به مصرف کننده محور کسب و کار' مدل در این سال چیزی GoPro در حال حاضر شده است به دنبال. 'ما در حال خرد است که این نیروهای ما را به اجازه رفتن از با استعداد بسیاری از اعضای تیم ما' نشین گفت: "و ما برای همیشه سپاسگزار برای کمک به آنها.'

هر چند GoPro را در درجه اول فروش به طور مستقیم به مصرف کنندگان این شرکت می گوید آن را ادامه خواهد داد برای ایجاد محصولات خود را در دسترس از طریق 'را انتخاب کنید و پیشرو خرده فروشان' تنها 'مناطق کلیدی" برای مصرف کنندگان ترجیح می دهند که به خرید اقلام به طور غیر مستقیم و در فروشگاه های فیزیکی. دیگر تغییرات برنامه ریزی شده عبارتند از: کاهش فضای اداری در پنج مکان مختلف کاهش آن فروش و بازاریابی در طول این سال و فراتر از آن و همچنین کاهش هزینه در سایر نامشخص در راه است.

با وجود این تغییرات GoPro گفت که آن را هنوز هم قصد دارد به حرکت به جلو با آن 2020 محصول نقشه راه که شامل انتشار نرم افزار جدید اشتراک سخت افزار و هدفمند در عمل دوربین و صاحبان گوشی های هوشمند. Woodman است به طور داوطلبانه تصمیم به جست و خیز مانده از سال 2020 حقوق و دستمزد با توجه به شرکت که می گوید مدیره آن نیز ساخته شده است این تصمیم برای جلوگیری از هر گونه غرامت نقدی در طول باقی مانده از سال است.

از طریق: PetaPixeltinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب