چگونه برای گفتن اگر خمیر انجام می شود افزایش

این مقاله بخشی از این اساسا راهنمای پخت بهتر 10-هفته 10-دستور العمل سری طراحی شده برای کمک به شما تبدیل شدن به

توسط DASTESALAMATT در 27 فروردین 1399

این مقاله بخشی از این اساسا راهنمای پخت بهتر 10-هفته 10-دستور العمل سری طراحی شده برای کمک به شما تبدیل شدن به یک کولر دقیق تر و با اعتماد به نفس بیکر.

در اینجا صحنه: خود را به شکل دارچین-تاریخ مهم نان در حال افزایش است, برای یک ساعت و شما مطمئن هستید که اگر آنها آماده پخته می شود. شما در زمان یک عکس از آنها را زمانی که آنها برای اولین بار رفت و کتری اما هنوز هم سخت به می گویند که چقدر آنها رشد کرده است. شما می توانید یک شانس—و یا شما می توانید فشار با نوک انگشت تست کنید.

میبینم آزمون است که فقط آنچه در آن مانند تلفن های موبایل است که یک راه آسان برای گفتن که آیا یک شکل خمیر آماده در فر, و آن را مانند این می رود: به آرامی روغن یا آرد یک انگشت و یا بند انگشت و سپس به خمیر ملایم اما قاطعانه بهم زدن به عنوان اگر شما در حال تلاش برای بدست آوردن توجه خود را. اگر خمیر چشمه به حق دور (آن گفت: "هی چرا می خواهم به شما انجام این کار!"), اجازه دهید آن را افزایش برای چند دقیقه. اگر خمیر چشمه به آرامی مانند بیدار شدن از یک خواب طولانی و prod برگ های کوچک و دندانه آن را آماده رفتن است.

چرا این کار ؟ شما می خواهید برای قرار دادن خمیر به فر هنگامی که مخمر گسترش یافته تا آنجا که می تواند (آن را باید یک آخر "تغذیه دیوانگی" بار از آن بازدید حرارت فر را در نقطه ای که خمیر خود را گسترش دهد و حتی بیشتر). وقتی خمیر چشمه به سرعت آن را نشان می دهد که مخمر است که هنوز هم تولید گازها و هنوز به آن حد—حباب های هوا در خمیر (که به دام افتاده در شبکه گلوتن) دوباره پر کردن سریع. اما زمانی که خمیر چشمه در slo-mo, این یک نشانه است که گاز تولید کند شده است—شما تحت فشار قرار دادند هوایی از کسانی که حباب با انگشت خود را و آن را نمی کرده بودن در سرعت بالا است. زمان برای آخرین hoorah!

و بله, آن را بهتر میبینم اولیه از دیر شده است. اگر خمیر نیست بهار پشت در همه, شما به احتمال زیاد بیش از ماکرو اس دی خمیر. وقتی خمیر افزایش بیش از حد مقدار قبل از آن را پخته و آن سقوط خواهد کرد به جای افزایش در فر حرارت و نان خواهد بود ناهموار و پاره پاره.

مدت زمان لازم برای خمیر خود را به ظهور خواهد متفاوت باشد بر اساس متوسط از آشپزخانه خود را و متوسط از خمیر خود را—و تراز از ستاره ها در آسمان. بنابراین در حالی که دستور می توانید ارائه دامنه—یک ساعت به چهار بیایید می گویند—فشار با نوک انگشت تست یک راه بهتر برای قاضی آمادگی و دریافت خود را می دانم که خمیر خود را که آیا آن را برای اذوقه و نوشابه pull-apart, رول, نان شیرینی یا کنچس در نزدیک سطح.

فشار با نوک انگشت فشار با نوک انگشت:

How to Tell If Dough is Done Rising

دارچین-تاریخ چسبنده نان

برای نهایی دستور العمل در واقع راهنمای پخت بهتر شما همه از جلال چسبنده, چسبنده, مستی بدون بیش از حد بالا شیرینی. به جای شکر قهوه ای و کره پر کرکی دوغ-laced نان پر شده با دارچین معطر تاریخ purée. برای این شما باید به خمیر بریزید و کار با مخمر اما نتایج نهایی بیش از ارزش آن است. توجه داشته باشید سریع در تعویض ها: مکان های که در آن شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن این دستور غذا را با توجه به تنظیمات خود را (و محتویات شربت خانه خود را) در حال پر شدن و لعاب. مواد لازم برای خمیر حال غیر قابل مذاکره است. برای کسب اطلاعات بیشتر و به پرسش سر به ما پخت فروم.
مشاهده دستور غذا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب