چگونه به زمین یک مقاله اساسا

ماموریت اساسا در وسیعترین مفهوم برای کمک به مردم احساس راحت تر و با اعتماد به نفس در حالی که پخت و پز. ما انتشار یک دستور هر هفته با گام به گام تصاویری که راه رفتن شما را از طریق فرایند و همچنین به عنوان مقالات که رفتن عمیق تر به مواد خاص (مانند chalmat) و تکنیک ها (مانند شکار غیر قانونی سینه مرغ).

اما پخت و پز شروع نمی کند و در پایان ، ما پوشش همه چیز را از مرور دیوار قفسه پایدار شیر در فروشگاه به انجام ظروف بدون اتلاف گالن آب و بطری صابون—و ما می خواهیم به شنیدن از شما ، اگر آن را پخت و پز-مماسی و خدمات به جلو (به عنوان در: آن را می آموزد چیزی!), می توان آن را مناسب برای اساسا. زمین ما در یک روش است که خود را تغییر پوسته پای بازی (سلام روکش خمیر) و یا یک ابزار ساخته شده است که زندگی خود را ساده تر و لذت بخش تر (مثل این سیاره پان پوشش). نوشتن در مورد اینکه چرا شما همیشه نگه داشتن یک بطری سس صدف آبالون در درب یخچال خود را از کتاب آشپزی که کمک به شما در غلبه بر ترس خود را از ماهی (و چگونه!), یا بهترین راه برای تبدیل یک دسته از پژمرده ریحان به ومزه سبز روشن و نفت است.

در اینجا چند جزئیات بیشتر:

به طور کلی تبادل دستورالعمل

  • شروع با یک جمله در مورد که شما با هر کلیپ (یعنی مقاله شما نوشته شده) که شما می خواهم ما را به نگاه.
  • لطفا زمین یک تیتر است. (این نیز کمک خواهد کرد که شما را به کشف کردن اگر شما در حال تبادل روشن قلاب است که باعث می شود آن را قانع کننده است.)
  • عنوان خاص که ممکن است. مقالات ما به طور کلی کوتاه (در 500-800 کلمه ballpark) با یکی از عمده غذای آماده. به جای فرشهای بخارا ارسال به تمام زمین یک داستان در مورد چرا شما شروع به اضافه کردن بخارا به مورد علاقه خود را به شیرینی گرانولا دستور غذا.
  • فکر می کنم در مورد اینکه چرا شما بهترین فرد برای ارسال داستان ها و دیدگاه شخصی خود را عامل به این مقاله است. اگر قابل اجرا به ما بگویید که شما بحث را به چه منابع شما مرجع و/یا جایی که این ایده از کجا آمد. جبران خسارت به طور کلی محدوده از $200 به $500 بر اساس طول قطعه و چقدر تحقیق و گزارش آن نیاز دارد.
  • چک کنید و ببینید اگر ما تحت پوشش چیزی شبیه به تازگی.
  • اگر مولفه های اجتماعی است که حس می کند—بیایید می گویند شما در حال رفتن به نوشتن در مورد pajeon و شما می خواهید برای فیلم یک Instagram داستان نشان میدهد که چگونه شما آن را—به ما اطلاع دهید و ما می توانیم بفهمیم که چگونه است که اتفاق می افتد بیش از حد.
  • ما متعهد به های مواد غذایی, مواد و تکنیک های پخت و پز از طیف گسترده ای از سنت های آشپزی و برای ایجاد روابط پایدار با BIPOC نویسندگان.

یک زن و شوهر از سرفصل های موجود

این محدوده زمانی معین مقالات که به طور منظم منتشر شده و به دنبال یک ساختار مشابه در هر زمان. اگر شما هرگز نوشته شده اساسا و نمی دانم که در آن برای شروع از اینجا شروع کنید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de