من تقریبا به زندان رفت برای Philando کاستیا. من بسته من رستوران برای جورج فلوید.

در روز شنبه 28 مارس در تظاهرات و راهپیمایی از طریق مینیاپولیس به تقاضای عدالت برای جورج فلوید بود که کشته شده

توسط DASTESALAMATT در 10 خرداد 1399

در روز شنبه 28 مارس در تظاهرات و راهپیمایی از طریق مینیاپولیس به تقاضای عدالت برای جورج فلوید بود که کشته شده توسط پلیس در روز دوشنبه و تعداد بی شماری از مردم سیاه و سفید شده اند که قربانیان خشونت های پلیس. چندین رستوران در مینیاپولیس توقیف برای شب به ایستادگی در همبستگی با جامعه سیاه, از جمله سه نفر گیاهی غذای روح, رستوران. سه نفر را صاحب لوئیس شکارچی, یک پسر عموی Philando کاستیا که کشته شد, یک افسر پلیس در سال 2016. هنگامی که من تو را دیدم سه نفر پست در آن Instagram داستان است که آن را بسته شب من به نام شکارچی برای دیدن اگر او می خواست برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را. در اینجا چیزی است که او به من گفت که از طریق تلفن و صبح روز پس از پنج شنبه شب شد. —پریا کریشنا

جورج فلوید. شنیدن و دیدن آن را به من بدن ذهن و روح من ویران شد. آن را به من در زمان به عقب به زمانی که Philando کاستیا کشته شد, یک افسر پلیس در سال 2016. کاستیا پسر عموی من بود. زمانی که او کشته شد و من با حضور در یک اعتراض در سنت پل و روز بعد من رو به 20 سال در زندان است. من متهم به پرتاب بطری آتش زا به سوی پلیس است. من مبارزه کردند که پرونده برای دو سال و نیم و با کمک جامعه من, من ضرب و شتم اتهامات عنوان شده علیه. این که چگونه من قادر به باز کردن رستوران من انداختن.

پس از همه گیر من شده اند انجام takeout و تحویل. اما شب گذشته من بسته چون من می خواستم به در همبستگی با جامعه است. من نمی خواهم به نگه داشتن من در رستوران در حال اجرا دانستن است که یک مرد تنها مرده بود. من فقط به حال به ایستادگی برای یک دقیقه.

فلوید مشغول به کار در صنعت رستوران. به عنوان سیاه و سفید افراد مشغول به کار در صنعت رستوران مواد غذایی ما است ، شما که اینقدر عشق به مردم است. برای Floyd به کار در صنعت رستوران, او تا به حال به یک نفر-سرور. او یک فرد خوب است.

من و خانواده ام نورد از طریق اعتراض شب گذشته فقط تماشای چیزهایی اتفاق می افتد. من تو را دیدم خشم و صدمه دیده است. من در مینیاپولیس, اما من نمی توانید در خیابان. آن را فقط آورده و از آن خاطرات از آنچه که من را از طریق رفت—رفتن به یک اعتراض و گرفتن متهم از چیزی است که من انجام نداده است. آن را ترسناک و طاقت فرسا بنابراین من دور ماندند.

لوئیس شکارچی در خارج از رستوران خود را سه نفر در مینیاپولیس.

عکس کارینا LOFGREN

امروز من خواهد شد حذف کردن یک جعبه ضد عفونی کننده برای همه وجود دارد. اگر من به حال پول را به آنها خوراک من خواهد بود. اما ما یک کسب و کار کوچک, و من اصلا به بودجه. همچنین ما در حال رفتن را از طریق یک بیماری همه گیر و رکود است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de