راستش یک گیاه براش بهترین کوره ابزار شما با استفاده از

گیاهان دارویی براش نیست فقط برخی از فانتزی سرآشپز و فوت و فن است که به نظر می رسد خوب در تلویزیون پخت و پز نشان می دهد. این بسته نرم افزاری از گیاهان هستند جای تعجب عملی و اضافه کردن تن از عطر و طعم با حداقل تلاش. به علاوه آنها می تواند مقرون به صرفه ترین راه برای استفاده از گیاهان دارویی در کوره — شما می توانید با استفاده از همان گیاه برس برای استفاده های متعدد استفاده کنید تا خسته گیاهان برای ساخت یک, و آنها در حال راه ارزان تر از یک کوره برس. قرار دادن آن را به سادگی: هیچ یک از ما با استفاده از گیاهان دارویی براش به اندازه کافی.

شانس هستند شما می توانید از یک گیاه با قلم مو فقط با نگاه کردن به یک عکس (از آن است که واقعا فقط گیاهان و ریسمان) اما آیا می دانید که چگونه به بهترین استفاده را از آن ؟ اجازه دهید راه رفتن را از طریق فرایند ساخت یک گیاه مسواک زدن و بحث در مورد بهترین راه برای استفاده از یکی برای تابستان پخت و پز — این که آیا شما در حال کباب استیک آبدار و یا پر کردن کوره با سبزیجات فصل تابستان.

چگونه یک گیاه مسواک

یک گیاه برس بسیار به سادگی یک دسته از گیاهان محکم امن با یک گروه از آشپزخانه ریسمان. شما می توانید با استفاده از یک دسته از شاخ و برگ گیاهان مورد علاقه خود را و یا ترکیبی. درست است — گیاه خود را با قلم مو ندارد به کامل از تعداد زیادی از گیاهان مختلف. گیاهان شما از را انتخاب کنید قلم مو خود را ندارد و به طور کامل فوق العاده تازه و خوشه یا نه. جمع آوری هر گونه گیاهان دارویی در یخچال شما — گیاه ساقه و حتی آن دسته از گیاهان که در حال شروع به پژمردگی خوبی کار می کنند. گروه آنها را محکم و کراوات آنها را به هم با ریسمان. با استفاده از مواد غذایی سالم پنبه ریسمان به معنی شما لازم نیست که به نگرانی در اگر اتصال را لمس مواد غذایی خود را و یا خود را در کوره داغ و این باعث سرد به لمس رسیدگی است. در حال حاضر شما یک ارزان کوک قلم مو است که می تواند اضافه کردن عطر و طعم به هر چیزی که شما طبخ.

بهترین راه برای سفید کردن غذاهای کبابی’ طعم

شما می توانید با استفاده از یک گیاه مسواک به آمپر تا عطر و طعم مواد غذایی در قبل ، حین و پس از پخت و پز. به علاوه آن مسهل — ضرب و شتم خود را مواد غذایی خود را با گیاهان دارویی با قلم مو یک راه عالی برای انتشار این گیاهان’ طعم و فصل مواد غذایی خود را. گیاه برس اغلب استفاده می شود در استیک از دنده, کباب, اما اجازه ندهید که شما را متوقف از مسواک زدن مرغ یا ذرت یک گیاه برس.

قبل از پخت و پز: استفاده از گیاه خود را با قلم مو به پت در نمک خشک خیار شور و یا قلم مو بر روی کره. مراقب باشید در مورد آلودگی متقاطع در اینجا: تنها استفاده از گیاه برس روی گوشت خام اگر شما قصد دارید به طبخ این گیاه مسواک بعد از آن (بیشتر در زیر).

در طول پخت و پز: استفاده از گیاه مسواک به عنوان شما را کوک برس. شما می توانید شیب در سس چرب با سیر و کره و یا حتی با استفاده از قلم مو برای توزیع مجدد پخت و پز آب میوه. این نیز که در آن شما می توانید با استفاده از حرارت از کوره به طبخ و یا کاراکتر به پایان می رسد از گیاه خود را با قلم مو برای بیشتر عطر و طعم.

پس از پخت و پز: پس از پخت و پز شما می توانید ریز ریز کردن گیاه خود را با قلم مو و استفاده از گیاهان دارویی برای چاشنی و آراستن خود غذاهای کبابی. هیچ متنفرم اما می تواند خود را کوک قلم مو انجام دهید ؟

چه راه مورد علاقه خود را برای اضافه کردن عطر و طعم به غذاهای کبابی? شما در حال گرفتن یک گیاه مسواک ASAP ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im