چگونه بسیاری از غذا حوله نیاز دارید ؟ احتمالا تعداد ظرف حوله شما ضرب در 3

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف ی

توسط DASTESALAMATT در 25 فروردین 1399

می خواهید برای دریافت اساسا محتوا راه قبل از این مقالات آمار سایت ؟ مشترک شدن در مجله چاپ ما که در آن ما کشف یک موضوع واحد در هر ماه است. این زمان در اطراف: چگونه برای شستن ظروف.

من استفاده از بسیاری از تلخه تصادفی به تمیز کردن آشپزخانه نشت: یک دستمال یک bandana یک تی شرت و متاسفانه یک حوله حمام که پیچیده شده در اطراف من sopping مرطوب فرد فقط 20 ثانیه قبل از زرده تخم مرغ گران بر کف. همه به این دلیل که زن و شوهر از ظرف حوله من خود را همیشه در کمین شستشو هنگامی که من نیاز آنها بیشتر است. من در حال حاضر می دانم که به دلیل دو حوله حدود 1200 درصد کمتر از توصیه می شود ذخایر.

پس چگونه بسیاری از غذا حوله نیاز دارید ؟ آن را "غیر ممکن است به خود بیش از حد بسیاری از" با توجه به آدم Rapoport. "حداقل دو دوجین" Sohla ال-Waylly تایید می کند. راشل Karten فکر دوست پسر او را در حال از دست دادن مهره خود را زمانی که او دستور داد 16 برای آشپزخانه خود. "اما در حال حاضر من بسیار سپاسگزار برای هر و هر یک از آنها," او می گوید. برای الکس Beggsظرف حوله ها یک منجی در ارتباط است. "من دوست پسر کثیف طبخ; مانند یک شلخته, Midas, همه چیز او را لمس تبدیل به یک لکه نفت," او می گوید. او راه حل ؟ "حدود 17 حوله." پس فقط می خواهم که کارلا Lalli موسیقی کاملا بالا برده مخاطرات: "من هزار."

به همین دلیل بسیاری از ؟ شما می خواهید به اندازه کافی وجود دارد که می توان چند در شستشو در هر زمان—با استفاده از یک حوله برای پاک است و بی پروا. برخی از حوله نگهداری باید تمیز و خشک و با استفاده از تنها به عنوان دستکش فر دیگران می تواند آماده برای ترید کردن کثیف نشت باریکترین آنهایی که بهترین هستند برای پرداخت خود را delicates (آه خوب, ظروف و ضخیم تر آنهایی که باید تنزل به سنگین ظرف خشک شدن است. من در مورد شما نمی دانم اما من از دست دفعات مشاهده شده است.

بنابراین وقتی که می آید به جوراب زنانه ساقه بلند در ظرف جدید, حوله شما واقعا به دنبال سه نوع خاص: ضخامت نازک و فانتزی-ish.

محکم و ضخیم حوله آیا آنها وفل - یا تخت-بافت هستند که در کلمات آشپزخانه تست مدیریت ساده لوح Melian "اسب بخار حوله." آنها برای گرفتن یک لازانیای یا سینی از کوکی ها را از فر پاک کردن بزرگ ریخته و از طریق شام به ارزش های ظرف خشک شدن است.

نازک تر ظرف حوله خود را مانند کلاسیک معماری بافت—می توان با توجه به بیشترین وظایف: گرما-عایق دستگیره خشک کردن اقلام شکننده و کارد و چنگال و پاک کردن نور نشت. شما همچنین می توانید ذخیره آنها را بر روی یک شمارنده و یا جدول زمانی که شما ساخته شده است استادانه درست شده, مرغ سرخ شده, جشن و نیاز به طور موقت به گسترش ظرفیت ظرف خود را دندانه دار کردن. این بچه ها را خیس طریق سریع تر هر چند, بنابراین مطمئن شوید که شما "اجازه دهید آنها را خشک قبل از پرتاب آنها را در لباس های شسته شده می گوید:" Melian.

باید آن را بدون گفتن این که خود را ویژه حوله—برای Beggs که شاخی ظرف پارچه از او-B که تحت پوشش در تگزاس نشانه برای Lalli موسیقی است که "برخی از خوب کتانی آنهایی که"باید محفوظ است برای خشک کردن ظروف تمیز (یا پوشش کاسه میوه برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان خود را). پوست نرم و صاف کردن از سرکه یک چیز سخت به عقب می آیند از.

مهم نیست که این دسته وقتی که می آید به جذب و دوام شما باید امید بستن برای پرز-رایگان 100 ٪ پنبه ظرف بپاشید. "آنها با سن بهتر!" می گوید Melian.

پس شما احتمالا لازم نیست به اندازه کافی غذا بپاشید. اما در نام بازی مورد علاقه های شما اجازه دهید فقط می گویند که ضخیم یا نازک و یا فانتزی-ish همه آنها خوب است. و آن را از من همه آنها یک کل خیلی بهتر از تی شرت های مورد علاقه .

اجازه می دهد تا واقعی. شما نیاز به آنها را بعد از این:

Image may contain Food Lasagna Pasta Pizza Dish Meal and Lunch

اساسا کتری لازانیا

در نهایت: آسان, قشنگ, گیاهی(!) دستور لازانیا که نیازی نیست شما به کثیف هر گلدان و تابه در آشپزخانه خود را. اما این همه نیست! آن را نیز همراه با هم در بیش از یک ساعت و با تشکر از همه که اسفناج منجمد ارائه به اندازه کافی گیاهی خوبی برای توجیه یک ظرف ماکارونی پخته در روز سه شنبه. اگر شما لازم نیست که یک کتری ریخته گری آهن, آیا عرق—هر محکم به همین اندازه تابه که دارای دولایه رسیدگی خواهد کار تقریبا به عنوان به خوبی در اینجا.

مشاهده دستور غذا

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن