این فوق العاده امن ماندولین را ذخیره کنید انگشتان دست خود را و کیف پول خود را (به دلیل آن را به 20% Off)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.Mandoline

توسط DASTESALAMATT در 8 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Mandolines ضروری هستند صرفه جویی در زمان در آشپزخانه ضروری است چرا که آنها به شما اجازه تکه تکه تکه و تاس میوه ها و سبزیجات به سرعت و به آسانی. اما یک حرکت اشتباه است و شما می توانید تا پایان با یک خونین ، که چرا از آن مهم است برای انتخاب یک برش است که محافظت از خود را رقم. نشانه: داش Safe Slice ماندولین که می آید با یک شوت به فشار سبزیجات از طریق و یک بهار لود pop-up رسیدگی است که شما به سادگی فشار پایین برای کاهش کامل و بدون انگشتان دست خود را که در نزدیکی تیغه. حتی بهتر است ؟ آن را در حال حاضر 20 درصد در آمازون بنابراین شما می توانید آن گیر برای 40 $(به طور معمول $50).

علاوه بر این متفکر طراحی ماندولین همراه با 30 های مختلف از پیش تنظیم شده کاهش است که به شما اجازه برش ابگوشت چوب کبریت, تاس, و بیشتر. این همچنین شامل یک کمی تمیز کردن قلم مو را به نگه داشتن دستگاه برش رایگان از کسانی که کوچک سخت به پاک کردن مواد غذایی بیت است. و هنگامی که ماندولین را در استفاده از آن می توان به خورده صاف و stashed در یک کشو یا کابینت پس از آن مناسب اگر شما را محدود به فضای آشپزخانه.

داش با نام تجاری پشت Kitchn خواننده مورد علاقه های شما مانند آشپز سری Air سرخ کن فر و سریع تخم مرغ پز, پس از آن جای تعجب نیست که آمازون داوران در نظر گرفتن این ابزار کوچک و در مجموع بازی را تغییر دادن آن یک جامد 4.7 ستاره امتیاز و تن از بررسی مثبت است. "من یک بیت از یک آشپزخانه klutz و احساس به طور کامل در سهولت و بی باک با این دستگاه گفت: یکی از بررسی نشان داد که خاموش خوشمزه و ترد چیپس سیب زمینی است که او ساخته شده او را داش Air Fryer. "این است که باید برای همه در آشپز خانه."

یکی دیگر از خوشحالی داور ستایش ماندولین برای بزرگ محافظ: "هر شنبه من صرف 20 دقیقه در بازار کشاورزان و پس از آن حدود دو ساعت در خرد کردن سبزیجات برای هر آنچه که من تا پایان پخت و پز. این دستگاه یک بازی تعویض! نه تنها نتایج رستوران-سطح قابل توجه اما این یکی خوب در وعده که هر کسی می تواند استفاده از آن با خیال راحت."

داش Safe Slice ماندولین در فروش برای مدت زمان محدود بنابراین بهتر است برای گرفتن این معامله در حالی که شما می توانید — به خصوص اگر شما تعهد به طبخ بیشتر در سال جدید و یا هنوز به دنبال یک هدیه تعطیلات بزرگ برای مواد غذایی مورد علاقه خود عاشق. به عنوان یک منتقد خلاصه آن: "طرح بزرگ اما من واقعا دوست دارم که من پنجه نمی خرد شده با سبزیجات."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im