لوبیا سبز: بهترین راه برای آنها را انتخاب کنید و تمیز آنها را, آنها را طبخ و خوردن آنها

لوبیا سبز! این snappiest سبزترین ترین دستکمگرفتهشده گیاهی. آنها زمانی که ریزه و لاغر و سیر; آنها همچنین وقتی ک

توسط DASTESALAMATT در 24 تیر 1399

لوبیا سبز! این snappiest سبزترین ترین دستکمگرفتهشده گیاهی. آنها زمانی که ریزه و لاغر و سیر; آنها همچنین وقتی که خوب پخته طولانی و آهسته است. اگر شما می خواهید به نگاه لوبیا سبز با چشم تازه شروع در اینجا برای همه چیز شما نیاز به دانستن.

پنج باید تلاش می کند برای لوبیا سبز-وسواس.

بسیاری از لوبیا سبز شما در پیدا کردن در فروشگاه مواد غذایی استاندارد دور لوبیا سبز. گاهی اوقات شما می توانید پیدا کردن, فرانسوی, لوبیای های سبز که بسیار ظریف و لوبیا هستند که خیلی خوب و سریع پخته شده. دیگر لوبیا شما ممکن است در جهانی مواد غذایی و یا در بازارهای کشاورزان طولانی حبوبات مانند لوبیا بلند چینی و موم زرد لوبیا. همه از این لوبیا را می توان کمرنگ و پخته شده با این روش های به اشتراک گذاشته شده در زیر.

چگونه برای انتخاب بهترین لوبیا سبز

به دنبال لوبیا سبز و بدون لکه های قهوه ای و یا هر گونه ضعف خطوط سفید قالب. همچنین نگاه کنید برای کوچکتر اعتصاب لوبیا سبز, به خصوص اگر شما در حال رفتن به آنها را طبخ به آرامی (در مقابل تفتآبپزی یا برشته کردن آنها).

بسیاری از زمان, لوبیا سبز تازه نیاز به ساقه به پایان می رسد کمرنگ کردن آنها کمی ترد و چوبی و نمی خواهد طعم خوب زمانی که پخته شده. (گاهی اوقات شما را پیدا خواهد کرد آنها را در حال حاضر کمرنگ در فروشگاه مواد غذایی.)

شما می توانید ضربه محکم و ناگهانی آنها را با دست که اگر شما هم یک خوش فعالیت مراقبه در حالی که تماشای تلویزیون و یا گوش دادن به پادکست. و یا سعی کنید از این سریعتر چاقو روش:

بهترین راه برای طبخ لوبیا سبز

بهترین راه برای طبخ لوبیا سبز: شروع در اینجا.

همچنین, فراموش نکنید که در مورد ترشی!

چگونه (و چرا) به بلانک لوبیا سبز

یکی از کلاسیک ترین و سریعترین راه برای طبخ لوبیا سبز است به رنگ پریده آنها را به سرعت در آب جوش به مدت 5 تا 6 دقیقه و سپس به تخلیه و سقوط آنها را به یک کاسه آب یخ برای جلوگیری از پخت و پز.

این روش استفاده می شود در تازه ترین و تنگ ترین مناقصه لوبیا. لباس آنها را و سپس با کره یا روغن زیتون و نمک و فلفل را با فشار از لیمو.

چگونه به فصل لوبیا سبز

وجود دارد بسیاری از راه هایی برای فصل لوبیا سبز اگر چه یک فشار ساده لیمو را با نمک و فلفل است که شاید بهترین. در اینجا برخی واقعا ایده های خلاقانه!

بهترین لوبیا سبز از خود را مورد علاقه سرآشپزها

بسیاری از مردم ادعا می کنند که "بهترین" لوبیا سبز همیشه. بنابراین ما سعی کردیم با برخی از مورد علاقه های شما بالا به ببینید که چه کسی برنده: Alton, Ina یا Ree.

چه جایگزینی برای لوبیا سبز تازه

چگونه به یخ لوبیا سبز

یخ تازه و یا پس مانده غذا لوبیا سبز رنگ پریده آنها را برای اولین بار و سپس توقف تا 12 ماه.

ما بالا 10 لوبیا سبز, دستور العمل

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از لوبیا سبز? هر راه مورد علاقه به آنها را طبخ?

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب