مواد غذایی تحویل ویندوز به طور ناگهانی در دسترس — چه چیزی تغییر کرده است ؟

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.هر کسی که

توسط DASTESALAMATT در 3 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر کسی که اقدام به دریافت مواد غذایی خود تحویل داده و در چند ماه گذشته به احتمال زیاد نا امید شده است در چه غیر ممکن به نظر می رسد به امن یک شکاف زمان. و در حالی که آن را ممکن است فقط یک ناراحتی به برخی از مواد غذایی تحویل یک ضرورت مطلق برای افراد خاص و همچنین تاسیسات برای کسانی که احساس نمی راحت رفتن به فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر.

اما همه چیز شروع به تغییر برای بهتر هفته گذشته به ظاهر از آبی که ترافیک باز شد و ناگهان زمان تحویل اسلات پدیدار شد. برای حل این رمز و راز و پیدا کردن آنچه که تغییر دقیقا ما رسیده به برخی از تحویل تصمیم گیرندگان.

چرا مواد غذایی تحویل اسلات ناگهان در دسترس است ؟

پاسخ کوتاه: بسیاری از مواد غذایی تحویل خدمات ramped تا عملیات خود را پوسته پوسته شدن تا خود را نیروی کار و موجودی ظرفیت.

ما در صحبت با یک سخنگو در Shiptاست که تایید می کند که آنها را دو برابر خریداران جامعه و حمایت از تیم در طول چند هفته گذشته. این "کمک قطع حمایت صبر کنید بار توسط 75 درصد" با توجه به سخنگو. این سرویس همچنین در حال حاضر اجازه می دهد مشتریان به نمایش در دسترس تحویل ویندوز بیش از چهار روز دوره (به عنوان مخالف فقط قبلا موجود دو). آمازون تازهیک سرویس که در آن اکثریت مشتریان در حال گرفتن همان و روز بعد تحویل خود را گسترش داده و تحویل ظرفیت بیش از 160 درصد است.

پس از یک موج بی سابقه ای در آنلاین و خرید تلفن همراه (برای وانت و تحویل خدمات) خارج شده و تصمیم به ادغام آن دو جداگانه برنامه موبایل تجارب خارج شده و مواد غذایی برنامه و خارج برنامه به تحکیم خدمات و واضح تر در خدمت مشتریان است. در حال حاضر خریداران می توانید دسترسی به زمان تحویل اسلات رزرو بدون تماس با انتخاب یو پی اس و دوباره پر کردن نسخه همه در یک مکان. "ما راه اندازی شد تماس با ما پرداخت اکسپرس تحویل منظقه وانت و هزاران نفر از وانت جدید slots — و در زمانی که مشتریان مورد نیاز آنها بیشتر" رئیس محصول افسر Chee Meng در بیانیه ای گفت:.

یک Instacart سخنگوی تکرار این افزایش در تقاضای مشتری. وجود ندارد فقط 500 درصد سفارشات بیشتر نسبت به سال گذشته — مشتری به طور متوسط سبد اندازه است تا 35 درصد نیز هست. در پاسخ به این چشم انداز مثبت در تقاضا Instacart استخدام 300,000 خریداران و کوچک مراقبت از خود تیم پشتیبانی از مشتری). آنها همچنین با شرکای خرده فروشی در برخی از شلوغ ترین مکان برای پیاده سازی قبل از افتتاح و بعد از بسته شدن ساعت دسترسی برای Instacart خریداران.

وجود دارد خیلی بیشتر به این معادله نسبت به افزایش نیروی کار ، در مورد Instacart خدمات اضافه شده "سریع و انعطاف پذیر" ویژگی که اجازه می دهد تا مشتریان برای انتخاب "برای اولین بار در دسترس خریداران" به جای برنامه ریزی برای یک پنجره خاص.

Instacart نیز اجرا جدید "سفارش در پیش رو" از ویژگی های است که گسترش تحویل پنجره از یک هفته به دو هفته پیش است. یک تذکر مفید است که خریداران می توانند همچنان به اضافه کردن چیزهایی به سبد خرید خود را درست تا لحظه ای که یک خریدار آغاز می شود سفارش خود را. (این گزینه در دسترس است در تقاضای بالا مکان حاضر و رول در سراسر شمال امریکا در هفته های آینده.)

توجه داشته باشید: در دسترس تحویل ویندوز وابسته به فروشگاه های فردی و حجم خریداران در دسترس بودن و به روز رسانی در زمان واقعی در یک نورد اساس. اگر شما نمی دیدن یک زمان در دسترس نمی دهد! شانس خود را برای تامین امنیت یکی در حال حاضر بسیار بالاتر از آنها چند هفته پیش.

آیا شما متوجه آن شده است آسان تر به مواد غذایی تحویل ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن