من سعی کردم تقریبا هر نوع قهوه در معامله گر جو — اینجا من 3 مورد علاقه های شما

بر خلاف نمونه های مواد غذایی فروشگاه که در آن شما می توانید یخ زده با تامل در 57 انواع سس گوجه فرنگی, خرید آسا

توسط DASTESALAMATT در 3 مرداد 1399

بر خلاف نمونه های مواد غذایی فروشگاه که در آن شما می توانید یخ زده با تامل در 57 انواع سس گوجه فرنگی, خرید آسان در تریدر. اکثر موارد در آمده فقط یک گزینه بنابراین شما گرفتن که یک قفسه و می تواند در راه های شاد خود را. اما آیا شما می خواهید بدانید که چه چیزی نه یک گزینه-منطقه آزاد در معامله گر جو? قهوه راهرو.

در حالی که بقال ممکن است مشتریان را محکم ویرایش انتخاب بیشتر از هر چیز دیگری می آید برای جاوا, معامله گر جو بسته کل بخش با ارائه. آن را عملا گیج کننده — شما رو کباب از نور به تاریکی تک منشاء و دسته های کوچک مقدار زیادی و نه تجارت منصفانه, سایه رشد ارگانیک — لیست در می رود. چون من خیلی دوست دارم دیگر معامله گر جو خوبی که در این فروشگاه ارائه کرده است آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که من هم می خواهم خرید قهوه بیش از حد وجود دارد. تنها سؤال این است که در آن برای شروع ؟

چگونه من انتخاب شده و مورد آزمایش قرار معامله گر جو قهوه

هیچ عذر هنگامی که شما خرید هر یک قهوه در مفصل بنابراین من مستقیم گفت نزدیک ترین عضو خدمه آنچه که من تا به. او به اندازه کافی خوب به من کمک کند را انتخاب کنید یک انتخاب از 10 که بهترین نمایندگی آنچه را که آنها تا به حال به ارائه بیش از دو دوجین انتخاب کند.

در طی چند روز آینده من سعی کردم دو سه تا قهوه در روز آماده سازی هر یک از درست مثل من همیشه قهوه در یک پایه همیلتون ساحل قطره ماشین. من سعی کردم بسته های زیر را توصیه از دو قاشق غذا خوری قهوه در هر شش اونس از آب اما نشد که بیش از حد تلخ رفت و با معمول من نسبت که کار می کرد به حدود 3/4 فنجان لوبیا زمین برای هشت فنجان پارچ. من قرار دادن یک قاشق چای خوری قند به طور منظم و خوب چلوپ نصف و نیمه در هر فنجان. قاضی نمی مبادا به خوبی شما می دانید بقیه.

به آنها رتبه من اختصاص نمره از یک تا 10 با یکی بودن بدترین پلی استایرن فنجان خودکار بدن گاراژ قهوه شما تا کنون به حال و 10 بودن ارزش شدن از تخت ،

و موزیک لطفا در اینجا نتایج.

1. کامرون کوه Oku کوچک, زیادی, قهوه, متوسط, تاریک, کباب, 9 دلار برای 12 اونس

در کیسه (با زیباترین طراحی توسط راه) لوبیا وعده داده رایحه تافی و افرا. و دم وعده انجام شده از طریق به خوبی آن را تقریبا طعم مانند طعم قهوه (به جز نه شما می دانید جعلی). دلپذیر اما با مقدار زیادی از عمق این جام بود لذت نوشیدن و برنده روشن. این یکی از اولین بار من نوشید فقط به نوشیدن زمانی که آزمایش شد.

2. "قرمز عسل فرآوری شده" ال سالوادور, قهوه, متوسط کباب, 9 دلار برای 12 اونس

این کیسه لوبیا بوی شگفت آور, نوع مانند شما می خواهم تصور کنید یک لوله در اتاق که در آن آنها "از طریق" پس از صرف شام در Downton Abbey. (FYI: کیسه توضیحات یادداشت که هیچ عسل درگیر در این فرایند — آن را فقط اشاره به نحوه چسبنده لوبیا هستند زمانی که آنها در سمت چپ با یک "موسيلاژ" لایه.) شاید این قدرت پیشنهاد, اما وجود دارد برخی از تافی یادداشت ها و چربی یک بار دم. در حالی که من پیدا نکردم توت فرنگی طعم دهنده های شرح داده شده در کیسه می شد تمام اطراف لذت فنجان قهوه است.

3. آلی نمایشگاه صبحانه مخلوط متوسط کباب $8 14 اونس

این ترکیب از آمریکای جنوبی لوبیا نگاه نمی کند که همه وسوسه انگیزی با کسل کننده ظاهر قهوه ای, اما آنها بوی دقیقا مانند آنچه شما می خواهید از خواب بیدار به. یک بار دم کرده آن را خوب میوه ای آبدار cuppa. این می گوید دلپذیر و آن را به پیروی از طریق. آن را مانند یک نسخه خوب از آنچه که شما می خواهم می خواهم به در کسی که شام میخورد. من می توانید شروع روز من با این.

آیا شما خرید قهوه خود را در معامله گر جو? چه کیسه های مورد علاقه خود و یا می توانید ؟ بحث در نظرات زیر!

دانا McMahan

نویسندگان

نویسنده مستقل دانا McMahan یک بیماری مزمن ماجراجو سریال یادگیرنده و ویسکی علاقه مندان مستقر در لوئیزویل ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن