چگونه به سنگاپور رشته

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش

توسط DASTESALAMATT در 24 تیر 1399

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

زمانی که من یک نوجوان بود من بازدید سنگاپور با مادر من و خانواده گسترده خود را در یکی از کسانی که کلاسیک بد درک تعطیلات که در آن هر چشم دیدن فعالیت های رنگ و لعاب بود با مجادله و مخالفت. تاکید کرد خانوادگی, درام, من دلداری خودم در مواد غذایی و آرامش در هتل ما را وسیع بوفه صبحانه. این جایی است که من ملاقات کرد و سقوط در عشق با سنگاپور رشته فرنگی.

در حالی که پس از سنگاپور در این ظرف نیست در واقع سرچشمه وجود دارد. اعتقاد بر این است که ایجاد شده در هنگ کنگ و ثابت در رستوران منوها در خدمت غذاهای کانتونی. مادر من است که باعث می شود سنگاپور رشته اغلب با فروتنی بالند که او "silkier" از آنچه که ما را در رستوران ها. سنگاپور در رشته فرنگی هستند به شدت چاشنی در پودر کاری که می توانید ایجاد یک mouthfeel است که ریگ دار یا دانه دار. او نه-تا-راز "راز" است که به شکوفه پودر کاری در صنایع نفت و در نتیجه تقویت عطر و طعم و coaxing آن را به یک بافت صاف قبل از اضافه کردن رشته فرنگی را به تابه.

در حالی که سنگاپور در رشته فرنگی است فوق العاده رضایت بخش غذا به طور سنتی خورده برای صبحانه و یا ناهار آن را نیز باعث می شود سریع و بدون سر و صدا صرف شام در خانه من. من همیشه یک بسته ورمیشل برنج در شربت خانه من (من عاشق کنگ در ماه نام تجاری) به طور خاص برای این منظور است. دیگر اصول اساسی سنگاپور رشته فرنگی پودر کاری (هر تنوع کار می کند اما من ترجیح می دهم S&B شرقی پودر کاری) و سبزیجات و تخم مرغ نیمرو (به طور سنتی این غذا نیز از ویژگی های پروتئین مانند میگو یا مرغ siu که من حذف). شما می توانید با استفاده از هر ترکیبی از سبزیجات و ساخت این یخچال تمیز کردن ظرف. هویج و کلم و کدو و گل کلم و نخود برف و یا اساسا هر چیزی که می تواند نازک و پخته شده در 3 یا 4 دقیقه همه مناسب است.

برای شروع خیس 14 اونس است. ورمیشل برنج برای حدود 8-10 دقیقه در آب شیر. در حالی که کسانی که خیس, دبستان بقیه مواد تشکیل دهنده. وقتی هم بزنید سرخ کردن آن مهم است که محیط کلی خود را آماده برای رفتن قبل از اینکه شما شروع به پخت و پز به طوری که همه چیز را می توان اضافه شده به تابه به سرعت. برش 1 پیاز متوسط (شما همچنین می توانید استفاده از پیاز قرمز یا موسیر در اینجا) و در یک کاسه کوچک. بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن 1 حبه سیر اضافه کنید و این را به یک کاسه بزرگ همراه خود را با prepped سبزیجات: ابگوشت سبزیجات بریده شده 1 فلفل (از هر رنگ) و 1 هویج پوست کندهو سپس نازک برش 1 سر کوچک از کلم بروکلی (بنیادی و پس از پوست کندن بیرونی بخشی از ساقه). بطور عالی یا ظریف یا ریز ریز ریز کردن 2 scallions و این آماده بیش از حد. در حال حاضر ضرب و شتم 4 تخم مرغ با 1 قاشق غذا خوری یا بیشتر از آب (فقط برای نرم کردن آن) و فصل خوبی را با نمک.

گرما wok یا دیگچه بزرگ روی حرارت بالا و پس از آن نم نم باران با خنثی روغن (حدود 1 قاشق غذا خوری باید انجام دهید) و سپس پور در تخم مرغ است. کار به سرعت تقلا تخم مرغ تا زمانی که آنها فقط تنظیم (شما می توانید ترک آن را در تکه های بزرگ بدون نیاز به شکستن آن را به قطعات کوچک در حال حاضر) و سپس از تابه و بلافاصله خود را کنار بگذارند.

محل همان wok یا کتری پشت در حرارت بالا. در مورد اضافه کردن 1-2 قاشق غذاخوری خنثی نفت و پس از آن بازی شیر یا خط در پیاز هم بزنید و به مدت 2 دقیقه یا تا زمانی myket. اضافه کردن سیر و تمام سبزیجات و فصل را با نمک. هم بزنید سرخ برای 3-4 دقیقه تا زمانی که همه چیز واضح-مناقصه (نرم با یک بیت از یک نیش می زنند). حذف از کتری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب