در اینجا چه باید بکنید اگر شما اجرا از ماشین ظرفشویی مواد شوینده

هنگامی که خانه خود را ترک گزینه نیست (کمتر ملزومات) شما مطمئنا نایاب خود را ذخیره کردن کالاهای خانگی در نرخ بس

توسط DASTESALAMATT در 4 اردیبهشت 1399

هنگامی که خانه خود را ترک گزینه نیست (کمتر ملزومات) شما مطمئنا نایاب خود را ذخیره کردن کالاهای خانگی در نرخ بسیار سریع تر. اما چه اتفاقی می افتد اگر شما اجرا از چیزی حیاتی مانند ماشین ظرفشویی مواد شوینده? آیا شما باید به سرمایه گذاری و یا ... وجود دارد شایسته جایگزین در حال حاضر در خانه خود را بنابراین شما می توانید نگه دارید و اجتماعی خود را در فاصله حداکثر?

اگر خود را در ماشین ظرفشویی است که در حال حاضر کامل است و شما نیاز به یک جایگزین خوب آمار مخلوط ½ فنجان جوش شیرین و ½ فنجان بوراکس در ظروف محفوظ از هوا. برای هر بار از ظروف بریزید و یک تا دو قاشق غذا خوری را در ماشین ظرفشویی صابون ظرف و اجرای چرخه به صورت عادی می گوید: Leanne bc water news, chief operating officer از قدرت تمیز کردن.

اگر چه آن نیاز به چند مرحله وجود دارد مهربان اما به همان اندازه به عنوان گزینه موثر, می گوید Marilee نلسون از بنیانگذاران شاخه اصول. به جای آن شما می توانید اضافه کردن یک تا دو قاشق غذاخوری جوش شیرین یا اکسیژن افزایش محصول تا یک قاشق چای خوری از استاندارد ظرف صابون به همراه یک قاشق چای خوری نمک (در صورتی که آب سخت) خود را به ماشین ظرفشویی صابون ظرف. برای کمک به کاهش چربی پر کردن یک فنجان سرکه سفید و محل آن را در قفسه بالای دستگاه نیز هست.

این اقدامات همراه با آب داغ — حلال را در خود دارد — و نیروی آب در ماشین ظرفشویی را تمیز, ظروف خود را می گوید نلسون. فقط توجه داشته باشید: "غذاهای خود را ممکن است خود را معمول درخشش, بسته به اینکه چگونه سخت و یا نرم افزاری خود را در آب است."

متناوبا دست شستن ظروف است که همیشه یک گزینه آسانمی گوید: نلسون. البته شما می توانید هر فرد ظرف با دست با آب و صابون و یک اسفنج. ظرف صابون بهتر است اما کارشناسان می گویند دست صابون می تواند در خرج کردن — با احتیاط. چرا که بسیاری از دست صابون شامل خفیف مواد افزودنی است که مواد غذایی-ایمن سخت کوش در مورد شستشو برای جلوگیری از تجمع. به منظور پاکسازی و کشتن هر طولانی میکروب ها در هنگام شستن دست, نگه داشتن در ذهن است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند غذاهای نیاز به تماس با آب است که 170 درجه F یا داغتر برای حداقل 30 ثانیه است. که داغتر از پوست شما می تواند اداره کند بنابراین شما نیاز به گرم کردن آب بر روی اجاق گاز و اندازه گیری درجه حرارت با دماسنج گوشت. متناوبا, شما می توانید خیس کردن ظروف در مخلوطی از یک قاشق غذاخوری بدون بو و کلر سفید کننده و یک گالن آب سرد به مدت حداقل یک دقیقه است.

اگر شما یک بار بزرگ از غذاهای آماده رفتن به, شما ممکن است پیدا کردن آن را کارآمد تر برای شستن ظروف متعدد در یک بار. برای انجام این کار با پر کردن یک کاسه بزرگ (یا نزول) با آب گرم و صابون با استفاده از مقدار کمی از ظرف صابون نلسون می گوید. خراش کردن هر گونه مواد غذایی چپ در گلدان و تابه و ظروف سپس آنها را در آب خیس کنید. شستشو با آب گرم و سپس جای خود را در ماشین ظرفشویی به اجازه دهید خشک شود. به نگه داشتن چیزهای بهداشتی که ممکن است شستن مواردی که حداقل کثیف ،

به روشن کردن بار به علاوه ترویج همکاری خانواده و سرگرم کننده, Nelson نشان می دهد اختصاص هر یک از اعضای خانواده یک دسته — بشقاب کاسه و فنجان و یا ظروف ، پس از آن موسسه یک قانون: هر فرد مسئول است برای شستن مواردی که سقوط تحت رده خود را بعد از هر وعده غذایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن