من سعی کردم ظرف خشک کردن پد که بیش از همه Instagram (و ساخته شده از فسیل جلبک!)

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما می دانید که چگونه گاهی اوقات شما حتی نمی دانند که چیزی نیاز به بهبود پس تا زمانی که یک نسخه بهتر می آید همراه است ؟ من پایین کلید نمی مانند لاستیک ظرف تخلیه حصیر ما نگه داشته و ما غرق به دست شسته اما هرگز واقعا در مورد آن فکر. (به غیر از دوره ای توجه کنید که چگونه ناخالص آن بین نانامی به بازی در ماشین ظرفشویی.)

سپس من تو را دیدم یک عجیب و غریب اما زیبا جایگزین. آن را در صورتحساب یا لیست به عنوان فوری-خشک کن ساخته شده از خاک دیاتومه (ما به آن می آیند) و چین تا پس از آن ندارد را به یک تن از املاک و مستغلات در مبارزه خود را در همه زمان ها.

ظرف, حصیر از یک شرکت به نام Dorai که مبادرت به فروش یک کل صف قشنگ, آشپزخانه مدرن همه چیز. اما من فقط وجود دارد برای mat. که در اینجا نوع خبر بد هزینه 70 دلار است. (من می دانم.)

من تا به حال به آن را امتحان کنید اما بدجور کنجکاو در مورد چگونه آنها با استفاده از یک ماده است که من فقط می دانستم که به عنوان یک کک طبیعی دفع (من به خرید زمین دارای جدار سیلیسی به شکل پودر به نم نم بر روی سگ من تخت.) من تا به حال هیچ ایده آن را از هر چیز دیگری اما ظاهرا زمین دارای جدار سیلیسی (با نام مستعار چمن دریا) یک ماده معدنی ساخته شده از “فسیل باقی مانده از ریز موجودات آبزی” با توجه به Dorai وب سایت. هنگامی که رطوبت سطح از چیزی ساخته شده با این مسائل سایت می گوید: “این مواد را جذب و متصل باکتری ها و انگل ها باعث آنها را به خشک کردن و می میرند.” نمره یک علم! با میلیون ها نفر از خلل و فرج در این محصولات ساخته شده با خاک دیاتومه آب فقط تبخیر فوق العاده به سرعت.

درست است ؟ به خصوص به این دلیل که ظرف حوله من تا به حال به مجموعه تحت حصیر لاستیکی را همواره دریافت بد بو بو قبل از من فکر کردم به جای آنها (نه به ذکر است فقط همیشه نگاه نوع درهم و برهم به چشم من).

بنابراین آن را زندگی می کنند تا انتظارات بسیار بالا آنها تنظیم کنیم ؟ در یک کلمه بله.

واقعا وجود دارد برخی از نوع از علم سحر و جادو است که باعث می شود پد به سرعت خشک. من مجموعه ای از ظروف چکیدن به طور مستقیم از نزول بر روی حصیر و بعد هم من را در آن نگاه کنید هیچ آب وجود دارد. من هنوز برای پاک کردن هر گودال کوچک آب یا نگرانی در مورد کپک زده/بد بو-بو حوله.

نیز وجود دارد یک سیلیکون مش پیچیدن مواد است که اجازه می دهد هوا به گردش بنابراین غذاهای خشک به سرعت به عنوان به خوبی.

این واقعیت است که همه چیز برابر (سوم) نیز بسیار درخشان است. من بیشتر فقط آن را ترک خورده تمام راه را باز کنید (آن را در حدود 15 19) به دلیل فراهم می کند که اتاق به اندازه کافی برای همه غذاهای ما می خواهم که به انجام پس از یک وعده غذایی. اما اگر من احساس می کنم مانند تمیز کردن شمارنده و می خواهید به declutter آن برابر به پهلو در کابینت زیر سینک. من لاستیک حصیر بود فلاپی و معمولا مرطوب و ایده آل نیست سعی کنید برای پر کردن مانند آن است.

و تا آنجا که ضرورت کاربردی مانند ظرف تشک, این یکی در واقع نسبتا به خوبی نگاه کنید. نور خاکستری رنگ پایین مشخصات و جبران الگوی سیلیکون مش pleasingly مدرن است.

فقط یک چیز به یاد داشته باشید: این چیزی است که بسیار محبوب (داوران می گویند چیزهایی مانند “تغییر بازی” و “شگفت انگیز اختراع”) آن بوده است که فروش زیادی است. در حال حاضر به نظر می رسد مانند سفارشات حمل و نقل در این ماه پس از دریافت به شما به زودی.

در حال حاضر که من می دانم در مورد این خنک علم من ممکن است به سطح تا حمام mat. آیا شما سعی کردم هر چیزی ساخته شده با خاک دیاتومه? شما چه فکر می کنید ؟

دانا McMahan

نویسندگان

نویسنده مستقل دانا McMahan یک بیماری مزمن ماجراجو سریال یادگیرنده و ویسکی علاقه مندان مستقر در لوئیزویل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net