چگونه من روان من خیلی خوب

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته

توسط DASTESALAMATT در 4 مرداد 1399

هر هفته Bon Appetit سردبير کریستینا Chaey می نویسد: در مورد آنچه او را از پخت و پز در حال حاضر. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

عزیز Healthyish دوستان

یک صبح معمولی برای من شروع می شود با کمتر از چهار نوشیدنی: یک بطری بزرگ آب بعد از یک باتلاقی صبح زود, دوچرخه سواری, یک لیوان قهوه (در حال حاضر کار من راه را از طریق یک کیسه ضد فرهنگ شیب) یک لیوان بو داده-جو چای سرد و چرب از روز است.

نه ماه از سال نمی کنم تا آنجا که فکر می کنم در مورد مخلوط; من می خواهم تقریبا همیشه به جای طبخ چیزی گرم و دنج با یک طیف از بافت و طعم (یک.k.یک. مخالف چرب.) اما سنگین, مرطوب حرارت در حال حاضر در حال سقوط بیش از, نیویورک, است, باعث, مغز را تعطیل, نه به ذکر است ساخت آن را غیر ممکن است برای تامل جویدن هر چیزی. و بنابراین من رفته بر روی خلبان اتوماتیک در صبح پرتاب هر آنچه که من در اطراف (هر منجمد, میوه, اسفناج, زنجبیل رنده شده و جعفری و ساقه کتان یا کنف دانه) به مخلوط کن بدون فکر کردن بیش از حد سخت در مورد نتیجه نهایی این دلیل آن را همه در حال رفتن به همان محل و به هر حال هیچ چیز مهم دیگر (گه من می گویند که قسمت آخر با صدای بلند؟)

آن را متوقف نمی در بادام: کاشو فندق و پسته را نیز بزرگ mylk.

عکس Chelsie Craig, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز

اما دلیل واقعی من نوشتن این خبرنامه نیست به بحث در مورد دستور العمل های چرب—آن را به شما را در فروش خود را ساخت مهره شیر گفت: مخلوط. (من می دانم, stay with me.) از آنجا که من در تلاش برای پس زدن دهنه اسب در خانه شش پوند ارزش بادام/سویا/جو شیر هر هفته من و بعد فورا رفت واز به روال ساخت alt-شیر با استفاده از باور نکردنی ترین خام اسپانیایی بادام از Nuts.com (سلب مسئولیت: حمایت نیست اما من در این نقطه در زندگی من جایی که من در تلاش برای به دست آوردن یک Nuts.com کلاه.) غير پاستوريزه بادام—که نبوده است تحت درمان با گرما یا مواد شیمیایی و در نتیجه حفظ تمام آنزیم ها و ویتامین ها و روغن ها—را می توان روی حیله و تزویر برای پیدا کردن و بله گران هستند. اما آنها باید کمی در مشترک با خود گچی گرد و خاکی پاستوریزه همتایان: خوب بادام بوی هر گل و جوهر مازو مانند خوب سیاه و سفید با برگ های چای و طعم غنی و شیرین در زیر آن صاف و پوست خشک.

هر از چند روز قبل از من به رختخواب بروید من خیس اندک 1 فنجان خام بادام را در یک ظرف شیشه ای از آب در یخچال به مدت یک شب. در صبح من فشار آنها و اضافه کردن آنها را به پارچ بالا-مجهز به مخلوط کن همراه با 4 فنجان آب خوب خرج کردن از نمک حلال, کوچک, چلوپ , عصاره وانیلو یک حفره دار Medjool تاریخ را از شیرینی طبیعی از آجیل. من ترکیب همه که در بالا برای یک دقیقه کامل (مراقب آن دیوانه-کف آلود!) و سپس فشار آن را از طریق یک مهره شیر کیسه چون من به طور کامل اختصاص داده شده به این زندگی در حال حاضر. و اگر شما احساس می کنید منتقل شد به اضافه کردن گرد دارچین یا هل یا با صدای تلپ از شربت افرا از آن جهان را به خود. در نتیجه شیر (یا "mylk" همانطور که من از روی علاقه به آن مراجعه کنید) است و طراوت فوق العاده کرم و فقط به اندازه کافی شیرین.

چون من زمان بیشتری را صرف پخت و پز و فکر کردن در مورد آنچه به طبخ در چند ماه گذشته از من همیشه قبل از شروع هر روز با ایجاد تنوع در یکی از همان نوشیدنی است چیزی از روان مهلت. نتیجه این است که هرگز تغییر که در زمان عادی ارسال خواهد من در حال اجرا (خسته کننده!), اما در حال حاضر affording من خوش آمدید حس آرامش. خوب من جلوگیری از وجود دارد قبل از من شروع صدایی بیش از حد ملودرام—آن را فقط صبحانه ،

ماندن هیدراته

کریستینا Chaey
سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
نظرات کاربرن