من کشف نهایی "من Hangry" اسنک — و من آن را تحویل داده تکرار

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.برای کسی

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای کسی که آشپز و می نویسد: در مورد مواد غذایی برای زندگی من بسیار وحشتناک روز کاری عادات غذا خوردن. هنگامی که من شروع به کار من tunnel vision و من نمی خواهم به قطع من جریان برای هر چیزی — حتی یک وعده غذایی. اما زمانی که من ضربه با یک مورد شدید از مفت چنگالمن معمولا جست و خیز ساخت استادانه درست شده ناهار و به جای رسیدن به یک پروتئین بالا میان وعده. و به عنوان دور برگشت به عنوان من می توانم به یاد داشته باشید تشنجی شده است مورد علاقه من hangry-ساعت درمان است. در واقع عشق من برای تشنجی است که بسیار قوی است که من حتی می تواند ردیابی ریشه های آن به بعد من لولا برای اولین بار او نم و معرفی ما به چرمی جویدنی بافت میوه و گوشت. در حالی که من معمولا با شتاب من تشنجی ذخیره کردن از یک سوپرمارکت های محلی پس از coronavirus آمار من بوده است گرفتن آن تحویل هر ماه از گوشتخوار باشگاه — و راستش من هرگز قصد بازگشت به تشنجی راهرو هرگز دوباره!

برای کسانی که نا آشنا با گوشتخوار باشگاه آن را به یک درمان-گوشت تحویل سرویس با یک اشتراک ماهانه گزینه برای میان وعده جعبه پر از بالا و کیفیت گوشت نامنظم رونده گوشت گاو, گوشت گاو, اسنک بوقلمون چوب و بیشتر. آنها با دقت معاون جعبه و حتی ویژگی های مختلف گوشت صنعتگر هر ماه به شما این شانس را به نمونه جدید طعم و رفتار است. به عنوان مثال وجود دارد ویسکانسین رودخانه گوشت میان وعده جعبه پر با سوسیس گوشت استیک ژامبون عسل چوب و فلفل چوب, به نام چند. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که زمینه سفر تشنجی میان وعده جعبه road-trip کلاسیک مانند شیرین-و-تند, BBQ, beef تشنجی ترک خورده فلفل ترکیه چوب و تند هالاپینیو گوشت گاو و گوشت خوک ، گوشتخوار باشگاه نیز سهام دو charcuterie با مضمون جعبه بسته بندی شده با پنیر هیئت مدیره باید-دارا مانند prosciutto serrano و ژامبون قطعه قطعه salamis. و اگر شما احساس splurgy درمان خود را به عجیب و غریب تشنجی دسته گل از الک بوفالو و گوزن و آهو گوشت چوب.

من شخصا سعی کردم میان وعده جعبه نمونه بردار بود که تن از گزینه های تشنجی به اکتشاف. من عاشق اضافه کردن یک زن و شوهر از چوب به جیب عقب به جلو و در طول, طولانی, اجتماعی دور, خانوادگی, پیاده روی است. اما مطلق مورد علاقه من بودند ملایم با طعم گوشت گاو چوب. دختر من و خودمان را در رقابت برای رسیدن به آنها را برای اولین بار. و علاوه بر اینکه فوق العاده رضایت بخش آنها مناسب است که عجیب و غریب پس از ساعت کار هنگامی که آن را خیلی زود برای صرف شام و بیش از حد در اواخر برای یک سنگین میان وعده. محتویات کلاسیک و میان وعده جعبه در حال روشن کردن هر ماه که باعث می شود آنها را هیجان انگیز و سرگرم کننده است. در واقع جولای اسنک محتویات جعبه در حال حاضر زندگی می کنند در سایت و من نمی توانم صبر کنید برای معدن تحویل داده بنابراین من می تواند حفاری به ظرافتهای مانند orange honey teriyaki نامنظم رونده گوشت گاو, شیرین, فلفل قرمز habanero نامنظم رونده گوشت گاو و شیرین teriyaki گوشت چوب.

اگر مثل من شما به خودتان پیدا کنید ولع مصرف یک نیش سریع در شلوغ کاری کرده اند که برای قدردانی از تلاش های مختلف charcuteries یا فقط با داشتن یک زمان سخت پیدا کردن بزرگ keto تنقلات ثبت نام برای گوشتخوار باشگاه با دقت به سرپرستی جعبه فقط ممکن است چیزی که برای شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن