این سینه بوقلمون دستور غذا. "تشکر" من بعد

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضر

توسط DASTESALAMATT در 5 اردیبهشت 1399

هر پنج شنبه, Bon Appétit مواد غذایی سردبیر بزرگ کارلا Lalli موسیقی طول می کشد بیش از خبرنامه ما با جای خواب-ضربه دستور غذا از آشپزخانه تست خرک یک روش پخت و پز او واقعا به و یا یک عنصر او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

آمریکایی ها یک رابطه پیچیده با ترکیه است. عشق ما به هم زدن آن را در شکرگزاری—بیش از حد خشک بنابراین مزه کاملا خسته کننده!—و در عین حال ما نمی تواند آن را دوست دارم بیشتر وقتی که می آید به ساندویچ. قابل توجه ترین مثال توانا کلاسیک ترکیه Club—اساسا یک BLT با ترکیه در مخلوط همراه با اضافی (و غیر ضروری اگر شما از من بپرسید) لایه نان در وسط.

خود ما editor-in-chief, آدم Rapoport است که پرشور در مورد باشگاه های ترکیه, و در واقع باعث می شود یک عادت سفارش آنها را از اتاق سرویس هر زمان که او را در جاده ها است. اما با وجود عشق خود را برای این باشگاه که آن را به در حال توسعه Bon Appétit's از-ابتدا نسخه او خودداری کردند در این ایده است که یک فرد باید کباب بوقلمون خود "فقط به یک ساندویچ است." من استدلال است. منظورم اینه که وقتی شما می خواهید یک ساندویچ شما می خواهید آن را مانند در حال حاضر—برای ناهار. شما نان شما shmear مایو شما طبخ برخی از بیکن شما با کف دست زدن در ترکیه و badda بینگ badda بوم شما در حال خوردن یک ساندویچ بوقلمون. بهتر است شما رها کردن به مورد علاقه خود را دلی و آنها را به انجام تمام کارهایی که برای شما. آه آن روز بود! آدم نقطه (زمانی که او hollered در من و کریس مراکش در این مورد در سال 2016) بود که شما نمی توانید یک ولع مصرف برای یک ساندویچ و سپس blithely قبول این واقعیت است که اولین گام خواهد بود خشک-brining کل سینه بوقلمون بدون استخوان برای یک روز و یا که شما می خواهم و سپس دستور به آهسته کباب آن را به کمال آبدار برای یک ساعت و نیم. و دقیقا به همین دلیل دستور ما به شما می دهد گزینه ای را برای استفاده از فروشگاه خریداری ترکیه اگر شما نمی خواهید به خود را بسازید.

حماسه ناهار sando نوار!

عکس کارلا Lalli موسیقی

اما شما می دانید چه کسانی است ؟ این زمان برای رفتن مایل اضافی به دلیل نهایی ساندویچ بوقلمون است که ارزش سوار شدن. اول از همه ما کمتر سفر به خارج که به معنی کمتر دلی هوس را می توان بلافاصله از زیاده روی است. بسته به جایی که شما ممکن است آن را آسان تر به ترکیه از آن است که مرغ (شما همچنین می توانید پست الکترونیکی سفارش از یک منبع مانند D ' Artagnan). دوم از همه و از همه مهمتر رک و پوست کنده—این بار دشوار و آن را بر ما به تولید به عنوان بسیاری از نقاط روشن به عنوان امکان پذیر است. من لازم نیست که خیلی به جلو نگاه به گذشته از من 5 p. m., cocktail که من تنها خودم اجازه می دهد در "تعطیلات آخر هفته" (البته از آخر هفته شروع می شود در روز پنج شنبه و معمولا شامل روزهای دوشنبه).

اگر همه این مردم دیوانه (خود شامل) وجود دارد صرف دو یا سه هفته رشد خمیر ترش غذای برای یک قرص نان از متوسط نان در برخی از تاریخ آینده, چرا ما باید برنامه ریزی برای حماسه ساندویچ مصرف? من اولین قرص نان خمیر ترش و آن را خوب. من brined کل ترکیه برای 72 ساعت گذشته هفته و پس از آن من صرف 2 ساعت و کباب آن را و آن را کاملا ناجور خوشمزه و من احساس مانند یک نابغه برای انجام آن است. اول من یک افسانه ای ساندویچ نوار برای خانواده من با همه نوع از پر کردن را انتخاب کنید از, از جمله, کیمچی, پنیر چدار, آوکادو خرد شده کلم (من از کاهو) داغ, سس و خردل دیژون. من با استفاده مانده ترکیه به chilaquiles و در آنجا به ترکیه و hominy سوپ در آینده من. این مرغ-هدیه ای مناسب است که در دادن نگه می دارد.

من همه چیز در مورد پخت و پز ساده بودن و در دسترس اما مواقعی وجود دارد که در حال انجام کارهای راه طولانی است و همچنین بهترین راه است. وجود دارد بسیاری از پروژه های پخت و پز شما می توانید انتخاب کنید برای انجام در آشپزخانه خود را اگر شما در حال اقامت در خانه و رای من است برای ترکیه است. من امیدوارم که شما پیوستن به این باشگاه. این باشگاه ترکیه است.

دریافت دستور العمل:

Image may contain Burger Food and Sandwich

باشگاه ترکیه با گیاه مایو

در صورت تمایل به تعویض با مورد علاقه خود را خریداری گوشت بوقلمون اما نسخه ما تنها طول می کشد حدود 15 دقیقه از زمان فعال خواهد شد و تغییر راه شما فکر می کنم در مورد ترکیه. پس از آن دوباره ما ممکن است مغرضانه.

مشاهده دستور غذا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
نظرات کاربرن