من سعی کردم 40 کیسه های ساده چیپس سیب زمینی (بله 40!) و این شد بهترین آنهایی که

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من معمولا

توسط DASTESALAMATT در 30 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من معمولا نمی دهد بیش از حد فکر به چیپس سیب زمینی. من یا چوب به رفتن به مارک های من بوده ام پس toddlerhood یا خرید هر چه در فروش. پس از همه نیست همه آنها تقریبا یکسان است ؟ نوچ! اگر چه همه چیپس سیب زمینی خوب هستند (منظورم این است که آنها نمک چربی و کربوهیدرات در ترد فرم چگونه می تواند از آنها نمی شود؟), برخی از مارک های نمیفهمد چگونه برای رسیدن به عظمت است. من باید می دانم که چون من به تازگی صرف یک هفته مزه بیش از سه ده کیسه های مختلف.

شما ببینید با تابستان پیک نیک و کباب کردن حیاط خلوت در افق من و خانواده ام تصمیم گرفت از آن زمان برای پیدا کردن اگر واقعا خاص سیب زمینی تراشه بود که بهتر از بقیه. بنابراین من گرد تقریبا هر نام تجاری من می تواند در طیف گسترده ای از دسته بندی و تنظیم خودم و گروه (اجتماعی فاصله) فهیم tasters به وظیفه مهم از خوردن هر یک. معلوم بسیاری وجود دارد, بسیاری از مارک های چیپس سیب زمینی وجود دارد حتی زمانی که شما دنبال آن هستید در فقط ساده ol' شور چیپس.

چگونه ما انتخاب شده و تست شده چیپس سیب زمینی

نیز وجود دارد که تن های مختلف بافتنی, سیب زمینی تراشه تکرار — ما در حال صحبت کردن در موجی کتری-پخته انباشته اغراق پخته و کلاسیک. من هر کیسه ساده, چیپس سیب زمینی, من می توانم پیدا کنید (در چند فروشگاه مختلف که من به رهبری بود به هر حال). من پس از آن تقسیم آنها را به دسته های ساخته شده است که حس: پخته کلاسیک, کتری, و غیره.

ما تا به حال بسیاری از تراشه های آن را در زمان چند روز برای من رسمی تیم از تست به طعم و مزه از طریق همه آنها را. کام خستگی یک مسئله بسیار واقعی در هنگام مصرف مقادیر بالایی از نمک و چربی است. برای مبارزه با این, ما می خواهم طعم از طریق یک دسته انتخاب کنید بالا و طعم و مزه آن دوباره روز بعد به تایید برنده است. آن را احتمالا می تواند در حالی که قبل از من طلب چیپس سیب زمینی دوباره اما برای بقیه از شما در اینجا ایستاده-outs.

بهترین سیب زمینی کلاسیک تراشه: بهتر ساخته شده اصلی

ما مطمئن نیستیم که چه راز خود است, اما این 90 سال دیترویت با نام تجاری باعث می شود چیپس سیب زمینی است که بسیار فوق العاده نازک و سبک که آن را تقریبا مانند خوردن crisped هوا. و در عین حال به نوعی از عطر و طعم از این تراشه ها است و بیشتر سیب زمینی-y از برخی ضخیم تر برش مارک های ما سعی. آنها سحر و جادو و قطعا ارزش دنبال کردن را آنلاین به عنوان آنها در دسترس در تمام نقاط کشور. خوشبختانه ما runnerup در کلاسیک دسته است و بیشتر به طور گسترده ای در دسترس: معامله گر جو نوای کلاسیک تراشه کاملا چاشنی زیبا و نازک و ترد و واقعا انتخاب جامد. البته یاد دراز را نمی نا امید, اما آنها بسیار شورتر از گزینه های دیگر (که شما ممکن است بسته به tastebuds خود را!).

خرید: بهتر ساخته شده اصلی 3 دلار برای 10 اونس در هدف

بهترین کتری-سبک سیب زمینی تراشه: کتری با نام تجاری سیب زمینی چیپس نمک دریایی

واضح است که آمریکا دوست دارد آن کتری چیپس سیب زمینی. (این بزرگترین دسته ما طعم با 13 گزینه های در مخلوط.) برخی از مارک های ما سعی شد یا بیش از حد ضخیم بیش از حد سخت و بیش از حد چرب یا فاقد عطر و طعم اما کتری با نام تجاری ارائه شده کتری-تراشه افلاطونی ایده آل است. تراشه قوی بودند اما با خرد crispness. عطر و طعم قوی بود و سیب زمینی-y و آنها به خوبی شور اما نه بیش از حد بالا و نه بیش از حد چرب است. معامله گر جو تاریک حنایی کتری پخته شده چیپس سیب زمینی نیز یک fave اما در کلاس خود. این تراشه در حال پخته برای مدت طولانی آنها به قهوه ای روشن که به نظر می رسد به منظور افزایش عطر و طعم خاکی و caramelize قند طبیعی و در نتیجه چیزی شبیه به چیپس سیب زمینی شیرین اما نه.

خرید: کتری تراشه های نمک دریا $4.50 برای 13 اونس در رشد بازار

بهترین موجی سیب زمینی تراشه: بهتر ساخته شده Krinkle برش

هنگامی که شما فکر می کنم موجی از تراشه های شما احتمالا فکر می کنم عدالت هستند. حداقل من انجام دهد. اما از هم اکنون من فکر کردن در مورد این تراشه جادویی از دیترویت ، آنها در همه جا در دسترس, اما آنها باید باشد. این تراشه ها ارائه شده عمیق تر و دلچسب حنایی طعم سیب زمینی که هیچ یک از تراشه های دیگر بود. اما به عنوان خاکی به عنوان آنها طعم بافت فوق العاده سبک و با روح. و طعم غذا در دهان بود یادآور پوره سیب زمینی به جای گریس. چه به عشق ؟ دوم ما انتخاب شد و بیشتر به راحتی در دسترس تخته سنگ دره عمیق و باریکساخته شده با روغن آووکادو که به تراشه های غنی اذوقه و نوشابه عطر و طعم.

خرید: بهتر ساخته شده ویژه Krinkle برش چیپس سیب زمینی 3 دلار برای 10 اونس در هدف

بهترین سیب زمینی تنوری چیپس: Ruffles پخته اصلی

چیپس پخته اند که "برای شما بهتر است" سلامت halo و متاسفانه اندکی "چیزی خوشمزه از دست رفته است" نوعی از عطر و طعم. در حالی که من معمولا یک فن من می توانید ببینید هدف خود را. Ruffles پخته اصلی تراشه باید 70 درصد چربی کمتر از تراشه های به طور منظم — clocking 120 کالری و 3 گرم چربی در هر 1 اونس در مقایسه با 10 گرم از چربی خود را به طور منظم همتای. اما محتوای چربی نیست و تنها چیزی که متفاوت است. در میان همه چیپس پخته ما سعی کردیم, ما نمی تواند کمک کند اما توجه اندکی "حبوبات مانند" طعم و مزه. با استفاده از این در ذهن اگر شما می خواهید یک شور نازک و ترد تراشه آنالوگ بدون تمام محتوای چربی پخته Ruffles باید نقطه ضربه. این حال خوب بحران و کمی بیشتر مورد پسند مشخصات عطر و طعم از دیگر پخته نسخه های ما طعم.

خرید: Ruffles پخته اصلی $3.29 برای 6.25 اونس در هدف

بهترین و کم نمک چیپس سیب زمینی: ذخیره کردن را به آرامی شور

با 50 درصد کمتر نمک به طور منظم از تراشه های ما می رود به جریان توسط این دسته است. معلوم تراشه های ما سعی شد تمام خوشمزه چاشنی که نشان می دهد چگونه به شدت شور ترین چیپس سیب زمینی معمولی می تواند باشد. این وضع را به آرامی شور (با 65 میلی گرم سدیم در مقابل 170) بودند standout برای کلاسیک خود را نیز چاشنی سیب زمینی تراشه عطر و طعم و نازک نور بحران. اگر شما عشق کلاسیک غیر روحانی را, شما را دوست دارم این. در واقع من در حال حاضر ترجیح می دهند این به کلاسیک دراز است زیرا آنها مقدار زیادی شور است. اگر شما به دنبال یک هیچ-نمک رژیم غذایی برای نگاه بهتر ساخته شده با نام تجاری هیچ-نمک-اضافه شدن تراشه است. آنها بیش از حد تحت چاشنی برای ما, اما آنها فوق العاده نازک نور و بافت ترد استثنایی بود.

خرید: ذخیره کردن را به آرامی شور $3.59 برای 7.75 اونس در هدف

بهترین اغراق سیب زمینی تراشه: وضع را Poppables نمک دریا

اگر شما ولع مصرف یک سیب زمینی تراشه است که کمی بعد تر به آن اغراق نسخه راه رفتن است. وضع را Poppables نقطه ضربه خود را برای سرگرم کننده بازی شیر یا خط-در-خود را در دهان شکل شبیه به Chex Mix. بهترین راه برای توصیف این نوآوری است تصور کنید که خود را مورد علاقه سیب زمینی تراشه بزرگ شدم و ازدواج ذرت بو داده. طعم به یاد ما یک بیت از Funyuns اما بدون پودر پیاز — شکوه mash-up از شور مرزه و کمی شیرین است.

خرید: وضع را Poppables نمک دریا $3.59 برای 5 اونس در هدف

بهترین لوله چیپس سیب زمینی: خوب واضح کلاسیک اصلی

انباشته تراشه های خود را قوی و در عین حال روح بحران و برای همیشه جالب فرآوری و طعم و بافت خود را ویژه وحش. Pringles صاحب رده اما ما نمی تواند کمک کند اما سقوط برای underdog اینجا. خوب ترد چیپس گرفتن عمق و earthiness از سیب زمینی پخته و پوست سیب زمینی ساخته شده است که آنها را یک فن های مورد علاقه. آنها رضایت بخش بحران با تشکر از روغن پالم (که این شرکت منابع پایدار).

خرید: خوب ترد اصلی $3 برای 5.6 اونس در خارج

آیا مورد علاقه خود را به سیب زمینی تراشه را در لیست ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب