H&Y Revoring متغیر گام به گام تا حلقه اجازه می دهد تا فیلتر به جا چند موضوع لنز اندازه

تولید کننده فیلتر H&Y راه اندازی کرده است یک سری از جدید گام به گام تا آداپتور رینگ متغیر موضوع اند

توسط DASTESALAMATT در 9 تیر 1399

تولید کننده فیلتر H&Y راه اندازی کرده است یک سری از جدید گام به گام تا آداپتور رینگ متغیر موضوع اندازه اجازه می دهد تا کاربران را به جا یک تک پیچ-در فیلتر های متعدد با اندازه های مختلف لنز. با استفاده از یک فنر جنس زنبق و سوسن موضوع اندازه Revoring می توان به سازگاری با طیف وسیعی از اندازه لنز از طریق یک چرخش حلقه در آداپتور. ایده این است که یک تک پیچ-در فیلتر می تواند بین لنز های مختلف بسیار به سرعت و بدون نیاز به تغییر آداپتور حلقه.

وجود دارد چهار اندازه Revoring برای پوشش لنز موضوعات 37-49mm, 46-62, 67-82 و 82-95. 37-49mm حلقه برای مثال یک 52mm فیلتر. هنگامی که متصل به Revoring که فیلتر می تواند بین لنز است که با استفاده از فیلتر موضوع اندازه 37mm به 49mm با چرخاندن حلقه گردان برای تنظیم اندازه آداپتور موضوع.

چرخاندن حلقه قابل تنظیم بسته عنبیه به آن کوچکترین اندازه و انتشار آن را اجازه می دهد تا این موضوع به گسترش به تناسب لنز در استفاده از. این آداپتور دارای در محل بلافاصله, اما می تواند در پیچ برای امنیت فوق العاده. به آداپتور کردن لنز حلقه تبدیل شده است به دوباره قرارداد عنبیه پس از آن می آید از لنز.

هر اندازه می آید به عنوان یک stand-alone حلقه برای کاربران به ضمیمه خود را فیلتر و یا نسخه دوم در دسترس است که H&Y را فیلتر ND متغیر با یک دایره polariser در حال حاضر ساخته شده است در. متغیر ND محدوده از ND 3-1000 پوشش نور کاهش 1.5-10 متوقف می شود.

من تا به حال زن و شوهر از حلقه در حالی که فکر می کردم یک ویدیو را توضیح دهد و آنها را کمی بهتر است.


H&Y می گوید: Revorings ساخته شده از معماری ساختمان درجه 6063 آلومینیوم دادن آنها به قدرت در حالی که حفظ یک سبک وزن – 67-82 حلقه وزن 64g/2.25 اونس - و فلزی محافظت شده است با مات سیاه و سفید تیتانیوم پوشش.
Revorings در حال راه اندازی از طریق یک کمپین Kickstarter است که اجرا می شود و تا 8 آگوست.

پست-کمپین RRP:

37 – 49mm REVORING: انطباق 52mm فیلتر - $35
46mm – 62mm REVORING: انطباق 67mm فیلتر - $35
67mm – 82 REVORING: انطباق 82 فیلتر - $40

37 – 49mm REVORING متغیر تراکم خنثی ND3-1000 + CPL - $184.00
46mm – 62mm REVORING متغیر تراکم خنثی ND3-1000 + CPL - $189.00
67mm – 82 REVORING متغیر تراکم خنثی ND3-1000 + CPL - $199.00

82-95 Revoring خواهد بود 'کشش هدف" است که در دسترس ساخته خواهد شد باید این کمپین بالا بردن $500,000. باید آن را در رسیدن به $750,000 82-95 حلقه منتشر خواهد شد با ND متغیر و CPL گزینه است. کاهش قیمت در طول مبارزات انتخاباتی را شروع در $23 برای 37-49mm Revoring و $139 به همان اندازه با فیلتر ساخته شده است در. برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به H&Y وب سایت و یا Revoring کمپین Kickstarter صفحه.

آزادی مطبوعات:


H&Y اعلام REVORING: انقلابی آداپتور با یک پیچ و تاب و

تصویربرداری نوآوری مبارزات انتخاباتی در حال حاضر زندگی می کنند در Kickstarter

H&Y Digital Company Limited راه اندازی یک نام تجاری جدید کمپین Kickstarter برای نوآورانه گام حلقه آداپتور H&Y REVORING و REVORING با متغیر تراکم خنثی ND3-1000 & دایره Polariser ترکیب فیلتر با استفاده از DSLR بدون آینه و دوربین های لنز.

این REVORING درست است برای اولین بار در ساختن تصویر جهان است. طراحی انقلابی آن غلبه نیاز به فیلترهای متعدد و گام به گام تا حلقه های صرفه جویی در مصرف عکاسان و فیلمسازان در هر دو زمان و پول است.

REVORING: تاریخ و زمان آخرین کلمه در فیلتر آداپتور

این REVORING می رسد به عنوان یک نوع کاملا جدید از فیلتر آداپتور. با ثبت اختراع در حال بررسی متغیر و سختی جمع شدن تیغه های فن آوری آن می تواند متناسب با هر لنز با موضوع فیلتر با اندازه بین 37 - 49mm, 46mm - 62mm یا 67mm - 82 انطباق یا 52mm 67mm یا 82 پیچ در فیلتر برای اندازه موجود در راه اندازی. این تطبیق پذیری نفی هر گونه نیاز برای عکاسان فیلمبرداران و سازندگان محتوا به حمل چندین گام به گام تا حلقه است که می تواند برای کثیف, کیت, کیف و اضافه کردن وزن اضافی غیر ضروری.

REVORING متغیر ND + دایره Polariser ترکیبی

علاوه بر استاندارد REVORING, H&Y کمپین Kickstarter شامل یکی دیگر از نام تجاری جدید REVORING که ترکیبی از REVORING را آداپتور تکنولوژی با نام تجاری بازار پیشرو متغیر تراکم خنثی & دایره Polariser ترکیب فیلتر. این ترکیب بی پروا ایجاد یک منحصر به فرد و محصول کامل برای تصویر سازان در همه جا.

به طور کامل از بین بردن نیاز به سرمایه گذاری در فیلترهای متعدد برای هر لنز یا چند گام حلقه برای انطباق با فیلترهای موجود در این REVORING متغیر ND + دایره Polariser ترکیب سیستم انطباق متناسب با طیف گسترده ای از لنز بهبود مدیریت و افزایش سرعت گردش کار را به سطح بعدی.

H&Y را REVORING متغیر ND + دایره Polariser ترکیب خواهد شد به سرعت تبدیل به یک ابزار ضروری برای عکسبرداری هر دو در حال حرکت و هنوز هم تصاویر, دادن ثروت از محدوده دینامیکی به کاربر نوک انگشتان با پاداش اضافه شده با کیفیت بالا H&Y دایره Polariser پردازنده.

Kenny لئونگ مدیر عامل شرکت H&Y گفت: "تقریبا 3 سال تحقیق و توسعه همراه با تست رشته های اعمال شده به آوردن REVORING که بسیار نزدیک به واقعیت است. فرایند تولید تضمین می کند که مواد مورد استفاده مطابقت با کیفیت است که مشتریان خود را به انتظار از H&Y. ما با اعتماد به نفس است که تصویر سازان در سراسر جهان را به سقوط در عشق با این مفهوم جدید و REVORING سیستم را به سرعت تبدیل شدن به شریک ضروری برای بسیاری از عکاسان و فیلمسازان."

این REVORING را متغیر تراکم خنثی ارائه می دهد باور نکردنی محدوده دینامیکی از ND3 به ND1000 که برابر است با حداقل 1.5 طریق به 10 متوقف می شود از کنترل نور. با توجه به طیف گسترده ای از متوقف می شود زمانی متفاوت خواهد بود های مختلف بر اساس فاصله کانونی است. جزئیات کامل را می توان در H&Y وب سایت و همچنین در راهنمای محصولات خواهد شد که همراه با هر REVORING.

ژاپنی, Nitto polarising فیلم اعمال شده است برای تولید دایره Polariser بخش از فیلتر ارائه می دهد که تا نزدیکی-جامع 99.9% polarising بهره وری.

بازار پیشرو با کیفیت Meets World-Class نوآوری

کلید REVORING طراحی منحصر به فرد است که در ابتکاری جمع شدن و متغیر دیافراگم. این دقت طراحی شده از ویژگی های اجازه می دهد تا REVORING به 1 فیلتر قابل اجرا به چندین لنز و با پتانسیل گسترده 4 اندازه گزینه های فیلتر, موضوع اندازه از 37mm طریق به 95 پوشانده شده.

این REVORING تولید شده به طور کامل از معماری ساختمان درجه 6063 آلومینیوم ساخت آن فوق العاده قوی و بسیار سبک وزن است. به پایان رسید در یک مات سیاه و سفید تیتانیوم پوشش بیشتر و محافظت از آن را از شرایط نامساعد آب و هوایی این REVORING واقعا رفتن در هر نقطه' راه حل است که در خدمت برای سال آمده است.

ضد اثر انگشت و ضد آب نانو تکنولوژی پوشش اعمال شده است به REVORING برای حفظ شیشه ای از عوامل غیر قابل پیش بینی است که همه عکاسان و فیلمسازان و صورت در هنگام عکسبرداری در خارج از منزل. پوشش کمک می کند تا با کارتن و هر گونه بیش از حد قطرات می توان به راحتی با یک پارچه لنز بدون ترس از بین بردن هر یک از پوشش و بدون ترک خیره اسمیر بر روی شیشه.

آلمانی Schott B270® شیشه نیز شامل پوشش های ضد بازتاب است که عملا حذف همه شعله ور شدن و بازتاب از جلو و عقب سطوح. این کمک می کند تا نور مرئی را از خود عبور شیشه ای با از بین بردن ناخواسته بازتاب دادن کاربر در بهترین نور ممکن است انتقال (تا 97%) بهینه سازی تصاویر برای بیشترین نتیجه ممکن است. آیا تیراندازی در 16mm یا 400 میلی متر شیشه ای و پوشش های مورد استفاده در REVORING تولید تصاویر sharp حتی در 10 جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

H&Y REVORING کمپین Kickstarter

تعدادی از ویژگی های اضافی تایید شده است پیش از این کمپین راه اندازی خواهد شد و محصول نهایی شامل. این خدمات عبارتند از:

 • یک توقف در حداکثر نقطه نشان داده شده در فیلتر حلقه محدود کردن جنبش از VND فیلتر فراتر از حداکثر 10 متوقف می شود (ND1000).
 • اضافی, راهنمای نصب به VND قاب فیلتر به این معنی که شما می توانید کنترل VND و CPL موقعیت های بیشتر به راحتی.
 • جدید لیزر نشانه گذاری خواهد شد به لبه بیرونی VND حلقه. این نشانه گذاری های جدید محاسبه خواهد شد و اعمال بر اساس حداکثر فاصله کانونی قبل از هر crossfade به نظر می رسد کمک به تصویر سازان راه اندازی شات خود را بیشتر موثر است. وجود خواهد داشت یک نمودار H&Y وب سایت ارائه راهنمایی با انواع لنز و سنسور.

کمپین سطح تعهد

 • 37 – 49mm REVORING: انطباق 52mm فیلتر
 • 46mm – 62mm REVORING: انطباق 67mm فیلتر
 • 67mm – 82 REVORING: انطباق 82 فیلتر
 • 37 – 49mm REVORING متغیر تراکم خنثی ND3-1000 + CPL
 • 46mm – 62mm REVORING متغیر تراکم خنثی ND3-1000 + CPL
 • 67mm – 82 REVORING متغیر تراکم خنثی ND3-1000 + CPL


لطفا توجه داشته باشید: بیشتر از اندازه 82 – 95 برای REVORING و متغیر تراکم خنثی + CPL ترکیب باز خواهد شد به عنوان یک هدف کشش به عنوان پیشرفت کمپین می رسد یک سطح خاص از پشتیبان گیری.

قیمت گذاری و در دسترس بودن

H&Y REVORING کمپین Kickstarter آغاز خواهد شد در 29 ژوئن 2020 در 2pm GMT و 9 EST, 9pm هنگ کنگ زمان و اجرا خواهد شد و برای 40 روز تا 8 آگوست سال 2020 است.

 • استاندارد REVORING خواهد شد خرده فروشی بین USD $35 – USD $45
 • REVORING متغیر تراکم خنثی + دایره Polariser ترکیب خرده فروشی بین USD $184 - USD $239.

سلب مسئولیت: به یاد داشته باشید برای انجام تحقیقات خود را با هر crowdfunding پروژه. DPReview می کند بهترین خود را برای به اشتراک گذاشتن تنها پروژه هایی که نگاه مشروع و آمد از قابل اعتماد سازندگان اما همانطور که با هر crowdfunded کمپین همیشه وجود دارد خطر از محصول و یا خدمات هرگز در آینده به نتیجه برسد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب