من عاشق این شربت خانه-دوستانه شیرینی گرانولا دستور ... که به نحوی می آید از یک فانتزی-Schmancy رستوران

بسیار وجود دارد که در زندگی من در حال حاضر به عنوان من تمرین خود قرنطینه بنابراین من صرف زمان من حلق آویز کردن

توسط DASTESALAMATT در 3 اردیبهشت 1399

بسیار وجود دارد که در زندگی من در حال حاضر به عنوان من تمرین خود قرنطینه بنابراین من صرف زمان من حلق آویز کردن با فر تکان دهنده روغن زیتون و شربت افرا و شکر قهوه ای-پوشش نورد جو و آجیل در 10 دقیقه فواصل تا زمانی که آنها رسیده ایم سطح مورد نظر از toastiness. سپس من مرحله یک عکس در آشپزخانه. بله قرنطینه تبدیل شده و من را به این نوع از کسی که طول می کشد عکس از من گرانولی را کنار بگذارید در حالت عمودی. اجازه دهید من زندگی می کنند.

من تازه شکل گرفته در خانه گرانولی را کنار بگذارید عادت متولد شد و از بحث و گفتگو صورت گرفت که در خانواده من میز صبحانه در نیوجرسی. ما به شوخی در مورد مطلق تطبیق پذیری از جو نورد — شبانه جو مرزه جو و آرد کلوچه نان شیر — تلاش برای یکی کردن هر یک از دیگر با يکديگر اعلام کردند با استفاده از شربت خانه اصلی. (پس از شش هفته هم روشن است که ما ممکن است در حال اجرا از مسائل مورد بحث است.) بیا ناهار من الهام گرفته شده بود به نوبه خود ما جو نورد به گرانولی را کنار بگذارید — و نه فقط هر گرانولی را کنار بگذارید.

ماه پیش یکی از هم اتاقی های من در شهر شام در یازده مدیسون پارک یکی از fanciest رستوران در شهر نیویورک است. او سخاوتمندانه اجازه دهید من تست طعم و مزه محتویات شیشه میسون از خانه گرانولی را کنار بگذارید که او (و هر کس که dines در EMP) رو به خانه را در پایان وعده غذایی. من می خواهم هرگز طعم هر گرانولی را کنار بگذارید و مانند آن. آن را به طور قابل توجهی شورتر از هر فروشگاه خریداری گرانولی را کنار بگذارید من همیشه سعی کردم که کاملا متعادل خوشه جو محدود همراه با یک روح-گرم شدن کره زمین شیرین و لعاب. من می دانستم که شانس همیشه تامین امنیت خود من شیشه بودند باریک به هیچ یک از من نبود (و نیست) باید 600 دلار برای خرج کردن در یک مزه و همراه شراب جفت شدن, بنابراین من scoured اینترنت به صورت یک دستور العمل برای از نو خلق کردن آن است.

من به دنبال NYT دستور العمل پخت و پز است که اتفاق می افتد به نسبتا قرنطینه شربت خانه- و بودجه پسند. چه کسی می توانست تصور می کردند که از یک رستوران که در خدمت غذاهای مانند ماهی قزل آلا بروک درمان با تربچه کنجد & دودی کوچک و خرچنگ با ترشک و تاج خروس? Blessedly این دستور غذا را تنها به نام جو نورد پوسته پسته مصرف نارگیل, تکه های کدو دانه, نمک, نور, شکر قهوه ای, شربت افرا, EVOO و گیلاس خشک. (من تعویض در گردو برای پسته چرا که آنچه که ما تا به حال.) مونتاژ مخلوط در زمان من کمتر از 10 دقیقه است. من پس از آن قرار داده و آن را در فر در یک لایه و حتی و به زودی به اندازه کافی پدر و مادر من در خانه شروع به بوی مانند تخت خواب و صبحانه.

هنگامی که به پایان رسید و سرد به عنوان آیین من ریختن گرانولی را کنار بگذارید به دو خالی چای و قوطی و خانواده میدارد در آن در طول هفته آبپاش آن را بیش از ماست (و یا فقط مستقیما به دهان ما) برای آن طول می کشد. آن را یک ارزش کالا به عنوان ما شروع به اجرا پایین در جو نورد و آلبالو خشک و ما تازه از نارگیل و شربت افرا. تا کنون من از این دستور هر یکشنبه ما شده است در قرنطینه.

آنچه من دوست دارم بیشتر در مورد این دستور این است که این نوع خنده دار از یک تناقض است. بله, آن را از لحاظ فنی متولد شد و از آشپزخانه یکی از fanciest رستوران ها در جهان, اما من تا به حال همه چیز من نیاز به یک دسته را در خانه من بسیار عادی پدر و مادر بسیار عادی شربت خانه. و حتی اگر من نمی باید تمام مواد تشکیل دهنده به نام برای, دستور برگ های اتاق را برای کافی ترفند. تعویض سریع جو برای نورد جو خشک زغال اخته برای گیلاس خرد نارگیل, نارگیل برای دانههای قهوه ای تیره برای نور و شکر قهوه ای و هر مهره برای پسته است. فرمول ادم — من قول می دهم.

مثل من و شما به سرعت یاد بگیرند که fanciest گرانولی را کنار بگذارید در جهان نیست که تصور. سحر و جادو است که به سادگی که آن را به یک درمان معنای به اشتراک گذاشته شود. و تا زمانی که این غلات باعث می شود روزهای یکشنبه در حالی که پناه-در-محل احساس حتی کمی خاص من ساخت یک ol' به صورت دسته ای.

این داستان بخشی از ما ماندن در منزل و سری که در آن Kitchn سردبیران و همکاران به اشتراک گذاشتن دستور العمل و ابزار و عادات که در حال کمک به آنها را از طریق همه گیر. که ما کار را برای پهن کردن منحنی ما در حال پخت و پز بیشتر خرید کمتر و به دنبال خوب و روشن و تا آنجا که ما می توانیم. در این disorienting زمان در اینجا چیزی است که نگه داشتن ما رفتن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن