چگونه به بهبود مهارت های ارتباطی قاطعانه برای روابط بهتر

در یک محیط کار ضروری است که کارکنان ارتباط آشکارا و صادقانه میگویم. این نوع ارتباط شامل باز بودن در مورد نیازها و انتظارات در یک محیط کار. این همچنین شامل برقراری ارتباط زمانی که یکی در حال مبارزه با یک محصول همکار و یا مشتری.

این است که به نام ارتباطی قاطعانه.

چه ارتباطی قاطعانه?

ارتباطی قاطعانه است که توانایی به طور مستقیم و صادقانه ارتباط برقرار طیف وسیعی از احساسات.

آن است که توانایی خود را مدافع و یا ایستاده و برای خود است. در حالی که ارتباطی قاطعانه ضروری است برای فرد خوب است برای سازمان به عنوان به خوبی.

هنگامی که ما تمرین ارتباطی قاطعانه ما کاهش استرس و اضطراب و ما در انجام بهتر. ما همچنین اجازه می دهد تا دیگران به ما را حمایت با انجام درخواست های ما و یا به رشد با دریافت بازخورد در مناطق که در آن بهبود مورد نیاز است.

هنگامی که ما تمرین ارتباطی قاطعانه ما احساس می کنیم بهتر است حتی اگر اوضاع واقعا تغییر دهید. هنگامی که ما ایستاده تا برای خودمان و صدای ما نیازهای ما را مهم و توانمند سازی گام.

به عنوان رهبری اجرایی مشاور و همکار Lifehack نویسندگان کتب عهد عتیق تامپسون که در خود مقاله چگونه می توان قاطعانه و ایستادن برای خودتان راه هوشمند:

“آیا خطا در تفکر موثر و ابراز وجود به معنای قانع کننده و برنده شدن بیش از دیگران به اتخاذ ارزش های خود را و نقطه نظر.”

ارتباطی قاطعانه افزایش روحیه کارکنان

هنگامی که کارکنان عمل ارتباطی قاطعانه روحیه را بهبود می بخشد. آن است که غیر ممکن است برای اعضای تیم واقعا خوشحال می شود اگر آنها قادر به برقراری ارتباط صادقانه در مورد تجربه خود را.

تبلیغات

هنگامی که کارمندان میترسند که صداقت و صراحت می تواند منجر به اقدامات تلافی جویانه آنها باقی می ماند آرام و یا فقط به همراه به همراه. آنها ممکن است حضور فیزیکی بلکه ذهنی چک. وقتی این اتفاق می افتد کارکنان می تواند مشکلات آینده یک مایل دور اما باقی خواهد ماند و آرام به دلیل ترس.

کارکنان ممکن است فرصت ها و در عین حال موفق به نوآوری چرا که آنها احساس نمی امن انجام این کار است.

فکر می رود چیزی شبیه به این:

“اگر من آزمایش می توانم خطر بودن اشتباه است؟”

“اگر من آزمایش من خواهد بود به رسمیت شناخته شده برای کمک و یا نادیده گرفته شده است ؟

“اگر من به خارج از جعبه را همکاران من یا سرپرست من را به عنوان یک تهدید?”

به نفع فرد و نهاد فرد کار می کند برای, ارتباطی قاطعانه ضروری است. اما چگونه ما را کشت برای افرادی که مستعد ابتلا به قاطعانه بودن و یا برقراری ارتباط پافشاریای?

چگونه به منظور توسعه ارتباطی قاطعانه

1. درک آنچه شما می خواهید

به منظور توسعه ارتباطی قاطعانه زمان را به روشنی در مورد آنچه شما می خواهید و چرا. هنگامی که به روشنی نمی دانیم چه می خواهیم, ما هستند بیشتر مستعد ابتلا به امیال دیگران است. اما زمانی که ما می دانیم آنچه که ما می خواهیم ما یک نقطه شروع خوب از آن برای ارزیابی تمام فرصت ها و موقعیت ها.

2. خود را روشن ارزش های شخصی

به طور مشابه, مشخص ارزش های خود را. ارزش هایی که شما برای خودتان تعیین هدایت خواهد کرد آنچه شما را تحمل کند و آنچه که شما به سادگی قادر به جای. بلافاصله قبل از پاسخ به یک درخواست یا سوال فکر می کنم در مورد اینکه آیا درخواست نقض ارزش های خود را در خط با ارزش خود را و یا هم راستا با آنچه شما می خواهید.

تبلیغات

3. شروع با افرادی که به شما اعتماد

به منظور توسعه ارتباطی قاطعانه شروع به تدریج و با اعتماد مردم است. تمرین بیان آنچه شما می خواهید برای افرادی که نشان داده اند عمیق خود را احترام و حمایت از شما.

شروع با افرادی که به شما اعتماد. پیدا کردن افرادی که پشتیبانی شما قبل و کسانی که در عمل در بهترین منافع خود را. زیرا این افراد در نظر گرفته امن و دفاع از خواسته های خود را با آنها نیاز به کمی خطر است.

هنگامی که شما در برقراری ارتباط آنچه شما می خواهید و نیاز به حمایت همکاران و دوستان شما خواهد شد بهترین خود را برای دیدار با نیازهای شما. به عنوان شما به دست آوردن عمل با افرادی که از شما حمایت شما به دست آوردن اعتماد به نفس بیشتر به عنوان به خوبی. در زمان شما خواهد شد به تدریج تحمل خطرات بیشتری در اعتماد مردم است.

کوچک از ارتباطی قاطعانه

در حالی که ارتباطی قاطعانه مفید است یک نقطه ضعف وجود دارد در ارتباط با آن است. بسیاری از افراد مبارزه با دریافت و دادن بازخورد مستقیم. آنها پرچین زمانی که آنها به طور خاص باید به استناد آنچه آنها می خواهند و یا آنها قلم هنگامی که دیگران خود را به اشتراک بگذارید صادقانه افکار و احساسات است.

برای افرادی که مطرح شد در محیط های که در آن برای ابراز احساسات ناامید شد که گفته می شود باز می تواند احساس مخاطره آمیز و خارجی است. برای افرادی که آموخته بودند که فضا برای همه احساسات در برقراری ارتباط صادقانه ممکن است مانند طبیعت دوم.

بقیه از ما هستند جایی در میان. به پرورش یک محیط که در آن اعضای تیم تمرین ارتباطی قاطعانه مدیران باید درک چیزی در مورد کارکنان خود زمینه فرهنگ و تربیت است. این کمک خواهد کرد که اطلاع رسانی مقاومت به ارتباطی قاطعانه و تدبیر استراتژی برای پرورش بهتر محیط زیست است.

دیگر به ندرت مورد بحث و بررسی جنبه های ارتباطی قاطعانه راه هنجارهای اجتماعی و فرهنگی انتظارات تاثیر گذاری در چگونگی درک ما از افرادی که عمل ارتباطی قاطعانه.

به چه معنی است ؟

من صرف مقدار زیادی از زندگی حرفه ای من دستکاری چگونه به صحبت می کنند مناسب در محل کار. من معنی نیست که بیان و یا به عنوان مادر من می خواهم بگویم زبان پادشاه انگلیسی.

منظورم برقراری ارتباط بدون نشاندار “bossy” “تهاجمی” یا “نامناسب است.” من در یک محیط که در آن مردم به وضوح صحبت کرد در مورد چگونه آنها احساس. آنها را با کمی کرک و من انجام شده است که سبک های ارتباطی را در محل کار.

تبلیغات

شکل گیری تجربه حرفه ای خود را درگیر مدیران و رهبران سازمانی که کشیده هیچ مشت در برقراری ارتباط خود را با خواسته ها و انتظارات است. در نتیجه من فکر کردم راه من و رهبران من کار کرده بودند و هنجارهای از نظر نحوه برقراری ارتباط است.

من به عنوان پیشرفت از طریق زندگی حرفه ای من به من آموخته است که ادراکات و سبک های ارتباطی می تواند گاهی اوقات جنسیتی و racialized. یک فرد می تواند چیزی می گویند و می تواند یکی از راه های درک, و من می توانم بگویم این همان چیزی است و توان درک در یک راه کاملا متفاوت.

“عصبانی زن سیاه” برچسب و ارتباطی قاطعانه

بیشتر مجزا و جدا از تربیت من سیاه زنان به طور گسترده تا به حال به فکر سبک های ارتباطی ما با توجه به ناعادلانه برچسب ها و کلیشه های منفی.

بسیاری از زنان صرف بخش قابل توجهی از زندگی خود را dodging “عصبانی زن سیاه” برچسب. این بی امان کلیشه است trailed زنان در دهه های ساخت آن را دشوار برای مردم به گوش ما انتقادات و پیشنهادات صادقانه و بدون رنگ آمیزی آن از طریق لنز “او فقط عصبانی است.”

ما محاسبه چگونگی و زمانی که به بالا بردن مخالفان و اندیشید که آیا انجام این کار کسب خواهد کرد ما که unenviable برچسب. این به این معنی هر مکالمه شامل یک خطر است. آیا افراد در برقراری ارتباط تنظیمات به یک معلم و یا دفاع از فرزند خود را با متخصصان پزشکی هر بیت از ورودی باید به دقت ارزیابی از طریق “مهربان” یا “مودب” لنز: من و گفت این مناسب من گفت: آن را مودبانه ،

این کمک کرده است توسط این واقعیت است که در برخی از محل های کار که زنان بیان انتقادات و پیشنهادات خود را می توان آنها را تعطیل, برچسب “تهاجمی” “مشکل” یا “مشکل کارکنان.”

مدل اقلیت و ارتباطی قاطعانه

بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار را پیمایش مدل اقلیت اسطوره است. اسطوره نشان می دهد که آنها باارزش اقلیت.

چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم بر این باورند که در مدل اقلیت افسانه یا مشاهده آمریکایی های آسیایی تبار در این راه تجربه های ارتباطی قاطعانه از یک عضو از این جامعه?

آنها می تواند زبانم بند آمده و یا آنها می تواند خشم فرد برای پله خارج از خطوط ایجاد شده برای آنها. خط پایین این است که مدیرانی که مشترک به تفکر است که آمریکایی های آسیایی تبار هستند مدل اقلیت ممکن است تنها قادر به تجربه و مربوط به مردم است که نشان می دهد یکی از راه های – غیر فعال سازگار و مطیع.

تبلیغات

جنسيت و ارتباطی قاطعانه

اگر شما زن و شوهر این کلیشه با هنجارهای جنسیتی برای زنان, شما می دانید که در برقراری ارتباط می تواند یک باتلاق.

در مارس 29 کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در coronavirus جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اندرز PBS اخبار ساعت کاخ سفید خبرنگار Yamiche Alcindor به “خوب بود. نمی تواند تهدید…همین دلیل است که شما با استفاده از به کار زمان و در حال حاضر شما برای کار دیگری”. این نشان می دهد که گذار از نیویورک تایمز به PBS اخبار ساعت بود به نحوی متصل به او چگونه درمان می شود دیگران است.

تهمت نیست Alcindor پافشاریای یادآوری این رئیس جمهور است که او گفت: “برخی از تجهیزات است که درخواست آنها در واقع لازم نیست.” او تلاش برای پایان حکم او قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن برش به گله کردن از او.

به عنوان قدرتمند ترین اجرایی در کشور رئیس جمهور منفعل-پرخاشگر و تضعیف درمان یک زن روزنامه نگار مجموعه وحشتناک یک مثال از آنچه شده است و آنچه که مناسب نیست. که او گفت: او را به “خوب” سمبل چه زنان از رنگ و سیاه و سفید از زنان تجربه در بسیاری از محل های کار است.

جنس دیکته باریک نقش زنان و جایگاه بیمه در مردسالاری. من می گویم همه از این به اشاره است که در حالی که ارتباطی قاطعانه ایده آل است ما باید آگاهانه از آنچه در آن مانند به نظر می رسد مردم از جنس های مختلف و مردم از متنوع نژادی و قومی.

که بدان معنی است که اگر ما می گویند که ما ارزش ارتباطی قاطعانه ما باید ارزش آن در همه افراد صرف نظر از جنسیت ، قومیت ، نژاد و یا پس زمینه.

افکار نهایی

در پایان قاطعانه ارتباط است بنابراین مهم است که آن را به ارزش درک چگونه به آن را انجام دهید – نه تنها برای خود بلکه برای مردم در اطراف شما به عنوان به خوبی. هنگامی که شما را در درک کوچک به ارتباطی قاطعانه شما ممکن است پاسخ به همکاران خود با درک بیشتر همدلی و صبر و شکیبایی است.

در پایان همه مزایای – شما همکاران و شرکت یا سازمان شما.

راهنمایی های بیشتر برای بهبود مهارت های ارتباطی خود را

عکس های اعتباری: Christina @ wocintechchat.com از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر