چه سیر گذشته و چگونه برای گفتن اگر آن را بد رفته

راه ما عاشق سیر تقریبا بیش از حد بسیاری به تعداد — سیر کره gilds همه چیز آن را لمس سیر نان کامل وعده های غذایی

توسط DASTESALAMATT در 19 خرداد 1399

راه ما عاشق سیر تقریبا بیش از حد بسیاری به تعداد — سیر کره gilds همه چیز آن را لمس سیر نان کامل وعده های غذایی و چه خواهد حموس و پستو بود با کمی سیر. جوراب زنانه ساقه بلند در این تند لامپ آشپزخانه محل مشترک, دلیل این که شما واقعا نمی خواهید به بدون این آشپزی طلا و آن طول می کشد یک مدت زمان طولانی واقعا زمانی که به درستی ذخیره می شود.

خرید یک کیسه بزرگ از سر سیر ممکن است شما کنجکاو در مورد چه زمانی سیر می کشد و هنگامی که شما می دانید اگر آن است که دیگر خوب به طبخ ، نگران نباشید ما رو شما پوشش داده شده در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد ماندگاری سیر و زمانی که به بازی شیر یا خط آن در کمپوست.

چه سیر تاریخ و زمان آخرین ؟

باور کنید یا نه ذخیره شده در یک سرد دمای اتاق با تهویه خوب کل سر سیر می تواند تا شش ماه. هنگامی که شما کشیده اید میخک از کل سر زمان تیک تاک است. تک میخک گذشته حدود 3 هفته تا زمانی که خود را مانند پوست دست نخورده است. پس از پوست کندن سیر تازه میخک میخک باید ذخیره شده در یخچال و که در آن آنها حدود یک هفته گذشته. خرد قطعه قطعه و یا در غیر این صورت قطع میخک تنها باید نگه داشته شود برای یک روز. شما می توانید گسترش عمر مفید پوست کنده و برش را سیر توسط پوشش آنها را در روغن و یا پخت و پز آنها را.

چگونه برای گفتن اگر شما سیر بد رفته

به سر خود را سیر تنگ فشار به بررسی طراوت و تازگی خود را. بله واقعا! تازه سر سخت هستند و در حالی که مسن تر لامپ خواهد شد نرم و قابل انعطاف است. Yellowed میخک نیز نشانه آن است که سیر خود را کمتر از تازه — هر چند شما هنوز هم می تواند استفاده از سیر خود را اگر آن را yellowed یا شروع به جوانه زدن.

است که آن را ناامن به خوردن بد سیر ؟

بدیهی است که شما نمی خواهید به غذا خوردن کپک زده یا احساساتی سیر اما جوانه میخک و یا حتی کسانی که browned و یا yellowed نقاط هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد. طعم و مزه خود را ممکن است کمی اما از بین بردن سبز جوانه یا پیرایش browned نقاط را مسن تر میخک قابل استفاده و نگه داشتن آنها را از سطل زباله.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن