من سعی کردم به 5 دلار در فر کننده است که آمازون خریداران با وسواس

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.من آن را

توسط DASTESALAMATT در 25 فروردین 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من آن را انجام داد — من به خرید آنلاین اعتیاد به مواد مخدره در اطراف این اجاق گاز پاک کن و من سعی کردم آن را در فر. من آن را با وجود گریزی به آوردن خریداری شیمیایی برای تمیز کردن راه حل به خانه من در اطراف من مردم و حیوان خانگی من. من آن را انجام داد و من آن را پشیمانی برای یک دقیقه.

آن است که به خوبی مستند شده است که من از آنها بدم میاید تمیز کردن فر. به عنوان کسی که می نویسد: در مورد تمیز کردن برای زندگی من پرداخت به آن را انجام دهد پس از آن انجام می شود. در غیر این صورت من می توانم صادقانه بگویم که من احتمالا نمی خواهد تلاش آن را به عنوان بخشی از یک ماهنامه یا حتی bi-monthly — تمیز کردن رژیم. من فقط می شود تنبل و چشم پوشی از این واقعیت است که آن را نیاز به تمیز تا پخت چیزی به معنای تنظیم کردن هر دود زنگ در خانه. احساس من ؟

من می دانم که من صحبت کردن به بسیاری از شما وجود دارد که احساس به همان شیوه. بنابراین در اینجا چیزی است: من فکر می کنم آن را کاملا قابل قبول (برای من این است که به هر حال) را به کمک هزینه های اینجا و آنجا برای محصولات که در غیر این صورت معنی زندگی در کمتر از تمیز کردن خانه است. من به این 5 دلار اجاق گاز پاک کن — و آن را نیز یک انتخاب خوب است.

در اینجا چیزی است که من فر نگاه کرد مثل قبل. خیلی افتضاح, متعجب?

اگر شما تعجب کنید که چه چیزهای سفید است آن را با جوش شیرین مانده از وقتی که من رنگ در هر اینچ مربع از فر در آن در تلاش برای پاک کردن آن به طور طبیعی. (من هم فوق العاده آغوش کوتاه یا بسیار عمیق فر — یا هر دو ؟ — چون ظاهرا من تا به حال یک زمان سخت رسیدن به تمام راه را به بازگشت به آن را تمیز....) روشن, جوش شیرین روش کار می کند اما آن را فقط طول می کشد بسیاری از تلاش و شستشو و یک ظرف غذا بزرگ است. این کنسرو شده محصول از سوی دیگر نیاز به مناسب هدف و حداکثر تلاش از فشار دادن یک دکمه را با انگشت اشاره خود را. شما به سادگی با اسپری در همه جا مراقبت به خلبان و یا نور لامپ.

قبل از من اسپری من فر من حذف قفسه سپس بعد از من اسپری داخل من قرار دادن قفسه پشت در و اسپری آنها را. آنها واقعا خشن شکل; من نیست که انتظارات بالا که قفسه خواهد آمد اما من با اسپری آنها را به هر حال.

من در را بست و اجازه دهید آن نشسته و فوم برای دو ساعت. این می گوید "بخار-رایگان" اما من هنوز هم گرفتار برخی از قوی لمونی بوی (مسائل فنی معطر لیمو بعد از همه) بنابراین من ترک خورده پنجره و در سمت چپ آن باز برای چند ساعت فقط به امن است.

پس از دو ساعت با علامت من باز درب فر و شروع به پاک کردن فوم با استفاده از حوله کاغذی و یک بطری اسپری آب. (محصول توصیه شستشو اغلب با آب گرم, بنابراین من پر از یک بطری آب و قادر به شستشو آن را نسبتا به سرعت.) همه در همه, من با استفاده از تمام رول کاغذ حوله — بهترین ایده زمانی که منابع در حال اجرا هستند کم و به شما حق با صدا غذا خوردن در وسط یک جهانی همه گیر اما کل فرایند بسیار خوش آمدید مسهل تجربه به پایان رسید که با جیر جیر-تمیز کردن اجاق گاز, بنابراین آن را به ارزش آن! توجه داشته باشید: این لجن که پیش می آید این است که بسیاری مانند گوشت چربی, بنابراین من توصیه نمی با استفاده از ظرف حوله (همه که چربی و دوده خواهد انتقام ویران کردن در ماشین لباسشویی).

بر روی اجاق قفسه. دوباره با حداقل تلاش آنها محو دور پاک کردن! من فکر می کنم راه را برای رسیدن به قفسه کاملا تمیز خواهد بود به وضع آنها مسطح در وان اشباع آنها را با تمیز کردن اسپری و سپس آنها را پاک کردن و تمیز با یک برس.

من افکار نهایی: من بسیار تحت تاثیر قرار با کمی تلاش در بخشی از من از آن زمان به فر تمیز.... واقعی, تمیز کردن قسمت در زمان اندک مقدار زیادی از تلاش. شما به معنای واقعی کلمه فقط پاک کردن آن را دور. حتی ممکن است می گویند آن را می آید ..."آسان." من متوجه چند لکه من می خواهم از دست رفته و چند مکان که نمی آمد, تمیز, اولین بار, بنابراین من متمرکز بر پاشش فقط کسانی که در مناطق و اجازه دهید آن نشسته است.

دو ساعت و چند دقیقه از پاک کردن و شستشو بعد من فر من افتخار می کنم به من نشان می دهد ، اثبات:

چگونه شما خود را تمیز اجاق ؟ یا بهتر است: آیا شما خود را تمیز اجاق ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de