من تمرین Zuo Yue Zi از دور وقتی که من نمی تواند با خواهر زن بعد از زایمان

در 3:57 صبح روز دوشنبه, آوریل 30th, من از خواب بیدار با یک متن از برادر من-در-قانون: "نوزاد دختر روبی متولد شد

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

در 3:57 صبح روز دوشنبه, آوریل 30th, من از خواب بیدار با یک متن از برادر من-در-قانون: "نوزاد دختر روبی متولد شد و در 1:09 a. m." این خواهر من بود اولین نوزاد و پدر و مادر ما اولین نوه. پس از تبادل هیجان زده پیام با خانواده من در گروه ما چت, من از رختخواب بیرون می کردم و راه می رفت به هنوز تاریک ، من برداشت یک قطعه از زنجبیل و یک قاشق و ایستاده بر نزول شروع به انجام آنچه تازه ضرب چینی خاله انجام داده اند برای هزاران سال پس از دریافت اخبار از تولد در خانواده: شروع کردم به پوست کندن زنجبیل.

وجود دارد دو اساس به رعایت zuo yue zi—座月子—باستانی چینی پس از زايمان سنت مراقبت از مادران جدید: خوردن تغذیه کننده و ترمیم کننده مواد غذایی حاوی تخصص مواد و سلول. به معنای واقعی کلمه ترجمه zuo yue zi به معنی "نشستن یک ماه چرخه" و یک سنت شده است که در مستند به عنوان اوایل به عنوان 960 آگهی. با سلول تقریبا مراقبت از COVID قرنطینه این کار من برای ارائه خواهر من با ترمیمی ظروف.

برای اولین بار در لیست من بود, زنجبیل, برنج سرخ شده, یک بشقاب من خیلی آشنا با من نمی نیاز به یک دستور غذا. من با استفاده از ساطور به, ابگوشت دو اینچ زنجبیل برای پوست کنده عرض matchsticks و سپس با بدن صاف از ساطور من شکست سیر, کاهش, خشک لایه برداری از میخک و انتشار آب به عنوان مادر من به من آموخته بود که من برای اولین بار آموزش طبخ. خواهر من را دوست دارد مقدار زیادی از سیر تا اضافه کردم کمی بیشتر از من می دانستم که ظرف نامیده می شود.

بعد تا بود عناب سوپ با goji بری و مرغ و نوشیدنی های گرم برای اولین بار ساخته شده با جو و زنجبیل و دارچین و دوم با عناب و توت goji. بر خلاف زنجبیل, برنج سرخ شده, من تا به حال هیچ حافظه برای این چیزها بنابراین من پخته شده در تب و تاب گوشی من با دقت به دنبال دستور العمل های یکی از دوستان بود عکس از چهل روزیک کتاب, من می توانم یک کپی فیزیکی در زمان برای بچه روبی تولد اما که راهنمایی کرده بود با اینحال شده است یک بخش اساسی از دوره سقوط در zuo yue zi.

فقط چند ماه قبل از همه من می دانستم که در مورد این مراسم بود که درگیر آن مواد غذایی است. من تا به حال هیچ ایده که غذاهای اجازه دهید به تنهایی چگونه به آنها آماده است.

به عنوان حاکم مادر از واحد خانواده ما مادرم قرار بود مسئول ساخت zuo yue zi ظروف برای خواهر و تیفانی خیلی مثل من بزرگ مادر بزرگ انجام داده بود برای او. این طرح برای مادر من به پرواز از خانه اش در کالیفرنیا به نیویورک و اقامت با من برای یک ماه برای کمک به مراقبت از خواهر من. اما به عنوان تیفانی تاریخ به دلیل نزدیکی کشید و همه گیر باز شدن در سرعت خشمگین تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر نصب روزانه طرح تا به حال گیریم. در اواخر مارس زمانی که من در مورد برای ارائه در NYU Langone بیمارستان شهر نیویورک ملی بود, کانون COVID-19. همه غیر ضروری کسب و کار بسته شد, فرماندار کومو بود در تلویزیون هر روز در برقراری ارتباط یک نیاز مبرم برای هواکش و فروشگاه های مواد غذایی, پس از مارپیچهای از بالا انباشته زیادی تا به حال تبدیل شدن به تخته شطرنج برای پر مخاطره مانور; تحمل بار جمعی ما نگرانی در مورد بقا کمبود و آمادگی.

نه تنها می تواند مادر من با من نمی ماند در شهر نیویورک و آماده zuo yue zi غذاهای فقط گرفتن مواد اولیه خواهد بود یک چالش است.

من هیچ تجربه مراقبت از نوزادان—من هرگز تغییر پوشک در زندگی و برنامه ریزی در داشتن هر فرزند بیولوژیکی از خود من است. مسئولیت بودن خواهر من تنها پس از زايمان یاور دلهره آور بود. اما پخت و پز ؟ که من می تواند انجام دهد. من ملاقات نکرده غذایی چالش من نمی رغبت و آماده zuo yue zi در طول یک بیماری همه گیر خواهد بود چالش نهایی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب