من سعی کردم یک دسته از گیاهان دارویی کیت به رشد یک پیروزی باغ در طول قرنطینه — در اینجا چگونه آن رفت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در اوایل

توسط DASTESALAMATT در 21 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در اوایل این بهار من دست من در چند های مختلف گیاه کیت را امتحان کنید (درست قبل از اینکه همه ما متوجه است که ما می خواهم به ماندن در داخل برای مقدار پیش بینی نشده در زمان). من عاشق این ایده از تماشای من کوچک دانه به رشد, زیبا, معطر, گیاهان فقط به عنوان ما بیدار شدن از ما شیکاگو زمستان. من امیدوار و انتظار و آمادگی برای بیمار می شود. و سپس همه چیز رو واقعی: بهار رو لغو پیش دبستانی بود و ما متوجه شدیم که ما در برخورد با جهانی همه گیر.

من ماندم, به و کیت شدند به یک شروع عالی — آنها واقعا ساده برای جمع آوری و تولید جوانه در به سختی هر زمان و در همه. در اطراف این زمان آنها شروع به جوانه زدن ما رو یک نگاهی به آنچه COVID-19 واقع شد (و یا آنچه در آن دنده می شود) و یک آرایشگر در بر داشت خود را از کار. من به سرعت درهم را به عمل و به زودی متوجه شدم تمام وقت نویسنده مستقل/عکاس رسانه های اجتماعی, مدیر, خانه دار محله ماسک ساز کوک مادر سگ-watcher, و خیلی بیشتر. در طول این زمان من هنوز آبیاری گیاهان (شاید نه به اندازه کافی است ؟ شاید بیش از حد?), اما آنها به زودی تبدیل به یکی دیگر از تعهد به جای یک منبع از هیجان است.

به عنوان هفته رفت و در باغ من به پایان رسید تا به دنبال بیشتر شبیه گلدان کوچک از شکست وجود دارد (یکی thriver اگر چه آن را به حال چیزی برای انجام با من; خواندن نگه دارید). من واقعا bummed که من گیاهان مثل خودم دنبال شد بدتر برای پوشیدن دارم. این بود که من اول همه گیر من اولین بار که "نان آور." متاسفانه من سبزی رو هر چه من تا به حال به سمت چپ ... که بسیار نیست.

چند هفته به روند, من و همسرم ساخته شده در آخرین دقیقه تصمیم به ترک شیکاگو در حالی که coronavirus بود و خزنده به سمت آن قله و من فکر می کنم این حرکت چیزی است که در نهایت یک شماره بر روی گیاهان. ما به سرعت بسته بندی ملزومات: بچه سگ, مواد غذایی, دستمال توالت, عکس تجهیزات, چراغ رومیزی, کامپیوتر و گیاهان. گیاهان چپ خود را خوشحال به خانه ما, اتاق آفتاب / پاسیو و سفر در یک ماشین پر به خانه مزرعه که خوب بود و سرد و در حال حاضر که من فکر می کنم در مورد آن بسیار تیره تر از قبلی خود را آفتابی فضا.

بین کار جدید من برنامه و acclimating به زندگی با پدر و مادر من (نه شکایت! من سپاسگزار برای آنها) کمی گیاهان فقط نوع رو تنظیم در پشت رایتر. خود را قوی شروع می شود اما به من اعتماد به نفس کامل برای نوشتن این مقاله و توصیه کیت برای کسانی از شما که آماده و مایل به کمی زمان و حساسیت به باغ خود را. در اینجا چیزی است که من کردم.

1. بیل به چنگال آلی خانه باغ در دانه ست

من بیل به چنگال گیاهان دارویی آغاز شده است در واقعا قوی داشته باشید. من تحت تاثیر قرار گرفته بود در چه ساده کیت راه اندازی شد وجود ندارد بیش از حد بسیاری از "مسائل" در بسته همه چیز را جمع و جور بود و به خوبی طراحی شده حق را به دستورالعمل و قیمت مناسب. من به خصوص دوست داشتم کمی غلاف دانه در آمد; آنها واقعا محکم و من نگه داشته و آنها را به فروشگاه های کوچک و لوازم صنایع دستی مانند دانه و سوزن.

همچنین بیل به چنگال یک خانواده اجرای کسب و کار روستایی, اورگان آغاز شده توسط یک زن و شوهر (آنا و جف) که عشق به تدریس بچه های خود را در مورد ارزش رو به رشد مواد غذایی خود را. من فکر کردم آن را تنها اتصالات که من 4 سال به من کمک کرد گیاه دانه ها — و او کاملا آن را دوست داشتم. آن را آسان و سرگرم کننده; واقعا یک تجربه یادگیری بزرگ. این کیت شامل دستورالعمل های دقیق و شما همچنین می توانید پیدا کردن مفید رشد ویدئویی در سایت.

خرید: بیل به چنگال آلی خانه باغ بذر کیت $27

2. گلکاری ریختن آفرینش باغ در یک کیسه

آنچه که من قدردانی بیشتر در مورد این کیت بود که آنها خیلی کوچک و جمع و جور. آنها ایده آل برای یک آشپزخانه کوچک با بسیار کمی فضای ضد. بر خلاف دور گلدان, کیسه های بیشتر از دراز قایق رانی شکل که به معنی کمتر تلف فضای بین کیسه های. من هم دوست دارم که آنها عمیق تر; اگر شما کنجکاو گربه یا بچه هایی که می زند و بر آن خاک نمی خواهد پرواز در همه جا. این فوق العاده آسان به جمع آوری و همه چیز شما نیاز است در کیسه. فروشگاه ترویج کیت به نفع آیتم ها و یا شرکت های بزرگ هدیه و حق با آنها بر پول است. آنها زیبا و طراحی بسیار سبک وزن و منحصر به فرد است که شما در حال رشد باغ خود را در یک کیسه!

خرید: گلکاری ریختن آفرینش باغ در یک کیسه $17

3. مدرن جوانه باغ شیشه

باغ شیشه از مدرن جوانه احتمالا chicest کیت من دیده ام با خود را در فهرست توپ شیشه vibes و زیبا شیشه ای مات. در واقع من اضافه شده این برای من "هدیه" لیست چرا که آنها زیبا و متفکر و آسان به سفارش/کشتی. با توجه به وب سایت خود آبیاری گیاه کیت "است که مجهز به یک منفعل هیدروپونیک سیستم شناخته شده به عنوان فتیلهسازیکه به ارمغان می آورد آب و مواد مغذی به ریشه گیاه." مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد ضخیم بافته فتیله داخل آن انتقال آب به گیاهان است. من باید به این کمی هر چند: چند بار وقتی که من بررسی بر روی آنها سطح خاک خشک به نظر می رسید که من می خواهم به عنوان خوانده شده می تواند طبیعی, بنابراین من می خواهم اضافه کردن کمی آب به بالا.

خرید: مدرن جوانه باغ شیشه $30

4. کلیک کنید و رشد هوشمند باغ 27

گذشته (و به همین دلیل من تا به حال تازه و پیازچه در تخم مرغ نیمرو صبح): کلیک کنید و رشد هوشمند باغ. سه قفسه های خود کفا باغ که نه تنها لازم نیست من آنها رونق بدون من. باغ مشابه است در راه به یک Keurig, دستگاه قهوه که در هر دانه بسته است که در واقع یک غلاف که شما رها کردن به فردی فنجان که نشستن بیش از یک آبیاری مخزن. من مثبت هستم دلیل گیاهان رونق بود چون من خودم از این معادله است. ما به دور از آپارتمان ما کاملا در حالی که بازگشت هر 10 یا روز برای چک کردن ایمیل و آب و گیاهان و اما آب مخزن بسیار بزرگ هرگز از آن آمد به تخلیه.

27 کاملا سرمایه گذاری (اگر چه آن را به معنی شما همچنین می توانید رشد کاهو و دیگر سبزیجات برای تمام اعضای خانواده) اما هوشمند باغ 9 خوب است اگر شما فقط می خواهید سبزی یا فقط می خواهید به صرف کسری از قیمت. این کیت ها به خصوص خوب برای کسانی که اغلب مسافرت و یا باید تاسف هدیه از کشتن گیاهان. من تا به حال جوانه در چند روز و کامل-حجم گیاهان در کمتر از سه هفته. من قادر به برداشت هر بار که ما به خانه بازگشت به خانه.

من کمی نگران که من تو را دیدم قالب رو به رشد در بالای خاک اما بررسی در با یک کلیک و رشد کارشناس و اطمینان شد که در آن رایج بود و نه مضر برای انسان و یا گیاهان است. حرکت نزولی تنها به کیت بود که چراغ روشن ماندن به مدت 18 ساعت در روز به طوری که اگر شما را اذیت فقط با قرار دادن آنها در یک منطقه کم ترافیک و به دور از جایی که شما در شب خواب.

خرید: با کلیک بر و رشد هوشمند باغ 27, 600 دلار

من افکار نهایی در گیاه کیت

چگونه همه انجام می دهند ؟ گیاهان در بر و رشد — که به عنوان ذکر شده در بالا دارند و به منبع نور و مواد مغذی و آب — هنوز پر رونق است. خبر خوب این است که دختر من به نظر می رسد دست زدن به همه چیز به عنوان به خوبی به عنوان یک 4 ساله می تواند; این سگ تغذیه می شود و راه می رفت و هر روز و همه ما سالم است. حتی اگر این کار به پایان رسید تا بودن زمان ایده آل برای من به سعی کنید چیزی جدید می بینم گذشته من شکست و به شدت توصیه می شود هر یک از این کیت برای استفاده در خانه.

که گفت:, اگر شما لازم نیست که هر چیزی در سمت چپ به راست در حال حاضر — اگر شما واقعا می خواهید کمی ریحان تازه به بازی شیر یا خط در بالای یک وعده غذایی — فقط گرفتن یک رشد گیاه از فروشگاه های مواد غذایی (شناخته شده به عنوان یک شروع), repot آن می چسبد و آن را در آشپزخانه شما پنجره. آن را بسیار آسان تر به نگه داشتن یک نوزاد گیاه زنده از آن است که به رشد یکی از دانه.

آیا شما سعی کردم هر گیاه کیت در قرنطینه? چگونه می خواهم آن را برای شما ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب