چگونه سریع و آسان مرغ Flautas

سلام! Vianney از جنوب تگزاس در اینجا برای به اشتراک گذاشتن با شما را چگونه به خوشمزه ترین flautas پر شده با مر

توسط DASTESALAMATT در 8 تیر 1399

سلام! Vianney از جنوب تگزاس در اینجا برای به اشتراک گذاشتن با شما را چگونه به خوشمزه ترین flautas پر شده با مرغ خرد شده. پر کردن می تواند در پیشبرد, که بدان معنی است که این بچه ها بیا با هم در کمتر از 30 دقیقه. خدمت گرم با مقدار زیادی از خرد شده کاهو و گوجه فرنگی و کرما و آووکادو flautas در حال شام آسان و سریع ایده.

اولین تفاوت بین Flautas و Taquitos?

به سادگی قرار داده flautas نورد tacos که سرخ کرده تا طلایی و ترد شود. نام خود را گفت: به تگرگ از کلمه اسپانیایی برای فلوت و آنها را می توان در بسیاری از رستوران ها در سراسر مکزیک است. ریشه های خود هستند به طور گسترده ای شناخته شده است اما دولت از Sinaloa ادعا flauta به عنوان یکی از مواد غذایی خود را تخصص.

برخی از مردم آنها را taquitos یا tacos dorados اما در حال رشد در جنوب تگزاس من مطرح شد آنها خواستار flautas. آنها یک مورد بسیار محبوب در بسیاری از رستوران ها در جنوب تگزاس و شما حتی می توانید پیدا کردن flautas در فریزر بخش از فروشگاه های مواد غذایی. اما چرا خرید آنها را منجمد زمانی که در خانه طعم بسیار بهتر است ؟

شما می توانید خود را پر کنید flautas با هر چیزی تمایلات قلبی خود را — گوشت گاو و گوشت خوک و سبزیجات کبابی یا مرغ خرد شده (که ما در اینجا با استفاده از).

3 راهنمایی برای بهترین مرغ Flautas

چگونه می توانم در خدمت مرغ Flautas?

با flautas دو چیز متفاوت است که توسط منطقه در حال پر کردن و پر کردن. در بسیاری از موارد پر کردن ساخته شده است از کشیده مرغ و یا گوشت گاو مورد علاقه خود را, مکزیکی, فلفل قرمز, فلفل یا فقط پنیر. پر کردن به طور معمول شامل خرد شده کاهو خرد شده گوجه فرنگی ورقه آووکادو خرد شده و پیاز و خامه ترش, adriano نقاشی با آبرنگ روی گچ و یا cotija و انتخاب خود را مورد علاقه خود را سالسا. در پایان روز آن را تا به شما!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im