من سعی کردم 27 مختلف منجمد همبرگر بتس و این بهترین آنهایی که

همبرگر را به صورت کامل تنبل تابستان شام — به ویژه هنگامی که بتس در حال حاضر تشکیل شده و آماده به طبخ. فقط آتش

توسط DASTESALAMATT در 5 مرداد 1399

همبرگر را به صورت کامل تنبل تابستان شام — به ویژه هنگامی که بتس در حال حاضر تشکیل شده و آماده به طبخ. فقط آتش تا گریل یا تابه سرخ و شام آماده در دقیقه. بدون سر و صدا. به همین دلیل آن را هوشمند برای همیشه ذخیره کردن منجمد همبرگر در دست (و یک بسته نان در فریزر بیش از حد).

اما با بسیاری از برندها در بازار, آن را سخت بدانید که آنهایی که standouts — مگر اینکه البته شما سعی کنید همه آنها را. به طوری که دقیقا آنچه که من انجام داد.

چگونه ما انتخاب شده و تست شده منجمد همبرگر

من گرد همه منجمد همبرگر پیدا می کنم در زیر دسته بندی ها: گیاهی, alt, گوشت, گوشت گاو و بوقلمون. (من از مطالعه حذف شدند گاومیش کوهان دار امریکایی و مرغ, برای حفظ زمین بازی حتی.) سپس من اقدام به طبخ آنها را در داخل پرانتز در طی یک هفته. من پخته شده همه بتس با توجه به دستورالعمل بسته در یک کتری را روی اجاق گاز. (توجه داشته باشید: یک برگر گیاهی با نام تجاری توصیه می شود فر, بنابراین من آن را سعی کردم هر دو راه برای در امان باشند.) خانواده من و تست کردم همه بتس ساده به عنوان به خوبی به عنوان کلاسیک با لباس مستی, کاهو, گوجه فرنگی, ترشی, خردل و سس گوجه فرنگی.

در اینجا نتایج حاصل از دو هفته برگر ثروت باد اورده.

بهترین گوشت گاو منجمد برگر: بابا گوشت گاو آنگوس, $12.89 برای شش بتس (2 پوند)

وقتی که من آغاز کرده است در این سفر من شگفت زده برای پیدا کردن که واقعا وجود دارد که بسیاری از مارک های گوشت منجمد گاو بتس در بازار است. یا مردم خوشحال به نظر می رسد به اندازه کافی خود را به شکل بتس خود به خود آنها خرید یخچال نسخه (که معمولا فروشگاه با نام تجاری) و یا برگر گیاهی گرفته اند بیش از همه املاک و مستغلات در فریزر بخش است. از دشت بتس من قادر به پیدا کردن بسیاری از طعم نسبتا یکسان اما یکی وجود دارد که ایستاده بود. بابا تا به حال یک دست تشکیل بافت و واقعا آبدار فربه عطر و طعم. این بتس صادقانه طعم درست مانند خانه.

بهترین منجمد بوقلمون برگر: معامله گر جو ترکیه برگر 3 دلار برای چهار بتس (1 پوند)

به نوعی من دنبال پایین تر منجمد بوقلمون برگر بتس از بتس گوشت گاو در خرید گشت و گذار و در نهایت به پایان رسید تا با بیش از نیم دوجین برندها را امتحان کنید. چندین بودند وحشتناکی خشک و یکی خیلی بیش از حد brined که آن را به من یاد lunchmeat. خوشبختانه هر چند معامله گر جو کشیده طریق با یک بوقلمون خوشمزه برگر که بسیار آبدار است. آن را نمی باید خیلی عطر و طعم خود را (به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از یک بوقلمون برگر) اما انجام می شود کاملا در مستی با تمام اتصالات.

بهترین منجمد Alt-برگر گوشت: Gardein نهایی با پایه گیاهی برگر $4.09 برای چهار بتس (12 اونس)

من طعم دیگر بسیار قانع کننده می خواهم-بود بتس گوشت گاو پیدا کرده اند و آنها را به گزینه های زیادی برای افرادی که می خواهید به آبدار بودن گوشت ... بدون کل گوشت ، Gardein نهایی با پایه گیاهی برگر ضرب و شتم رقابت به دلیل آن قابل مقایسه, در طعم و مزه به مارک های پیشرو و بتس پخته می شود از منجمد (که نیست در مورد دیگران است که باید به دقت یخ در یخچال برای اولین بار). این برگر بتس نیز حاوی فقط 4.5 گرم چربی (بدون چربی اشباع شده) در مقایسه با حدود 20 گرم در مارک های دیگر است. طعم عاقلانه این نام تجاری منفجر دیگر منجمد faux همبرگر بیرون از آب با آن پاک و ساده و مورد پسند و در عین حال کمی طعم شیرین بدون قریب به اتفاق سویا طعم غذا در دهان.

بهترین منجمد برگر گیاهی: هیلاری جهان بهترین برگر گیاهی: $5.49 برای 4 بتس (10 اونس)

این سخت ترین دسته به قاضی عمدتا به دلیل برگر گیاهی است که در تلاش به رابجای دیگری جا زدن گوشت در بزرگ طیف وسیعی از طعم و سبک. در پایان, من آن را تنگ پایین به بتس که اریب "کلاسیک" و در مقایسه با عطر و طعم خود را بافت و عملکرد در مستی. اکثر آنها بسیار خوب است اما هیلاری ایستاده بود برای داشتن یک بیشتر ریز دانه با بافت و مورد پسند متعادل عطر و طعم است که هیچوقت از دست داده در مستی. آن را پخته و با آرامی ترد بیرونی ساخته شده است که آن را فوق العاده خوشمزه خود را در آن مانند یک تخت گیاهی tot. و اگر چه آن را کاملا نرم در داخل آن برگزار می شود با هم به خوبی. یکی از گیاهی در تستر گروه اعلام آن را مورد علاقه و ما نمی تواند استدلال می کنند.

های مورد علاقه خود را منجمد همبرگر patty در این لیست ؟

دانیل Centoni

نویسندگان

دانیل Centoni مواد غذایی نویسنده ویرایشگر دستور دهنده و نویسنده کتاب آشپزی مستقر در پورتلند اورگان است. کار خود را در خوار به دست آورده جیمز ریش جایزه روزنامه نگاری در سال 2016. او آخرین کتاب آشپزی "پورتلند آشپز" منتشر خواهد شد در پاییز سال 2017.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن