من در نهایت ساخته شده تقلیدی Aldi Chick-fil-A ساندویچ اینترنتی با وسواس

وجود دارد هیچ انکار که Chick-fil-یک ساندویچ مرغ خوشمزه است. (اگر شما آشنا نیست آن را بدون استخوان سینه مرغ که

توسط DASTESALAMATT در 4 تیر 1399

وجود دارد هیچ انکار که Chick-fil-یک ساندویچ مرغ خوشمزه است. (اگر شما آشنا نیست آن را بدون استخوان سینه مرغ که چاشنی دست پوشیده با نان و فشار پخته شده در تصفیه روغن بادام زمینی و سپس خدمت در تست, کره, مستی با سس گوجه فرنگی ترشی تراشه.) حمایت از این شرکت است که یک سوال برانگیز عمل می کنند: تا همین اواخر, این شرکت به طور منظم اهدا پول به موسسات خیریه با سابقه مخالفت با ازدواج همجنسگرایان. هنگامی که من شنیده ام که Aldi تا به حال تمام مواد تشکیل دهنده را به یک تقلیدی نسخه از یاد ساندویچ من بسیار بسیار علاقه مند است.

من برای اولین بار دیدم این ایده بازگشت در ماه نوامبر هنگامی که در راهرو از شرم در مورد آن نوشته شده on Facebook. از آن پس من دیده ام دیگران را همان مقايسه و من معنی آن را امتحان کنید. اما پس از آن تعطیلات آمد و coronavirus اتفاق افتاده است و و و. بنابراین من فقط به خاطر آن است که من می خواستم به این ساندویچ هفته دیگر. اولین بار من سعی کردم برای خرید مواد تشکیل دهنده Aldi بود از مرغ است که من مورد نیاز است. که مواد تشکیل دهنده اصلی, بنابراین من سعی کردم دوباره. سریع به جلو به این هفته و من (و بیشتر!) آنچه که من مورد نیاز است.

بیایید نگاهی به در این قطعات وجود دارد که تنها سه و سپس نگه داشتن خواندن برای من در مقام نقد و بررسی.

بیش از در فریزر بخش شما پیدا کردن یک چند کیسه کیرکوود فیله مرغ. شما عاشق رفتن با کیسه های قرمز است که پوشیده با نان مرغ; این کلید به ساندویچ. (کیسه های دیگر هستند یا نه پوشیده با نان یا مثلا کباب با طعم. شما می خواهید ساده پوشیده با نان آنهایی که!) این کیسه $5.99 برای 24 اونس و معمولا شامل پنج یا شش قطعه مرغ. (کیف من تا به حال شش!) پس از بازرسی من تحت تاثیر قرار با اندازه قطعه و که آنها به وضوح نازک سینه — برخی از مرتب کردن بر اساس از بازسازی مرغ patty. بردنج بود و حتی به نظر می رسید درست است. Aldi طرفداران می گویند که بهترین شرط این است که به طبخ این در هوا سرخ به منظور آنها را به عنوان نزدیک به Chick-fil-A نسخه به عنوان ممکن است به طوری که آنچه که من انجام داد. (اما شما می توانید کاملا پخت و آنها را در فر به مدت 20 دقیقه در هر طرف و در دمای 400°F — اگر هوا سرخ کن!)

کلمه در خیابان است که وجود دارد هیچ جایگزینی برای این نان. شما هم می توانید Aldi تخصص انتخاب شده Brioche نان (2.49$برای چهار) و یا شما می توانید بدون ساندویچ. خوشبختانه من در این فروشگاه تمام زمان بنابراین شما نباید بیش از حد سخت و زمان آنها را پیدا کردن برای خودتان. نگاه در نان بخش — نسبت به پایان سطر.

من می دانم که Chick-fil-A می گوید خود نان ها کره و تست کردم اما احساس می کنم مثل شما نمی توانید معمولا بگویید که مورد. برای این آزمایش من ذوب مقداری کره slathered آن را در داخل هر نیمه و تست آنها همیشه تا کمی. فقط به اندازه کافی بلند به طوری که نان گرم و کمی ترد به لمس است.

اینجا جایی است که من تا به حال به یک ولگرد کوچک. این دستور العمل های تماس برای بزرگ Gherkins همبرگر سس گوجه فرنگی ترشی چیپس اما من Aldi به نظر می رسد هرگز به تراشه از هر نوع — تنها نیزه. و به تازگی فروشگاه من فقط به حال این یک نوع حلال شوید اسپیرز ($3.79 برای 32 اونس). ایده آل نیست. من تصمیم به آنها را دریافت کنید و فقط با دقت آنها را برش را به نازک تراشه-مانند برش و امید برای بهترین.

بررسی من از Aldi تقلیدی Chick-fil-A ساندویچ مرغ

در حالی که مرغ در هوا سرخ کن, من تصمیم به انجام برخی از ریاضی. جوجه-fil-A ساندویچ هزینه $3.89. که به معنی آن را هزینه $7.78 برای دو و $15.56 برای چهار. من قادر به گرفتن به اندازه کافی مواد لازم برای چهار ساندویچ (با مرغ مانده و ترشی) برای $12.27. من یک فن از صرفه جویی در پول, بنابراین من در حال حاضر در هیئت مدیره!

در حال حاضر برای تست طعم و مزه! هیچ Chick-fil-A در هر نقطه در نزدیکی من در حالی که من قرنطینه اما من خورده ام به اندازه کافی از این ساندویچ در طول عمر من به یک نسبتا واضح حافظه آنها. مرغ در Aldi نسخه بسیار آبدار و مرطوب (بدون فنری قطعات!); بردنج چیپس سادگی و دارای یک مقدار خوبی از عطر و طعم (با تشکر از بسیاری از فلفل قرمز و پودر سیر). من باید به توافق برسند با Aldi طرفداران در اینجا: این سلیقه زیبا رفو شبیه به جوجه-fil-A! نان واقعا کمک برای قرار دادن ساندویچ بالای; آنها نرم و روغنی و کمی شیرین است.

من خیلی نگران این ترشی چون من می دانستم که برش تا یک نیزه نمی شود همان به عنوان یک واقعی ترشی دیسک با پوست اطراف همه چیز. اما پس از آن من تا به حال سکته مغزی از نبوغ: وقتی که مرتب درست سه برش ترشی اسپیرز تبدیل به یک تراشه (بیشتر ریاضی!). من حتی نمی متوجه ترشی هک یک بار شروع کردم به خوردن.

من نمی تماس Aldi یک نسخه دقیق المثنی, اما آن را رفو نزدیک است. این هم ارزان تر (هر ساندویچ) و نمی آمده با طرف های مشکوک و ارزش ها است. ساندویچ خیلی خوب بود شوهرم گفت باید آن را تنها ساندویچ مرغ ما را در این خانه و درخواست شده است که ما می تواند آن را برای برخی از دوستان زمانی که ما شروع به سرگرم کننده دوباره.

شما را ساخته اند این Aldi تقلیدی Chick-fil-A مرغ ساندویچ ؟ آنچه شما می خواهم فکر می کنم ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب