چای ترش است که من قرنطینه Apéritif

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را

توسط DASTESALAMATT در 24 اردیبهشت 1399

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

من کلی عاشق نوشیدنی کل دسته اما زمانی که این فرصت را به پای agua de جامائیکا—چای ترش—من آن را با پر کردن مجدد تا دهان من است رنگ صورتی و مثانه ترکیدن. این باعث می شود من احساس می کنم مثل من در تعطیلات در مکزیک شهرستان و همه چیز آفتابی و خوب به اندازه کافی در جهان است.

این شاخه گل دم به غنی تیره قرمز چای است که باعث می شود دیگر چای سرد به نظر می رسد آبکی و ضعیف است. ترش بسیار ترش (اما نه به عنوان ترش به عنوان قره قاط) و خوش عطر و طعم می شود که گرد با شکر و بیدار کردن با آب آهک. شما ممکن است بدانید چای ترش به عنوان گوزن نر سه ساله carcadè و یا بسیاری از نام های دیگر—وجود دارد نسخه های چای یافت می شود در سراسر جهان. من بیشتر آشنا, با, مکزیکی, آب شیرین که پدر من استفاده می شود به در هوستون همه-این-بار.

بنابراین من خریداری یک غول پوند از خشک ترش در آمازون آن را به خودم. در من جدا زندگی, آن را تبدیل به من negroni جایگزین زمانی که من در تلاش به نوبه خود چیزهایی در پایین شکاف (هیپ هیپ هورا). دکتر گوگل به من می گوید ترش است مثبت بسته بندی شده با آنتی اکسیدان است که باعث می شود من به سلامت الهه. بیا نگاهی به یک تور از کبد آن را درخشان!

این کمی اضافی اندی Baraghani دستور من است نقطه پریدن برای من agua de جامائیکا اما من حذف چند مواد تشکیل دهنده (تایلندی, شیلی, من نیستم, جوراب ساق بلند, کسانی که در لحظه) و برش قند در نیم. من هم طبق دستور العمل در Gabriela دوربین را من مکزیک شهر کتاب آشپزیاست که فوق العاده ساده و کلاسیک (خوب آشپزی هشدار). چای steeps برای 30 دقیقه یا تا پس از آن من آن را فشار و ذخیره در یخچال با برچسب "ترش تمرکز" پس از من به یاد داشته باشید برای رقیق کردن آن با قطعات برابر آب: چای. اندی علاوه بر این از وانیل به آن کمی خامه توجه داشته باشید و با seltzer آن مرا به یاد بزرگ قرمز کرم سودا (تگزاسی می دانم). من با بازی های مختلف مرکبات zests چوب دارچین و یک هالاپینیو اگر خلق و خوی احساس تند. سخت به اشتباه.

من یک کیسه پوند از گل خشک به سختی دندانه در آن تمام این ماه بعد. (زمان به برخی از ریواس جم...) چه یک سرمایه گذاری ارزشمند! من هنوز به طور تصادفی کراوات رنگ هر رنگ سفید لباس بیش از حد. من واقعا نمی بینید هر نزولی در اینجا.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب