چگونه یک آتش نشان های نیویورک و فاجعه Katey است غذا خوردن در طول همه گیر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.نام: Jaso

توسط DASTESALAMATT در 14 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: Jason چارلز
موقعیت مکانی: نیویورک (هارلم)
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 4 (جیسون, همسرش, و نوجوانان).
Avoidances: هیچ کدام.

Jason چارلز آماده است برای تقریبا هر چیزی. در حالی که بسیاری از مردم تقلا برای دریافت منابع به اندازه کافی برای سوار کردن چند هفته قرنطینه, Jason یک آتش نشان و رئیس جمهور از نیویورک, شهرستان Preppers, شبکه, شد در خانه با خانواده اش در هارلم که در آن او در حال حاضر بیشتر از همه چیز آنها نیاز به یک فاجعه جهانی.

هنگامی که او را در این ساعت برای FDNY, Jason نیز صورت پشت کانال یوتیوب عصبانی Katey که در آن او می رسد همفکر فاجعه preppers (به عنوان به خوبی به عنوان katey-کنجکاو مجموعه) در سراسر جهان است. در هفته های اخیر علاقه خود را در شهری-katey شیوه زندگی است بدیهی است که piqued است. ما با جیسون در طول یک در خانه ناهار به صحبت در مورد کنسرو گنجه ذخیره کردن MREs (وعده های غذایی آماده خوردن) در زیر بستر خود رمان که تغییر چشم انداز خود را در زندگی.

می تواند به شما توضیح آنچه در آن به معنی یک katey?
این مانند در اختیار داشتن ماشین های بیمه به غیر از بیمه دنده و لوازم. آن کسی که آماده برای فاجعه — پول غذا و آب و لوازم, چراغ قوه, تجهیزات پزشکی. ما باید چیزهای اضافی در دست است به طوری که هنگامی که چیزی شبیه به این اتفاق می افتد ما در حال آماده به راک اند رول.

آیا شما برای اولین بار به شاخص های سبک زندگی?
من خواندن یک داستان کتاب یک ثانیه پس ازیک در حالی که به عقب. چیزی به نام "EMP" (پالس الکترو مغناطیسی) می رود و جامعه به عقب پرتاب به قرن 18. زمانی که من به عنوان خوانده شده که من همه در.

آیا شما احساس می کنید آماده برای این وضعیت توسط استانداردهای خود را ،
ما همیشه آماده است. من نفرت را به آن می گویند اما ما جلوتر از منحنی به دلیل آن چیزی است که ما همیشه انجام داده ایم. برای ما شاخص این نیست بزرگ "به انجام" -- ما فقط می خواهید به آماده شدن.

چگونه است که این وضعیت تغییر روال خود را?
همانطور که در حال حاضر هیچ چیز بیش از حد بزرگ است. آن را تقریبا مانند هر روز با یک ماسک صورت. من یک آتش نشان در شهر برای 16 سال, بنابراین من هنوز هم کار و رفتن به ایستگاه. من شیفت در حال حاضر 24 ساعت در یک زمان.

خرید مواد غذایی عاقلانه شما چه استراتژی ؟
در خانواده ما من یکی از رفتن به سوپر مارکت چرا که من هنوز هم در خارج از خانه برای کار می کنند. من احتمالا هفته ای یک بار به آنچه ما نیاز داریم. اگر من فروشگاه در جایی مثل Fairway در این شهرستان هزینه آن مانند 300 دلار برای شش کیسه های مواد غذایی. اگر من به Blairstown در نیوجرسی من می توانید 12 کیسه های برای $300. من معمولا چیزهایی مانند ماکارونی و میوه و سبزیجات و گوشت و آب.

این زمان تغییر عادات غذا خوردن خود را در همه ؟
این همان برای ما دلیل آن نیست که بدست بد نشده است. به طور معمول ما خوردن سه بار در روز اما من در تلاش برای شروع یک رژیم غذایی, بنابراین من شخصا به دو بار در روز. ما یک مقدار زیادی از مواد غذایی خود ما: میت لوف, empanadas, مرغ گلدان پای. در حال حاضر من سرخ کردن مرغ برای یک ساندویچ مرغ. شما باید ترکیبی از قفسه پایدار و تازه های مواد غذایی, شما می دانید ؟ شما نمی توانید فقط باید مواد غذایی کنسرو شده.

100%. اما من حدس می زنم شما باید یک منبع از کسانی که به عنوان خوبی ؟
ما یک آشپزخانه در کابینت ما با قوطی که ما را از خوردن و پس از آن ما باید بخش دیگری از همه katey مربوط sh*t که در آن ما باید تن کنسرو که ما را لمس نمی کند: Chef Boyardee کمپبل سوپ لوبیا (بسیاری از لوبیا) مخلوط سبزیجات و تن ماهی, سس گوجه فرنگی. ما چوب به مسائل ما می دانیم که ما در حال رفتن به خوردن و دور ماندن از مسائل مانند دادن.

که در آن شما در حفظ و تمام منابع خود را (پس از نیویورک شناخته شده نیست برای بزرگ آن ترتیبات زندگی)?
ما یک زن و شوهر از قفسه است که ما ساخته شده است در گنجه ما برای قوطی های آب, ماسک, کمک های اولیه, کوله پشتی. من همه را از ما MREs در یک ظرف زیر تخت. و ما همچنین یک واحد ذخیره سازی در برانکس.

هر گونه مشاوره برای افرادی که می خواهید برای پیوستن به شما در دبستان-dom?
من شروع با مواد غذایی کنسرو شده. هنگامی که شما را به خوبی تامین کسانی که شروع به یادگیری چگونه به می و حفظ مواد غذایی خود را. سپس نگاه به یادگیری در مورد MREs. تعداد زیادی از مردم شده است رسیدن به من از این شروع به پرسیدن چیزهایی مثل "من باید ترک در حال حاضر؟" "چه باید من را در آشپزخانه؟" "باید من" اشکال کردن کیسه' آماده است؟" من در تلاش برای حفظ آرامش مردم — don't go anywhere — اما این را باید یک اثر موج دار شدن. فقط آماده شود.

با تشکر برای صحبت کردن, Jason! اتمام کانال یوتیوب همه چیز در مورد شاخص.

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما را در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. چگونه می توانم به شما در غلبه بر چالش ها برای تغذیه خود را ؟ اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب