چگونه من به نوبه خود 12 آیتم لیست مواد غذایی به یک هفته از وعده های غذایی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.(اعتبار ت

توسط DASTESALAMATT در 23 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

(اعتبار تصویر: Kitchn)

وعده غذایی شاخص با یک سوپر کوتاه, لیست مواد غذایی فوق العاده است برای تعدادی از دلایل: آن را کاهش می دهد مقدار از زمان شما مجبور به صرف در فروشگاه مواد غذایی خود را نگه می دارد مواد غذایی هزینه را به حداقل (کل این طرح به حدود 70 دلار در مجموع) به این معنی هیچ چیز به هدر می رود و آن را تبدیل به وعده غذایی خود را در دبستان جلسه به یک سرگرم کننده و پازل مانند چالش (چگونه می توانم تبدیل این 12 مواد غذایی به ارزش یک هفته متنوع و طعم-بسته بندی غذا ؟ ).

برای این هفته ساعت قدرت غذا دبستان طرح شما شروع با فقط 12 مواد تشکیل دهنده (و برخی از پایه اساسی شربت خانه). فقط در دو ساعت, شما باید یک سر بزرگ-شروع در ارزش یک هفته از وعده های غذایی دو از جمله صبحانه و نهار و شام.

(اعتبار تصویر: Kitchn)

(اعتبار تصویر: Kitchn)

مواد تشکیل دهنده خود را در این هفته به شرح زیر است:

من نیز با تکیه بر زیر اساسی شربت خانه: روغن زیتون tamari یا سس سویا sriracha شربت افرا یا عسل, سرکه برنج, سرکه شراب قرمز یا سرکه سیب, سیر, پودر دارچین, زیره زمین, زمین و هل و نمک حلال تازه, تازه زمین فلفل سیاه و سفید.

(اعتبار تصویر: Kitchn)

ساعت قدرت: چگونه می توانم دبستان انجام می شود

(اعتبار تصویر: Kitchn)

(اعتبار تصویر: Kitchn)

یک هفته از وعده های غذایی از یک کوتاه, لیست مواد غذایی

چهار شنبه, چهار شنبه و جمعه افرا-دارچین جو دو سر با موز: من با اضافه کردن آب به اندازه کافی به شیشه برای پوشش فقط جو. من مایکروویو در بالا 2 دقیقه و سپس اضافه کردن 1 قطعه قطعه موز (و گاهی اوقات یک چلپ چلوپ از شیر) و به پخت ادامه دهید تا زمانی که جو پخته شده را از طریق حدود 30 ثانیه بیشتر. من پایان با نم نم باران از عسل یا شربت افرا.

سه شنبه و پنج شنبه موز-جو دو سر مخلوط: من با اضافه کردن محتویات یک اسموتی بسته به مخلوط کن همراه با 2 لیوان شیر و مخلوط تا زمانی که خامه.

پنج شنبه و جمعه چاشنی نخود, سیب زمینی شیرین, & Kale جیب: من reheat یکی از جیب من ذخیره شده در یخچال در 1 دقیقه انفجار در بالا در مایکروویو به مدت 2 تا 3 دقیقه یا تا زمانی که گرم از طریق. آن را بزرگ drizzled با Sriracha. در دوشنبه, من لذت بردن از با یک تخم مرغ آب پز سخت.

پنج شنبه, مانده, ماهی قزل آلا سرخ کرده کلم و Orzo: من برای گرم کردن برخی از شب گذشته باقی مانده سرخ کرده کلم و برخی از orzo من پخته شده در طول آمادگی برای جلسه. من با یکی از مانده ماهی قزل آلا, فیله که من پوسته پوسته شدن با چنگال من قبل از حفاری در. من نم نم باران با کمی tamari بیش از حد.

چهار شنبه, مانده Quiche & سالاد کلم پیچ: من پاپ یک تکه از quiche از شام شب گذشته در مایکروویو و غذا خوردن در کنار مانده سالاد کلم پیچ.

پنج شنبه, مانده Orzo با کاراملی سبزیجات: این فوق العاده است خورده داغ و یا سرد, هر کدام که شما ترجیح می دهند!

دوشنبه خشکیده ماهی قزل آلا با سویا و زنجبیل سرخ کرده کلم Orzo: من به دنبال این دستور حذف پیازچه و گشنیز. من در روغن سرخ کرده نصف من prepped kale با استفاده از این دستور حذف سیر و اضافه کردن یک چلپ چلوپ از رنگ قرمز شراب یا سرکه سیب به جای آب لیمو برای طعم و مزه است. من خدمت در بالای برخی از ساده پخته شده orzo از من غذا دبستان جلسه. ما خوردن نیمی از امشب و نجات استراحت برای ناهار فردا.

سه شنبه بدون خمیر Quiche & سالاد کلم پیچ: ما گرما تا نیمی از quiche در مایکروویو (یا استفاده از فر). ما شیر یا خط باقی مانده prepped کلم با سس بالزامیک من ساخته شده در طول وعده غذایی دبستان. این quiche سلیقه زیادی با نم نم باران از Sriracha. ما نجات استراحت برای ناهار فردا.

چهار شنبه, Orzo با کاراملی سبزیجات: این ظرف به پایان رسید در تمامیت خود را در طول وعده غذایی دبستان. همه ما باید انجام دهید این است که گرم کردن نیمی در مایکروویو. اگر شما می خواهم آن را با آب یا تخم مرغ سرخ شده در بالا.

پنج شنبه, چاشنی, نخود, سیب زمینی شیرین, & Kale جیب: من گرما دو جیب در 400°F فر تا گرم طریق حدود 30 دقیقه. من جای دو بیشتر در یخچال و فریزر به گرم شدن یک شبه, برای فردا ناهار. ما تقسیم یک تخم مرغ آب پز سخت به غذا خوردن در کنار جیب.

جمعه سویا, زنجبیل, تخم مرغ نیمرو با Orzo: من ماهوت پاک کن زدن با هم باقی مانده 4 عدد تخم مرغ بزرگ 1 قاشق چای خوری ریز رنده شده زنجبیل پوست کنده و 1 قاشق چای خوری سس سویا. من گرما, نم نم باران از روغن زیتون را در یک کتری بیش از متوسط به پایین است. من پور در تخم مرغ و طبخ تکان دهنده با یک کاردک لاستیکی تا بزرگ دلمه شکل تخم مرغ دیگر, مرطوب, در حدود 2 دقیقه است. من فصل را با نمک و خدمت با هر گونه باقی مانده پخته شده orzo در یخچال مانده و سبزی اگر هر گونه وجود دارد.

قدرت ساعت غذا دبستان است سری که در آن ما کمک به شما برای قرار دادن آن همه با هم. ما به شما نشان دهد چگونه به غذا خوردن به خوبی در طول هفته با یک ساعت یا دو ساعت قدرت دبستان بیش از آخر هفته. هر برنامه متفاوت است; ترکیب و مطابقت برای پیدا کردن شخصی خود را نقطه شیرین.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن