من سعی کردم که تخلیه تمیز کردن هک از Infinite و در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است

کوچک است به عنوان رضایت بخش در این جهان به عنوان تمیز کردن کلاهبرداری است که واقعا به شما نشان می دهد چقدر کار

توسط DASTESALAMATT در 29 اردیبهشت 1399

کوچک است به عنوان رضایت بخش در این جهان به عنوان تمیز کردن کلاهبرداری است که واقعا به شما نشان می دهد چقدر کار آنها در حال انجام: دیدن تمام گرد و غبار در یک شمع تمیز کردن خلاء فیلتر بافی تخلیه. مطمئن شوید که آنها در حال ناخالص چون خاک وجود دارد, اما آن را فقط احساس می کند که به اعلام پیروزی بیش از مقدار زیادی از شیرینی است که در طول زمان ساخته شده. بنابراین زمانی که یک ترفند برای پاکسازی خود را در سینک دفع زباله رفت و ویروسی در Infinite من تا به حال به آن را امتحان کنید.

در فیلم های مثل این یکی توسط کاربر MiriamCabral47 مردم نشان دهد چگونه اجازه دفع خرد کردن یخ و سپس با اضافه کردن آب داغ در حالی که آن در حال اجرا است, شات بازگشت تا تمام خاک از خود دفع. مانند آشپزی نسخه از افرادی که به تماشای جوش-ظاهر انجمن grosser ترشح بیشتر آرام تصویری. آنچه من فکر ممکن است زندگی در اعماق خود من دفع?

یخ ترفند جدید نیست: اگر شما به دنبال Kitchn خود دستورالعمل های تمیز کردن خود را در اختیار شما خواهید دید که یکی از multi-part روند توصیه می شود. اما من فقط می خواستم ببینم که خاک. بنابراین من پاک گلدان از شام شب گذشته و ظروف از صبح امروز صبحانه به سمت نزول است. من ریخت و ترش آب غوطه ور شدن در ظروف ماست به طوری که من می تواند آنها را بازیافت و من شستشو صابون لبنی-marbled آب پایین تخلیه. من برداشت یخ از فریزر ریخته و آن را هم در اختیار درست مثل تصویری نشان داد. بعد از چند دقیقه گوش دادن به مکانیکی خرد کردن تیغه در برابر یخ من آماده دوربین من را به تصرف خود منزجر کننده اما نتایج فوق العاده و در آب گرم. پیش بینی من به سرعت تخلیه: هیچ چیز اتفاق افتاده است. کمی آب تمیز حباب اما بیشتر از آن همه فقط در جریان است.

ما نمی با استفاده از دفع بیش از حد (با تشکر از شما سیاتل برای قوی کمپوست و زباله های مواد غذایی خدمات) و ما فقط به تازگی به حال به حفاری آن از هم جدا (استخوان ماهی در شکاف هوا برای — embarrassingly — اولین بار نیست) بنابراین در حالی که من حاضر به قبول است که ما ممکن است فقط در حال حاضر باید تمیز, من نمی تواند کمک کند اما کمی نا امید است که من به تماشای خاک جریان و دور.

آیا شما سعی کردم این ترفند در خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن