چگونه برای سرعت بخشیدن به یادگیری خود را با اومانیسم نظریه

بیشتر موافق با این نظر است که جهان بی رحمانه است محل. این هدف نسبت به انسان تنها اگر چه بسیاری از آنچه اتفاق م

توسط DASTESALAMATT در 23 فروردین 1399

بیشتر موافق با این نظر است که جهان بی رحمانه است محل. این هدف نسبت به انسان تنها اگر چه بسیاری از آنچه اتفاق می افتد به طور مستقیم یا غیر مستقیم اثر رفتار انسان.

این نظریه اومانیسم را می توان به عنوان یک گام به سمت یک مطلب حساس جهان یک نوع جهان است.

شما ممکن است فکر که چگونه همه از این است که مربوط به یادگیری و چگونه می توانید آن را احتمالا شما ماهر تر از شما در حال حاضر.

خوب انسان است و ریشه در روانشناسی, اما آن نیز نزدیک به نظريههای يادگيری. این نظریه لینک کلیک کنید رفتار با یادگیری آن نیست که منحصر به فرد اگر شما نگاهی به برخی دیگر از مدل های یادگیری.

اما, آن است که هنوز هم بسیار متفاوت با استفاده از منحصر به فرد و مزایای. امروز شما در پیدا کردن همه چیز در مورد آن!

چه انسان های یادگیری نظریه?

برای دریافت بیشتر از مفهوم شما نیاز به یک درک روشنی از آنچه نظریه است.

طبق این نظریه در روانشناسی آن را انسان قرار می دهد مسئول ایجاد یک محیط بهتر. آن هدف کلی قوی و متحد جهان است.

در اینجا چیزی است:

این حس وحدت و همدلی ترجمه را به یادگیری تشویق هر انسانی نه فقط به دست آوردن دانش خود را, اما همچنین به گسترش آن به طوری که بیشتر مردم می توانند از آن بهره مند شوند.

در مجموع اومانیسم با هدف ایجاد یک جهان که در آن هر کس مفید است به طوری که حتی در سخت ترین دوران هر نوع بحران را می توان به مبارزه با همکاری.

تبلیغات

از تعریف نقطه نظر نظریه اومانیسم با تمرکز بر یک فرد بالقوه است. آن را بر چیزهایی مانند و رفاه شخصی برای به حداقل رساندن اثرات استرس زا.

آن است که نه مربوط به هر دین یا فرهنگ. به جای اومانیسم معتقد است که بدون در نظر گرفتن این عوامل هر انسانی قادر است خوبی است. این نظریه می دهد هر فردی حق معتقدند در هر آنچه که آنها می خواهند بدون هیچ گونه عواقب انتقاد پاداش و یا مجازات.

اما از آنجا که کل ایده از اومانیسم است از یادگیری مشارکتی این ایده ها و باورها به طور علنی مورد بحث و مشترک هرگز اجرا گذاشته است.

قوی ترین نیروی با توجه به اومانیسم است که نژاد انسان خود را. هر فرد مسئول برای کنترل ذهن خود و اقدامات.

مفروضات تئوری

تمام این ایده ها به نظر می رسد بسیار آرمانگرا و آنها قطعا هستند. این اومانیسم تئوری طراحی شده با چهار اصلی فرضیات.

  1. انسان محققان فرض کنیم که در اعماق هر انسان خوب است. هیچ evilness ندارند.
  2. این منجر به دومین فرض این است که هر انسانی می خواهد به تلاش برای تبدیل شدن به بهترین نسخه بدون در نظر گرفتن تلاش های آنها نیاز به قرار دادن در.
  3. فرض سوم این است که انسان می تواند به کنترل افکار خود را آزادانه.
  4. نهایی فرض است که مثبت و خوش بینانه است که تنها راه برای رسیدن به خوبی است.

اومانیسم مبتنی بر یادگیری

وقتی که می آید به اومانیسم در مورد یادگیری سه جزء عبارتند از:

  1. مشاهده
  2. ارزیابی
  3. تجدید نظر

مشاهده تنها متکی بر حقیقت و واقعیت است. آن است که عاری از هر نوع تخیل. تنها آن چیزهایی است که مشاهده می شود وجود دارد در تمام واقعیت است.

این نه محدود به یادگیری آنچه که در حال حاضر شناخته شده است. ارزیابی است که در آن تمام تصورات و نظرات شخصی و نقاط نمایش در آمده است.

در واقع اومانیسم به شدت از یادگیری از طریق وسائل خلاق مانند هنر و موسیقی و ادبیات است. این شامل بینایی شنوایی و خواندن و یا نوشتن در سبک های یادگیری. این نظریه توسط یک حامی قوی از خلاقیت است.

تجدید نظر پس از آن کمک می کند تا فرد تکرار آنچه درست است و آنچه که آنها در مورد آن فکر می کنم. به این ترتیب واقعیت این است که به وضوح متمایز از تعصبات شخصی و اجتماعی سند چشم انداز. در عین حال تمامیت مفهوم حک شده است در مغز است.

تبلیغات

توسعه نظریه اومانیسم

انسان ممکن است در ذهن بسیاری از, اما آن را نمی دست آوردن محبوبیت تا قرن 20th. بسیاری از پژوهشگران مشغول به کار در اطراف این نظریه در راه خود را. اما همه آنها به یک هدف مشترک برای پیدا کردن راه های یادگیری است که ترویج هر شخصی فرد نقاط قوت و ضعف است.

اگر چه وجود داشته است مطالعات متعدد دو اصلی افرادی که به انجام شگفتی برای یادگیری طرف از طیف کارل راجرز و آبراهام مازلو.[1] آنها اضافه شده زیر سهم به این نظریه:

ثبات عاطفی

کارل راجرز تا به حال بسیار منحصر به فرد ایده ها در مورد یادگیری است. او عمدتا به پیشنهاد مخالف کامل از ساختار محیط یادگیری.

در عوض, او تاکید کرد, احساسات, یادگیری آزادی و ریشه کن کردن تمام مرزهای.

در واقع راجرز تمدید اومانیسم نظریه با این ادعا که برای هر انسانی برای بهبود نقاط قوت خود را, آنها نیاز به ثبات احساسات.

او قطعا راست است. آیا شما تا کنون آموخته است که هر چیزی را با موفقیت در حالی که شما عصبانی و یا غمگین ؟

راجرز همچنین پیشنهاد کرد که هر فردی باید قادر به انتخاب آنچه که می خواهید به یادگیری. محدودیت های اعمال شده از یک مجموعه درسی را باید ریشه کن کرد. این همچنین تغییر نقش معلمان از آموزگار به صرف تسهیل.

این امر به هر بخشی از یادگیری است. اگر شما بودند برای رفتن به ورزشگاه, طبق این باور شما می توانید انتخاب کنید که آیا شما می خواهید برای رفتن برای Zumba یا تردمیل ورزش. سپس مربی بدنسازی کمک به شما به طوری که شما نمی کشش عضلانی و یا صدمه دیده خود را. دیگر از آن شما باید آزادی کامل برای طراحی طرح خود را.

اگر چه آن ممکن است یک روش عالی برای یک مخاطب آن را کاملا نادیده می گیرد و افرادی که نیاز به یک ساختار محیط یادگیری همراه با مجموعه ای از قوانین را دنبال کنید.

هرم سلسله مراتب نیازهای

مزلو است که معروف ترین و شناخته شده برای خود سلسله مراتب نیاز دارد.[2]

تبلیغات

آن است که یک هرم شروع می شود که با گسترده ترین دسته از نیازهای اولیه مانند غذا و لباس و سرپناه. سپس آن را حرکت بر روی احساس امنیت.

بعدی نیاز در این هرم عشق و روابط است که به دنبال احترام و اعتماد به نفس است. همه این پیشرفت به این دسته از خودشکوفایی. این است که قرار است به هدف نهایی.

از پایین به بالا این نیاز در مرتب سفارش از مهم ترین به کم اهمیت برای یادگیری موثر.

چه اهداف علوم انسانی نظریه یادگیری ؟

اگر اومانیسم تئوری بود خلاصه به یک هدف آن خواهد بود برای حمایت از هر فرد در خود عنصر سبک و شخصیت.

این هدف بیشتر تقسیم به تعداد زیادی از دیگران.

هدف آن به نفع کل جامعه به جای یک فرد است. آموزش عاطفی خود مفهوم خوبی برای همه و گسترده مثبت مفاهیمی است که انسان تاکید می کند.

همچنین هدف آن تولید موفق افرادی که قادر به در خود را در زمینه. در واقع, اگر شما نگاه از نزدیک, بسیاری از مردم موفق عمل هست.

چگونه برای یادگیری با انسان نظریه

اومانیسم نظریه بسیار خوش روش. آرمان گرا رویکرد اگر چه شدنی است دشوار است به پیاده سازی به حد کمال خود.

اما کارل راجرز و آبراهام مزلو ارائه شده یک مسیر مناسب برای زبان آموزان به دنبال دارد. مهم نیست که مهارت و یا دسته از دانش شما می خواهید برای به دست آوردن با اجرای مطالعات این دو اومانیست ها شما می توانید یادگیری خود را بالا ببرد فوق العاده است.

1. آموزش رایگان از مرزهای

اولا وجود این رویکرد پیشنهاد شده توسط کارل راجرز. پس از آن rids آموزان از تمام انواع از مرزهای مجموعه شما آزادی خود را برای طراحی برنامه یادگیری.

تبلیغات

پس شما کارشناسان شما می توانید کمک از یک معلم که تسهیل پیشرفت یادگیری خود را. اما شما می توانید کنترل کامل بر چه موقع و چه چیزی را یاد بگیرند.

اگر شما علاقه مند به یادگیری یک زبان خارجی شما قطعا نیاز به راهنمایی از یک متخصص در زبان. اما سرعت یادگیری جنبه های که از زبان شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه کهنه این برنامه باید و سایر عوامل مشابه از این روند می تواند برنامه ریزی شده توسط شما.

2. اولویت بندی نیازهای شخصی

یک جزء اصلی از سلسله مراتب مزلو نیازهای خود تحقق. شما می توانید رسیدن به خود شکوفایی با پیروی از تمرینات ساده.

خود شکوفایی است و بالاترین هدف در این هرم است. آن است که هدف اصلی این است که شما باید در تلاش برای رسیدن به.

بنابراین, هنگامی که شما در رسیدن به خود شکوفایی شما را پیدا خواهد کرد در فرآیند یادگیری خود را به طور خودکار می افتد در خط با بقیه نظریه. آن را مانند یک اثر دومینو; هنگامی که شما در مسیر حق بقیه می شود یک تکه از کیک چون ذهن شما شروع به حرکت به جلو در امتداد همان خطوط خود را در آن.

سلسله مراتب نیاز می توان به اولویت بندی هر فرد یادگیرنده نیاز دارد به طوری که مراحل می رود هموار و درو نتایج کارآمد. شما می توانید با اطمینان از سلامت و آسایش و ثبات عاطفی قبل از حرکت با یادگیری است.

برای مثال شما ممکن است به تعویق انداختن یک کلاس موسیقی تا شما در پیدا کردن راحت نقطه برای نشستن اگر این چیزی است که خود را اولویت بندی نیاز است.

افکار نهایی

اومانیسم قرار می دهد بسیاری از کنترل در دست آموزان. در حالی که ممکن است آن را جلو برخی از معایب آن است که در واقع نه موثر در مورد حرفه گرا افراد است.

آزادی همراه با مسئولیت تضمین یادگیری موثر برای ترویج این فرد ویژگی برای غلبه ضعف!

راهنمایی های بیشتر در یادگیری

عکس های اعتباری: Sheri katie galgano از طریق unsplash.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de