من خودم بستنی, اما من به طور کامل تایید پیمانه نیم لیتری Jeni پر زرق و برق بستنی

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را

توسط DASTESALAMATT در 27 فروردین 1399

این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران' چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

من پدر و مادر خود را در یک فروشگاه یخ کرم بنابراین اولین کار من با عنوان (در سن مناقصه از هشت) بود نرم در خدمت Swirler. من می خواهم ایستادن بر روی یک شیر جعبه در مقابل نرم در خدمت دستگاه پر کردن مخروط و مطمئن شوید که هر یکی بود که کامل اوج. بعد از آن من شد یک آشپز شیرینی شلاق تا 15 گالن دسته از بستنی در یک زمان و تان شدیدا بیش از هشت طعم یک شب قبل از هر یک از خدمات. چیزی که سعی دارم بگویم این است: من می دانم و عاشق بستنی, بنابراین شما باید باور کنید وقتی که من به شما بگویم که Jeni پر زرق و برق بستنی بهترین است.

مهم نیست که چه بستنی مورد علاقه خود را و طعم است, آیا تا به شما پوشانده شده است. اگر نعناع تراشه است که شما چیز—lookin' at you, Chris مراکش—Jeni را نعنا تراشه است که ارزش خود را پرتاب قاشق سراسر آشپزخانه برای. من احمقانه فکر وانیل شد من عطر و طعم مورد علاقه. سپس من سعی کردم Jeni عسل و وانیل لوبیا و متوجه شدم که در واقع مورد علاقه من در عطر و طعم.

Jeni است حق بیمه فیلادلفیا به سبک بستنی, که به معنی آن را شامل نمی شود هر گونه تخم مرغ یا زرده; همه غنا و بدن می آید از با کیفیت بالا, چمن-تغذیه شیر و خامه. بدون تخم مرغ گرفتن در راه طعم لبنیات و عسل و وانیل واقعا درخشش را از طریق. این کرم و منحط اما هنوز هم پس از اتمام بسیار تمیز و نور در کام که من می توانید به راحتی خوردن یک کل پاینت در یک نشسته است. و چون آن را سبک تر از فرانسوی-سبک کاستارد مبتنی بر, بستنی, این بستنی وانیل ساخته شده است برای à la mode. وجود دارد هیچ چیز بهتر برای بالای یک گرم تکه از پای زغال اخته یا ساندویچ بین یک زن و شوهر از BA's بهترین شکلات کوکی تراشه.

این Jeni پشت Jeni بود همچنین یک آشپز شیرینی و این نشان می دهد که در راه او توازن ظریف گل طعم عسل و وانیل را با تنها مقدار مناسبی از نمک. نگران نباشید: این شور بستنی با هر وسیله ای اما آن را چاشنی فقط به اندازه کافی به منظور افزایش مشک شیرین عطر وانیل. این لوبیا وانیل-خالدار پاینت بازدید من سخت در راه دیگر vanillas هرگز. آن را از خواب بیدار قدیمی من یخ مغازه کرم خاطرات و باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای من برای جلوگیری از خوردن هنگامی که من پاپ باز یک پاینت. شوخی نمی کنم: این روز ولنتاین به جای گل, شوهرم مرا شگفت زده کرد با شش بسته از Jeni بستنی. من فکر می کنم شما می دانید که پاینت من spooned راه من از طریق اول است.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de