من کشف Pimm را به عنوان یک دانش آموز در لندن و در حال حاضر آن را به به من کوکتل تابستان — اینجا چرا

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از تابستان پیش من مطالعه-برنامه های خارج از کشور در لندن جایی که من صرف بی اندازه از مقدار زمان در میخانه محلی در اطراف گوشه ای از خوابگاه. علاوه بر این £5 ماهی و چیپس ناهار ویژه خود را در بزرگترین قرعه کشی شد £3 Pimm جام خدمت در قطار سریع السیر ، نوشیدن شیرین و در عین حال ترش کوکتل بود جرعه جرعه مورد علاقه من توت فرنگی شربت ابلیمو اما با یک پیچ و تاب. من به سختی به 20 و بی از این واقعیت است که من می تواند از نظر قانونی مصرف الکل که من کاملا درک نمی کنند که این شگرف نوشیدنی نیست فقط یک نوار تخصص بلکه مسخره آسان (و احتمالا ارزان تر!) به شلاق تا در خانه. پس از آن یک جزء اصلی در اکثر آمریکایی بارها من تا به حال همه اما در مورد فراموش Pimm را تا زمانی که من آمد در سراسر یک بطری از آب نارگیل در دوران اخیر آنلاین الکل اجرا شود. من بی درنگ اضافه به سبد خرید. خواننده عزیز این است شکوه تابستان تا کنون!

اگر شما طعم یک Pimm جام قبل از شما در را برای درمان به دلیل ناب انگلیسی, نوشیدنی است که اساسا یک تعطیلات تابستان در یک شیشه. تلخ Pimm را لیکور می آید زنده با یک چلپ چلوپ از جین و گازدار لیموناد و تبدیل به یک طراوت herby کولر با علاوه بر این از نعناع تازه و برش های خیار و توت فرنگی. آن را مناسب برای خنک نگه داشتن خود در تابستان سوزان گرما و دلیل آن را کم الکل من می sip ترد Pimm جام در تمام طول روز تا کنون که بدون نیاز به مقابله با یک خماری.

پس از شروع از آوریل, من شده اند حضور مجازی کوکتل ساعت با کالج دوستان و اعضای خانواده از سراسر جهان و Pimm جام شده است من رفتن به کوکتل. در واقع من آشامیدنی به نظر می رسد به طوری فانتزی بر روی صفحه نمایش است که آن را متقاعد یکی از این گروه ها به Pimm را فنجان از این نوشیدنی رسمی از ساعت ما. (نباید کلیشه, اما ما در حال حاضر تغییر نام داد که گروه Pimm را ساعت است.)

علاوه بر مزه شگفت آور Pimm است دست پایین مقرون به صرفه ترین کوکتل من تا کنون ساخته شده در صفحه اصلی. هیچ فانتزی تکیلا یا گران Cointreau مورد نیاز — یک بطری Pimm است همه چیز شما نیاز دارید و بقیه مواد را از یخچال و فریزر. در حالی که وجود بسیاری از Pimm جام دستور العمل های آنلاین من معمولا دنبال یکی از پشت بطری که مسخره آسان به جلو و با هم.

اگر شما هنوز هم شکار خود را برای رفتن به کوکتل تابستان و یا سعی نمی Pimm است و در عین حال اجازه دهید این دعوت را به باشگاه. با طعم توت فرنگی تازه های گازدار لیموناد خیار گیاهی و خنک کننده نعناع تمام ظرافت برگزار شد با رنگ قرمز روشن لیکور واقعا خوشمزه فصل تابستان فرار. و همه ما می تواند قطعا استفاده از یک در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im