چگونه به خارج شدن از پخت و پز شیار

اما دانستن است که من تا به حال امضا شد و فقط اذعان به مشکل. به حرکت فراتر از پذیرش و بر عمل من به Perelmen و س

توسط DASTESALAMATT در 10 اردیبهشت 1399

اما دانستن است که من تا به حال امضا شد و فقط اذعان به مشکل. به حرکت فراتر از پذیرش و بر عمل من به Perelmen و سرآشپزها در برخی از رستوران های بزرگ در سراسر کشور و چهار آشپزی استراتژی به چالش کام من. .

1. دنبال دستور غذا را به یک T

پرلمن توصیه می شود پس از یک دستور دقیقا—و ترجیحا یکی که شما intimidates. "معمولا ما طبخ را بر روی خلبان اتوماتیک و انجام کارهایی که ما می دانیم که چگونه به انجام, اما اگر شما به دنبال یک دستور کاملا دقیقا شما نمی خواهد کسانی که جایگزینهای طبیعی است که متناسب با خود را کام" پرلمن می گوید. "من فکر می کنم شما در حال رفتن به باید به دنبال یک Ottolenghi دستور العمل و یا یکی از هر رستوران شما از دست پخت و پز است. وجود دارد رفتن به یک دستور غذا را با سه فنجان از گیاهان. تعلیق و کفر خود را و آن را امتحان کنید." تلاش چیزی از آشپزی شما معمولا نمی توانید خودتان و یا از یک آشپز شما نمی دانید که به خوبی می تواند کمک به گسترش طیف وسیعی از طعم شما با استفاده از.

2. مخلوط کردن روش های خود را

با استفاده از یک دستور دقیقا هر چند تنها کار می کند اگر شما تمام مواد تشکیل دهنده که ممکن است اتفاق می افتد بسته به زمانی که شما در گذشته ساخته شده و مواد غذایی در سفر. این بدان معنا نیست که تمام امید خود را برای یک بازی هیجان انگیز شام از دست داده است. هنگامی که شما می دانید آنچه شما تمایلات طبیعی در حال فکر کردن در مورد چگونه به زیر آن را ساده تر می شود. اگر چربی خود را از انتخاب است روغن زیتون سعی کنید کره و یا روغن نارگیل یا روغن. اگر شما نوعی اسید لیمو را امتحان کنید, لیمو یا گریپ فروت یا سرکه. "ما نمی باید از purists در این روز و سن می گوید:" Jocelyn قانون-Yone, سرآشپز و مالک Thamee و Toi وزارت امور داخله در واشنگتن "اگر شما نمی توانید پیدا کردن چیزی و یا آن را ندارید چه کسی اهمیت میدهد. قرار دادن هر آنچه که شما را در! "

"من کاملا می کنید چرا شما با حوصله خود را stuff" دن Jacobs, آشپز و صاحب DanDan در میلواکی ، "من شده است پخت و پز حرفه ای برای 22 سال است. من فکر نمی کنم من تا کنون پخته شده در خانه تا آنجا که من در این چهار هفته اخیر تا کنون."

"حتی اگر شما فقط می خواهم به یک جوجه کباب," جیکوبز می گوید: "سعی کنید با استفاده از زنجبیل و سویا فقط سعی کنید چیز دیگری حتی اگر شما مطمئن نیستید که آن کار خواهد کرد." اکثر مردم چیزی در شربت خانه خود که از آنها استفاده می شود اغلب. شاید ترب کوهی است پنهان کردن در یخچال و فریزر خود را و یا یک شیشه زیتون در نوار سبد خرید. (من هر دو در آپارتمان کوچک است.)

کیم تغییرآشپز و صاحب Nightbird در سان فرانسیسکو نشان می دهد مخلوط کردن چگونه شما آماده سازی مواد تشکیل دهنده نیز هست. اگر شما همیشه در روغن سرخ کرده و پیاز برای مثال confit یا ترشی آنها. "این نوع سخت در حال حاضر از آنجا که شما باید برای مقابله با آنچه شما در شربت خانه خود را به" تغییر دهد و می گوید: "اما شما می توانید تغییر راه شما آنها را اداره کند؟"

3. پیدا کردن برخی از رقابت دوستانه

قانون-Yone می گوید که او تبدیل به یک نوع از شام خط تلفن به صورت سابق از کارکنان Thamee. آنها متن را در یک گروه در مورد آنچه که آنها در حال ساخت و یا آنچه که آنها نیاز به کمک. چه می توانم با این ماده? چگونه می توانم طبخ این جدید در راه است ؟

ما اصلا همه Jocelyn به ما کمک می کند اما یک چیز او می گوید: او دیده می شود در گروه متن در یک شکل از رقابت دوستانه. حتی کارکنان که نمی طبخ و یا عمدتا پخته را آغاز کرده اند تلاش برای بشقاب غذاهای خود را پیچیده تر همه چیز را نشان می دهد ، "در حال حسود از آنچه دوستان خود را ساخته شده," او می گوید: "یک راه عالی برای الهام بخشیدن به شما و شما را بپرسید که" چگونه شما را که سس؟"

4. بازی های کوچک خرد شده با خودتان

زمان واقعی به مخلوط کردن آشپزخانه خود زندگی است که شما را نادر فروشگاه مواد غذایی مراجعه کنید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن