چگونه نچسب اسپری می توانید خود را زغالی دودکش شروع سریع تر

ذغال سنگ ذغال سنگ, شومینه, استارت, بهترین ابزار برای گرفتن ذغال — توده یا قالبها — به نور سریع تر و رایت داغتر

توسط DASTESALAMATT در 3 خرداد 1399

ذغال سنگ ذغال سنگ, شومینه, استارت, بهترین ابزار برای گرفتن ذغال — توده یا قالبها — به نور سریع تر و رایت داغتر. با وجود نسبتا آسان راه اندازی و استفاده از زغال چوب دودکش ها باید یک اشکال کوچک: روشنایی این مقاله که سوخت زغال درد است. شما باید به پهلو چوب سبکتر از طریق سوراخ کوچک در دودکش و پس از آن امیدواریم که از وزش باد نیست پاک کردن کوچک خود شعله های آتش را قبل از ذغال آغاز می شود. اکثر مردم با استفاده از کمی روغن به کمک کاغذ روشن بماند و گرفتن ذغال اما سریع تر و ارزان تر مواد تشکیل دهنده برای شروع زغالی دودکش: نچسب اسپری.

نچسب اسپری کت خود را روی کاغذ برای شروع دودکش بیشتر به طور مساوی جلب سریع تر و برنز دیگر. در اینجا این است که چگونه و چرا نچسب اسپری می تواند کمک به خود را دریافت کنید زغالی دودکش آغاز شده و حتی سریع تر.

پرش شروع خود زغالی دودکش با اسپری نچسب

برای اولین بار یک کلمه از اخطار: نچسب اسپری معمولا شامل یک سوخت مانند مواد غذایی درجه الکل و اکسید نیتروژن, دی اکسید کربن و یا پروپان بنابراین شما هرگز نباید از اسپری نچسب اسپری به طور مستقیم بر روی منبع حرارت شعله باز یا روشن زغال چوب. این ترفند کار می کند با خیال راحت از آنجا که شما می توانید کت روزنامه خود را (و یا بازیافت) دور از مستقیم شعله های آتش. که سوخت کمک می کند کاغذ, گرفتن سریع تر اما نچسب روغن ها و چربی ها نگه دارید که شعله سوزان به آرامی و به طور مساوی. به علاوه به دلیل نچسب اسپری می تواند به طور مساوی اعمال می شود این باعث می شود برای یک کاربرد آسان و سازگار شعله.

در اینجا این است که چگونه به واقعا استفاده از نچسب اسپری خود را برای شروع زغالی دودکش: پشته دو ورق روزنامه و کت به طور مساوی با swift اسپری از نچسب اسپری. سپس فرو ریختن آن ورق را به یک توپ سست و پهلو آنها را در بخش پایین تر از دودکش را استارت. پر کردن یک دودکش استارت با دو تا سه لیتر زغال چوب و پس از آن مجموعه دودکش در قفسه های پایین تر از کوره زغال چوب خود را. استفاده از یک چوب سبک تر به نور این روزنامه در دو تا سه مکان. سازمان دیده بان به عنوان این مقاله چراغ به سرعت می سوزد و به طور مساوی و زغال چوب خود را آغاز سریع تر است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن