خود را با شتاب Wok! Kitchn را در ماه اوت انتخاب کنید برای آشپزی باشگاه "هم بزنید سرخ کردن به آسمان لبه" فضل جوان است.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.سلام سلام

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سلام سلام سلام کتاب آشپزی Club-ers! آیا شما لذت می برد پخت و پز از سبزی پادشاهی این ماه ؟ من. با تمام سبزیجات تازه در فصل در حال حاضر همه چیز را از برایانت تری کتاب جدید احساس می کند مانند یک درمان است. من چیزی که مورد علاقه من ساخته شده بود و احتمالا کلم برگ-بادام زمینی پستو که رفت با این کدو سبز دستور العمل. این دستور العمل شامل miso است که فقط ... درخشان.

آماده به صحبت در ماه اوت ؟ ماه آینده ما در حال غواصی به فضل جوان را هم بزنید سرخ کردن به آسمان لبه. خواندن همین دلیل ما تصمیم این کتاب آشپزی برای ماه اوت و چگونه شما می توانید با شرکت در این ماه! و مطمئن شوید که برای گرفتن یک wok اگر شما در حال حاضر نیست که یک (اما نگران نباشید — اگر شما فقط باید یک کتری شما هنوز هم می تواند لذت بردن از این کتاب آشپزی).

بیشتر بخوانید: چگونه به خرید و فصل جدید Wok

می خواهید به دنبال همراه با Kitchn دیجیتال آشپزی باشگاه ؟ در اینجا نحوه شرکت کنند.

به همین دلیل هم بزنید سرخ کردن به آسمان لبه است که ما کتاب آشپزی برای انتخاب اوت

گریس جوان یکی از بهترین معلمان وقتی که می آید به سرخ کردن هم بزنید. به زمانی که من فقط با شروع کردن در Kitchn, فضل اجازه دهید ما را به خانه اش و به ما آموخت برخی هم بزنید سرخ کردن اصول و من دور منفجر شد با تمام راهنمایی و ترفندها و دستور او به اشتراک گذاشته. من خیلی هیجان زده به یاد بگیرند که بیشتر از او در ماه اوت است.

هم بزنید سرخ کردن یک سنت صد ساله در پخت و پز چینی. با حرارت بالا و زمان کمی مواد در حال تبدیل به چیزی کاملا جادویی. "من نمی توانم فکر می کنم از یکی دیگر از روش پخت و پز است که باعث می شود کمتر به نظر می رسد بیشتر" فضل توضیح می دهد که در مقدمه این کتاب است. "داستان هم بزنید سرخ کردن یکی از فرهنگی پشتکار و سالم و خوش طعم, پخت و پز از جهان شمولی و ظریف تمایز چینی های مهاجر و محلی شخصیت" او همچنان ادامه دارد. لطف می افزاید: متفکر مصاحبه با مردم از سراسر جهان به ما نشان می دهد (خوانندگان) صورت و تکنیک های سرخ کردن هم بزنید امروز.

اولین چیزی که به من زده که من از طریق خواندن این کتاب آشپزی بود چقدر کامل گریس است که در آموزش او (اگر چه آن را کاملا تعجب آور). اگر شما هرگز هم بزنید سرخ شده یک چیزی در زندگی خود را, اما همیشه کنجکاو لطف شما راه رفتن شما را از طریق چگونه به خرید یک wok نوع روغن شما نیاز دارید و آنچه دستور شما باید شروع با (سلام تند گیاهی برنج). در حال حاضر یک چاشنی بزنید طبخ ؟ وجود دارد مقدار زیادی از دستور العمل های برای لذت بردن از بیش از حد.

در علاوه بر این به تجدید چاپ یک زن و شوهر از دستور العمل های از کتاب آشپزی در این ماه ما نیز در حال کار با فضل به توسعه برخی از پاداش محتوا برای خوانندگان. من قصد ندارم به هر چیز دیگری دور در حال حاضر, اما مواظب باشید که.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم شما را ؟ وجود دارد بنابراین بسیاری از دستور العمل های من علاقه مند هستم اما من فکر می کنم من قصد دارم برای شروع با هم بزنید سرخ شده با سیر و بادمجان با گوشت خوک (صفحه 228). من ولع مصرف بادمجان در چند هفته گذشته و این باید فوت و فن انجام دهد. به من اجازه دهید آنچه شما در حال رفتن به در Facebook ، ببینید شما وجود دارد!

آریل Knutson ویژگی های مدیر

آریل Knutson

ویژگی های مدیر

Arie است ویژگی های مدیر در Kitchn. او زندگی در لس آنجلس که در آن او آویزان کردن با او floofy گربه می خورد و تعداد زیادی از رول دارچین.

دنبال آریل


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن